Podsumowanie Tydzien 2

2년 전

Witam Wszystkich

Czas na małe podsumowanie:

Niestety postępy w zrzucaniu oponki nie są tak dobre jak w pierwszym tygodniu..
Obwód ramienia nadal spada - już w sumie pół centymetra od rozpoczęcia treningu
Zwiększę liczbę treningów na siłowni - w ubiegłym tygodniu byłem tylko jeden raz..

Poniżej podsumowanie treningów

Cieszy, że nadal poprawiam swoje małe rekordy - tym razem w długości biegu.

To tyle w tej osłonie
Do usłyszenia następnym razem!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Cierpliwości, pas po pierwszych tygodniach redukcyjnym już tak bardzo nie spada w skali jednego tygodnia. Waga idąc w dól na 100% pociągnie spadek w ramieniu także nie przejmować się tym bo to i tak nieuniknione, można co najwyżej nieco hamować ten spadek treningiem i dietą.

Korzystanie z botów głosujących powoduje olbrzymią szkodę dla ekonomii Steem. Rzuciłem paroma flagami licząc, że nie będą one więcej nadużywane.

·
  ·  2년 전

To dlaczego istnieja te boty? Skoro nie są zabronione, to są dozwolone. Dlaczego nie rzucasz flagami w boty tylko w moje posty??
Dlaczego oflagowales ten post? Badz konsekwetny

·
·

To, że coś jest dozwolone, nie znaczy, że jest korzystne dla sieci Steem, więc każdy udziałowiec może wyrazić swoją dezaprobatę dla takich działań. Dodawanie 10 postów dziennie i dawanie sobie dużych self vote też jest dozwolone, ale mocno tępione (patrz: haejin).

A co do samych botów - z nimi jest taki problem, że:

  • korzyści odnoszą z nich głównie właściciele tych botów
  • osoby korzystające z botów zyskują widoczność, mogą zyskać finansowo, ale pod innych względami tracą
  • wszyscy inni tracą; czy wartość sieci Steem będzie większa jeśli w /trending będą pojawiały się posty, które są faktycznie docenione, czy takie które są sztucznie podbite botami?

PS Nie bierz proszę tego personalnie, bo @Santarius patrzy z punktu widzenia całej sieci. Na wszystko z czym się nie zgadza nie zareaguje, więc stara się przynajmniej działać na polskim podwórku.

·
·
·
  ·  2년 전

"PS Nie bierz proszę tego personalnie, bo @Santarius patrzy z punktu widzenia całej sieci. Na wszystko z czym się nie zgadza nie zareaguje, więc stara się przynajmniej działać na polskim podwórku." - rozśmieszył mnie Twój PS, wybacz ale zabrzmiało to tak jakbyś należał do sekty santariusa
oczywiście nie odbieraj tego personalnie

·
·
·
·

daj już spokój

·
·
·
·
·
  ·  2년 전

Dobrze tato

·
·

Może wyjaśnię. Jako osoba, której zależy na wzroście wartości tokenu, staram się, by te trafiały we właściwe ręce. Jedyne co ty robisz, to napychasz sobie kieszenie tokenami, za które nic nie dajesz od siebie, a dodatkowo, wielokrotnie mocniej napychasz kieszenie twórcom botów, którzy tym bardziej nie są żadną wartością dodaną dla sieci, a jedynie jej zakałą.

Jeśli twierdzisz, że tokeny Ci się należą - proszę, wyjaśnij mi dlaczego. Jeśli nie - proszę, nie rób syfu na platformie, o którą dbam.

·

@santarius No wlasnie, skoro jestes taki idealista to powinienes flagowac wszystkie boty, a nie ich uzytkownikow. Slabe to bylo

·
·

Było słabe, bo Steem Power jeszcze nie taki ;)

Flagując użytkownika zmniejszam opłacalność bota. Jak miałbym flagować bota? Przecież jego zysk idzie z przelewów od użytkowników takich jak @poti, co miał bym mu oflagować, transakcje? Nie zgadzam się z wypłatą - flaguję. Nie robię tego na złość @poti, nie robię tego, by przelać swoje frustracje, tylko z troski o zdrowie polskiej społeczności i całej platformy.

Za to co publikuje @poti nie należy mu się nic (bo widzisz jakieś głosy? Nikomu się to nie podoba). Jestem udziałowcem sieci Steem, więc chcę, by sieć działała prawidłowo - by wszyscy otrzymywali godne wynagrodzenie, zgodne z ich wkładem pracy i korzyściami dla innych, które niosą ze swoim działaniem. Boty pozwalają na sprytną kradzież tokenów, jakbyś posiadał jakąś swoją działalność, to godziłbyś się z tym, że ktoś Cię okrada? Blockchain jest mój, jest po części Jacka i po części Potiego. Poti chce z niego wyciągać NASZ hajs - my interweniujemy.

A może to nie kradzież? Mam Ci wyjaśniać po kolei jak sieć działa?

·
·
·
  ·  2년 전

Pewnie że nie kradzież - słono za to zapłaciłem.
dając mi flagę w tym poście, która nic nie kosztuje z trzech kont, zabrałeś mi upvoty użytkowników Steemit, którym się post podobał.
wobec powyższego to ty mnie okradłes

·
·
·

Ale w tym poście nie ma głosow bota...

·
·
·
·

Co z tego? Czemu bronisz @poti, mylę się? Jeśli nie, to nie broń, bo szkoda czasu.

·
·
·
·
·

Bo znam go i uwazam ze nie masz racji, a to ze flagujesz ten post pokazuje jednak ze robisz to z ppbudek osobistych

·
·
·
·
·
·

Bronisz kolegi.

Brzmi jak definicja obiektywności ;)

·
·
·
·
·
·
·

Wyrazilem swoje zdanie, natomiast Ty jako samozwanczy szeryf internetu i steemit powinienes byc transparetny.

·
·
·
  ·  2년 전

Zdejmij flagi z tego posta, tu nie ma głosów bota - bądź człowiekiem

·
·
·
·

Pewnie, nie ma sprawy. Tego posta nie było sensu flagować, wybacz.

·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·

Ja ciągle mam nadzieję, że zrozumiesz moje pobudki, to że przykro musi być każdemu ciężko pracującemu nad postami na Steemit, gdy widzi, że jakaś osoba sztuczką zgarnęła masę głosów pod postem, na który nikt poza nią samą nie zagłosował. Lubię Steemit, to jedno z moich hobby i chcę, by funkcjonowało tak, jak został zaprojektowany.

To, że w grę wchodzą pieniądze nie pomaga hamować oburzeń ludzi zachęconych zyskiem niskim nakładem pracy. System flag został zaprojektowany tak, by zapobiegać takim praktykom, a ja, czy chcę, czy nie, powinienem wedle tego co wiem o plaformie, zająć się takimi przypadkami i postarać się wytłumaczyć, dlaczego takie zachowania są szkodliwe.

To, że osoby starające się respektować takie zasady jest potępiane przez użytkowników chcących zarobić niskim kosztem, bądź osób, które nie znają mechanik kierujących tą siecią, myślących, że to drugi facebook, czy YouTube, gdzie każdy może sobie pisać co chce, jest przykre i nie tyczy się to tylko Ciebie.

Ja rozumiem, że możesz chcieć mieć lepszą widoczność, że chcesz zyskać - to normalne i nie biorę tego w żaden sposób za atak, w końcu co nie jest zabronione, jest dozwolone. Flaga również nie powinna być odbierana jako atak, niestety ta już tak odbierana niestety jest.

Ja jestem człowiekiem, mam normalne życie i na prawdę, nie wchodzę na Steemit, by truć ludziom życie. Robię to, ponieważ na tym polega ta "gra", a ja chcę działać w zgodzie z jej zasadami, dla dobra swojego i osób, które robią tu fajne rzeczy.

Robię co mogę, żeby wspierać rozmaitych twórców. Staram się dzielić wiedzą z użytkownikami takimi jak @hitsug, @foodini, @arabson1990, @voitaksoutache i wielu, wielu innych. Moja działalność tutaj nie ogranicza się jedynie, do pisania słabych postów i przeszkadzaniu innym w ich dzielnej pracy o lepsze jutro Steem, odbywające się poprzez przeklejanie artykułów z internetu, pool rape, czy spam.

Zamiast zostawiać obrażonych na mnie ludzi, staram się z kolei pisać długaśne komentarze, także to wszystko prawda - jestem oczywiście podłym, samozwańczym szeryfem Steemit o podwójnych standardach, głupkiem, który pracuje na to, by wielorybom żyło się lepiej i sfrustrowanym typem wylewającym żółć w internecie.

·
·
·
·
·
·
·
  ·  2년 전

użytkownikami steemit są ludzie, rozpatrz to pod tym względem, (psychologia kary i nagrody) jak ktoś dostaje flagę to bardziej bierze to ludzku niż po "steemitowemu" - proste, jest w końcu człowiekiem.
wracając do botów - wiesz kiedy powstał minnowbuster i inne boty? wtedy gdy twórcy wymyślili/wprowadzili delegowanie SP.
Dlaczego z tego się nie wycofali?
dlaczego nie zablokowali możliwości self-upvote? tak jak stwierdził @jacekw to są elementy które psują ekonomie steemit.
Dlaczego na początku steemit oprocentowanie SP wynosiło ponad 100% w skali roku?
ja odpowiedziałem sobie na te pytania i wyciągnąłem wnioski

  ·  2년 전

Szanowni użytkownicy @saunter i @barbarossastudio proszę o uzasadnienie oflagowania tego posta

·

to oflaguj ich też i po sprawie