QUANTOCOIN

2년 전


Навряд чи настане той період, коли криптовалюта піде з ринку. Напевно банки чекали цього моменту, але тепер їм залишається думати, про те, як інтегрувати технологію Blockchain в свою діяльність. Погодьтеся, що було б набагато простіше, якби у нас була можливість розпоряджатися криптовалюта не тільки шляхом виведення цифрової валюти в фіат і подальшої оплатою товарів і послуг, але і ще самій цифровий валютою. Маючи на телефоні інтернет-банкінг ми могли б розплачуватися криптовалюта на будь-які наші потреби. Саме цій темі присвячений сьогоднішній огляд.
Моєму увазі попався проект, який взявся за впровадження інновацій в сферу фінансових послуг, шляхом впровадження технології Blockchain в банківську сферу. Проект Quantocoin - стане нашим сполучною ланкою.

Давайте розглянемо, чим впровадження технології Blockchain в сферу фінансових послуг корисно. Технологія Blockchain і криптовалюта привертають чималу увагу. Завдяки використанню цієї технології транзакції стають безпечними і швидкими. Технологія Blockchain набагато цікавіше, ніж додатки, які застосовуються банківськими сферами в даний час. Інтеграція технології Blockchain з платіжними системами, які існують, мають величезне значення, так як безготівкові розрахунки завдяки впровадження даної технології, стануть набагато безпечніше і швидше. Саме перераховані чинники приведуть сферу банківських послуг до розвитку.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ

Багато банківські послуги уразливі. Неприйняття технології Blockchain може привести до неконкурентноспобності на ринку фінансових послуг. Безсумнівно, багато банків більш-менш справляються з основними своїми завданнями, але прийшли зміни і з'явився Blockchain, децентралізована платформа, яка показала нам всім, що все, що виконували банки протягом століть, може бути простіше, безпечніше і надійніше.

Quantocoin розробила модель наступного покоління для майбутнього фінансових послуг і цифрового банкінгу. Сама з себе вона представляє платформу, яка дозволить проводити фінансові операції. Завдяки впровадженні технології в сферу банківських послуг у нас буде можливість розплачуватися криптовалюта. Проблема з кінськими комісіями при виведенні в фіатние кошти теж буде вирішена.

Можливість відправки криптовалюта з будь-якої точки світу буде для нас відкрита, досить буде мати на телефоні інтернет-банкінг Quantocoin.

Отже, підбиваючи підсумок перерахованого вище, Quantocoin має ряд переваг, таких як:

Швидкі переклади з будь-якої точки світу;
Низькі комісії при транзакціях;
Можливість відстеження транзакцій;
Високий рівень безпеки персональних даних;
Максимально прискорене переведення в готівку грошових коштів.
Що особливо важливо, що платформа Quantocoin буде доступна навіть в країнах третього світу, що дозволить економіці цих країн розвиватися швидше.
ДОДАТОК

Зовсім скоро у вас буде можливість скачати і мати на своєму смартфоні з безліччю додаткових і корисних функцій. Цей додаток дозволить вам здійснювати покупки за допомогою криптовалюта, завдяки технології безконтактних платежів:

QtcBEACON - вдає із себе пристрій, що живиться від батареї, або USB - роз'єм, за допомогою якого буде випромінюватися.
NFC - безконтактна зв'язок, яка підтримується між двома пристроями для обміну інформацією з терміналом.
QR-код - являє собою інформацію зашифровану в зображення, яке легко читається за допомогою смартфона.


QTCt - токен, який випущений на основі платформи Waves.
Найменування токена - Quantocoin
Символ - QTCt
Вартість токена - 1.2 $
Softcap - 3,000,000 $
Hardcap - 70 000 000 $
Приймаються - BTC, ETH, фіатние кошти

КОМАНДА

Команда проекту дуже сильна, має за плечима досвід більше 25 років в банківській сфері.

Олександр Брекс - засновник і генеральний директор.
Пабло Дана - співзасновник і генеральний директор.
Якщо ви хочете більш докладно ознайомитися з ключовими експертами проекту, а також їх радниками, то перейдіть за посиланням:

РЕЙТИНГИ

Ви тримаєте свій банк в долоні - саме таке гасло ви можете зустріти на офіційному сайті. По суті, так воно і є, завдяки даним проектом, вам буде дозволено здійснювати велику кількість необхідних операцій, не виходячи з дому. Технологія Blockchain - є надійною базою даних. Адже саме завдяки цій технології всі функції будуть прозорими, прийняття даної технології спростить життя багатьом з нас, адже завдяки Quantocoin у вас буде можливість:
Обміняти миттєво криптовалюта в фіатние кошти;
Онлайн покупка необхідних товарів;
Оплата онлайн ігор;
Миттєві міжнародні перекази;
Висока швидкість транзакцій.
Тільки Вам вирішувати в який проект інвестувати, але даний проект має великий потенціал і необхідні завдання для удосконалення сферу банківських послуг.

Контакты проекта:
Website: https://www.quantocoin.io/
WhitePaper: https://quantocoin.io/wp-content/uploads/2018/07/WP_QTC_2562018-TESTING2-1.pdf
Telegram: https://t.me/QTCcoin
Twitter: https://twitter.com/Quantocoin
Facebook: https://www.facebook.com/qtcdto/
Medium: https://medium.com/@Quantocoin
Reddit: https://www.reddit.com/user/Quantocoin/
ANN: https://www.altcoinstalks.com/index.php?topic=43345
Автор:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1093731

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT