IQ.CASH to uniwersalna wielkoskalowa platforma blockchain dla inwestorów, traderów i górników

2년 전

image.png

Hybrydowa wymiana kryptowalut to połączenie zarówno ujednoliconego, jak i zdecentralizowanego handlu. Pół-giełda kryptowalut to taka, w której możesz zezwolić klientowi na wymianę zi bez upoważnienia centrum-człowieka. Możesz wybrać, kiedy Twój handel musi być CEX, a kiedy DEX. Grupa IQ.cash przedstawia token CDR, który zamienia się w główną połowę i pół kryptograficzne pieniądze (80% monet IQ / 20% tokena IQ). Który pomaga w zwiększaniu płynności pieniężnej i zapewnia księgowanie we wszystkich dostępnych transakcjach monet / żetonów.

IQ.cash to szeroko rozpowszechniony etap blockchain dla inwestorów, traderów i górników. Jego głównym celem jest przekazanie chwili nieznanych rat online i wniesienie wkładu. Pieniądze kryptograficzne mają bardzo wielu dynamicznych klientów na całym świecie, a liczba osób stale rośnie niezwykle szybko.

Grupa IQ.сash utworzyła i zmusiła Masternode do zorganizowania IQ dla spekulantów. Obecnie handlowcy mogą wymieniać IQ na giełdach kryptograficznych. Specjaliści finansowi z ponad 3000 IQ mogą uzyskać łatwy przychód w wysokości 57% z rynku, a kopacze dostają 43% z rynku. Reszta z 6% zaoszczędzonych na DAO jest wykorzystywana do wkładania zasobów w różne przedsięwzięcia wymiany, takie jak programowanie, witryny, algorytmiczne ramy wymiany, wymiana botów, nowe firmy, doskonalenie systemu biologicznego IQ.cash i to dopiero początek.

Umożliwi to IQ.сash przekształcenie się w pioniera branży kryptograficznej dla dealerów oraz posiadanie największej biegłości i rat ochrony wśród największych organizacji budżetowych.

image.png

Dlaczego IQ Cash

  • Bezpieczeństwo

Cyfrowe pieniądze mają obecnie bardzo wielu dynamicznych klientów na świecie, a ich liczba szybko się rozwija. Rekord klienta nie może zostać zablokowany, a majątek nie może być uzyskany przez nikogo, niezależnie od jego właściciela.

  • Masternode

IQ.Cash wykorzystuje zgodność obliczeń PoW z obsługą frameworka masternode. To sprawia, że ​​przedsięwzięcie to pociąga za sobą wydobycie 43% i daje łatwe przychody 57% posiadaczom masternode. Masternode zapewnia porządek, poufność wymiany i szybkość wymiany. Instrukcje krok po kroku, aby uzyskać Masternode: musisz wnieść 3000 IQ.

  • Anonimowość

Bezimienność wymian w ramach wynika z obliczeń PrivateSend. Klienci mogą całkowicie zaufać ramom. Nie są narażeni na stres związany z dostępem do informacji podczas trzeciego spotkania, ponieważ platforma bezpiecznie koduje informacje podczas przenoszenia i przyjmowania zasobów.

  • Asic Resistance

Innowacja, która rozwiązuje problem krytycznego przyspieszenia rozwoju nieprzewidywalności systemu podczas korzystania z ASIC (w badaniu z wykorzystaniem procesora). IQ.cash arrange wykorzystuje obliczenia NeoScrypt, aby zająć się tym problemem.

  • Szybkość transakcji

Szybka wymiana gwarantowana przez szybką wymianę informacji (InstantSend) w systemie. Czas wymiany wynosi około 5 sekund.

  • Decentralizacja

IQ.Cash organizuje informacje o bezsilności tworzenia miejsc docelowych, które wpływają na różne osoby z systemu. Wpływ na monety jest również przedawniony, ponieważ ich zrzut jest ograniczony, a dodatkowa emanacja nie jest podana.

Funkcje IQCash

IQ.Cash to etap blockchain, którego fundamentalnym przedsięwzięciem jest dostarczenie tajemniczych rat online i wniesienie wkładu. IQ.Cash dzieli swoją kwadratową nagrodę 57% na Masternodes, 43% na Górników, a 6% jest zapisywane na przedsięwzięcie Best Traders (DAO). IQ.Cash wykorzystuje wspólne innowacje do pracy bez centralnej siły: nadzór nad wymianami i przekazywanie gotówki są wykonywane przez system. IQ.Cash zarabia cyfrowo pół i pół monety / żetony, które zawierają 80% monet i 20% monet / żetonów (kwit depozytowy Crypto). Specjaliści finansowi będą mogli handlować paragonem IQ do IQ.cash bez ograniczeń od stawki 1 do 1 od 1 października i uzyskać zautomatyzowane przychody z monet (ROI 500% według stanu na pierwszy sierpnia). Kopacze mogą wymieniać IQ.cash na rachunek IQ i uzyskiwać dostęp do największej liczby transakcji kryptograficznych oraz oferować swoje monety spekulantom.

image.png

Specyfikacja

Algorytm: PoW, NeoScrypt (odporność na ASIC)

Czas blokowania: 120 sekund

Nagroda za blok: 23,5 IQ +1,5 IQ superbloku (24924 IQ - miesięcznie zarezerwowany dla systemu DAO)

Zablokuj dystrybucję nagród *: 57% do Masternodes, 43% do Miners i oba zostały pobrane ze wzoru (Reward-6%), gdzie 6% jest zarezerwowane dla systemu DAO

Nagroda za blok jest zmniejszana o 12% każdego roku

Maksymalna liczba monet: 56 900 000 IQ

Premine: 7 700 000 IQ (depozyt depozytowy Finexpo, częściowo zamieniony na rachunek IQ)

Wydobycie za: 25 lat

Regulacja trudności: Każdy blok (Dark Gravity Wave v3) - zaczyna się od wysokości 1000 bloków

Wymagane monety dla masternode: 3 000 IQ

Prywatność: zaciemnianie transakcji (PrivateSend)

Szybkie płatności: poprzez InstantSend (potwierdzenie InstantSend: ~ 5 sekund)

Port P2P: 14014 / tcp

Port RPC: 13013 / tcp

Paragon IQ: ERC20

Maksymalna liczba tokenów: 11 380 000 IQ

Ann Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4360591
Website: https://iq.cash/
White Paper: https://iq.cash/iqcash_whitepaper.pdf
Bounty Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5240221.0
Exchanges list: https://coinmarketcap.com/currencies/iqcash/markets/

Social Media:

https://twitter.com/IQ_Crypto
https://www.facebook.com/TradersFair/
https://www.youtube.com/finexpo

Autore:

Bitcointalk username: AlexHonestWork
Bitcointalk profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2754771

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT