KALC - Kredi Yaşamınızı Yeniden Yapılandırın

2년 전

OPENBRIX PARTNERS(346).png

Merhaba bugün size hoşuma giden bir KALC projesinden bahsetmek istiyorum. Detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Dünya, Web 3.0'ın eşiğinde. Web 3.0 akışı, çevrimiçi olarak uğraştığınız kişiler ve kurumlar hakkında daha güvenilir bilgiler gerektirecektir. 2017 yılının Kasım ayında, çevrimiçi etkileşimleri daha güvenilir hale getirmek için bir proje başlatıldı. Bu Kaola’nın hayatının hikayesi.

Koala yaşamı, kişiden kişiye kredi bağlantısı, kurumla bağlantı kurması ve kişilerin varlıklar bağlantısının tamamlanması yoluyla destek vermek üzere tasarlanmış merkezi olmayan bir uygulamadır. Odak noktası, kar zincirini kullanarak karlılık ve doğrulama yoluyla bir güven ortamını teşvik etmektir. Basitçe koala hayat, pasaport ve gelecekteki yaşamın kilit konnektörü, kredi hayatını yeniden yapılandırmak için tek merkezden dağıtılmış bir hizmete karar vermek.

Bilginin güvenilirliği, özellikle merkezi olmayan ortamda yeni nesil web uygulamalarında anahtar olacaktır.
Bu Koala yaşam uygulaması en iyi şekilde almak için, sistem Veri madenciliği, kredi borç verme, finansal hizmetler, oyun sınav, evlilik ve tarihleme, koala alışveriş merkezi oluşan bir ekosisteme geliştirilmiştir.

Kasım 2017 ve Eylül ayları arasında Koala yaşamı, yol haritasındaki mil taşlarına ulaştı. Haziran 2018'de Koala yaşamı koala'nın yaşamı Dapp'ın araştırma ve geliştirmesini tamamladı. Ağustos 2018'de ekosistemin önemli bir yönü açıldı. DaPP'nin kredi bölümü kullanıma girmiştir. Bunlar, projenin elbette olduğu dikkate değer ifadelerdir.

Ekosisteme birer birer bakalım.

Koala'nın Varoluşu, bireylere, kurumlara ve aynı zamanda bağlantıya inanmayı başaracak mülklere yardım eden merkezi olmayan bir Dapp'dır; blockchain şifreleme teknolojileri ile daha yüksek sapa kadar müşterilerle ilgili bilgileri iletir, sisteme inanan çevresel bir bilgi üretmek için, insana büyük miktarlarda var olmak güvenir!

VERİ MADENCİLİĞİ

Koala'nın yaşamındaki önemli kullanıcı teşviklerinden biri olarak, POV (Kanıt Değeri) konsensüs programı kabul edildi. Kullanıcının çeşitli değer davranış aktivitelerine (gerçek isim kaydı, takip girişi, yetkilendirme verileri, vb.) Dayalı olarak güç değerini verin ve artırın ve kullanıcıyı ödüllendirmek için bir belirteç (KALC) oluşturun. Koala’s Life, kullanıcıların veri madenciliği yoluyla kişisel bilgileri ve verileri doğrulamak için daha değerli davranışlar ve daha kapsamlı yetkilendirme yapmalarını, böylece portrelerin daha iyi oluşturulmasına ve bir güven ekosisteminin oluşturulmasına yardımcı olmasını umuyor.

OPENBRIX PARTNERS(354).png

KREDİ YATIRIMI

Koala'nın Yaşamının güven ekosistemiyle birleştirilen blok kurmanın, karma tutarlılığın ve öz yönetimin özelliklerine dayanarak, kullanıcının gerçek tekliğini yeniden şekillendirir. Kullanıcılar ya da finansal kurumlar geri alma servisini kullandığında, sistem tam ve benzersiz yetki ve bilgileri doğrudan sunacak, hantal prosedürleri ortadan kaldıracak ve verimlilik ve güvenliğini artıracaktır. Aynı zamanda sağlıklı ve sağlıklı bir mali hizmet ve siparişleri vardır.

FİNANSAL HİZMETLER

Koala'nın hayatı sadece bilgi entegrasyonu için bir platform olarak kullanılıyor. Borçlanma kullanıcıları, kendi faiz oranlarını ve borçlanma miktarlarını platformda belirleyebilir ve yatırımcıların 24 saat içinde teklif vermesini bekleyebilir. Her kullanıcının varlıkları ve her işlem bilgisi blok zincirine kaydedilecek, veriler silinemez ve tahrif edilemez, platform tamamen otomatik hale getirilir ve manuel inceleme ile oluşan hatalar ve ahlaki tehlikelerden kaçınılır. Finansal varlıklar, varlık yönetimi, sigorta, faturalar ve diğer finansal hizmetler dijital varlıklara sahip olacak. Finansman tarafı: BTC, ETH, EOS, zincir ve diğer ana işlem paralarını kapsayan ipotek ve kredi finansmanı hizmetleri sağlamak Mali yönetim: sabit gelir gibi finansal yönetim ürünleri sağlamak.

OYUN GÜCÜ

Güven ekosisteminin ve artan ve aktif kullanıcıların gelişmesiyle, Koala’s Life her türlü oyun sınavına adil bir koruma sağlamak için kehanet mekanizmasını kullanarak sıcak oyunlar, rekabetçi sınav ve sınav gibi bir dizi blockchain oyunu başlatacak. Etkinlikler düzenli olarak düzenlenecek, kullanıcılar kazanma ödüllerine katılabilecek ve Token (KALC) Koala Alışveriş Merkezi'nde kullanılabilir.

EVLİLİK VE TARAMASI

Merkezi olmayan arkadaşlık hizmetleri, ziyaretçiler tüm kullanıcıların gerçek dünyadaki gerçek insanlar olduğunu, kurgu değil, emin olmak için güven ekosisteminde doğrulamak zorundadır. Kullanıcının portresinde, temel verileri doğrudan ortaya çıkarmadan, kullanıcıya gerçek dünyaya dayalı çeşitli etiketler sağlanır, böylece tüm kullanıcılar gerçek dünyadaki diğer tarafın davranışlarını ve özelliklerini sezgisel olarak anlayabilir. Aynı zamanda, kullanıcının tüm buluşma ve buluşma sürecinde yarattığı veriler, kurcalanamayan bir zincirde işlenir ve kullanıcı, diğer tarafın çok sayıda anormal davranışı olup olmadığını doğrudan kontrol edebilir.

KOALA’S LIFE UYGULAMASI

Koala'nın Yaşamı, insanlara, insanlara ve kurumlara, insanlara ve varlıklara güven köprüsünü tamamlamada yardımcı olan merkezi olmayan bir Dapp'dır; kullanıcılar için davranış verisini daha iyi yönetmek için blockchain şifreleme teknolojisi sayesinde, bir veri ekolojik değer güven platformu oluşturmak için, ağır İnsan güvenini insana güvenin!

new1.png

YOL HARİTASI
2017,11
Projeyi Başlat
2018,06
Koala’nın Yaşam DAPP'sinin Ar-Ge'si tamamlandı
2018,08
Koala’nın Life DAPP’nın 2.0 Sürümü kredi kredisi sektörünün açılmasını sağladı
2018,09
Blockchain oyunu & Tahmin Yarışması Açıldı
2018,10
Dijital para rehin kredisi sektörü açıldı
2018,11
Dijital para Fon ve Finansal Yönetim bölümü açıldı
2019
Bir veri varlık değişimi oluşturun ve güven ekosistemini iyileştirmek için dünyanın en iyi kamu zinciri ile işbirliği yapın.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ:

Web sitesi: http://kalc.io/
Whitepaper: http://kalc.io/index1.html#whitepaper
Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5000630#post_
Telgram: https://t.me/kalcofficialgroup
Facebook: https://www.facebook.com/KALC-217367935631867
Twitter: https://www.twitter.com/KALCofficial
Medium: https://medium.com/@KALCofficial

Bitcointalk username: oguzhangazi
Bitcointalk URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252365

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
  ·  2년 전

This post is supported by $0.1 @tipU upvote funded by @otobot :)
@tipU voting service guide | STEEM Monsters Lottery | For investors.

Congratulations @votepower! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 3000 upvotes. Your next target is to reach 4000 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @votepower! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!