Cointurk Haftalık İş Raporu - 08.04.2018

3년 전

Merhabalar, 2 Mart tarihi ile katıldığım kuşadası topluluğu hakkında ve hazırlanan projeler için, o hafta boyunca yaptığım işlemler hakkında kısa bilgileri sunacağım.

Cointurk ekibi olarak hazırlanan proje konularına katılım gösteren her bir kişiyi tek tek inceleyerek şartlara uygun olarak hazırlanan yazıları seçerek oy almalarını sağlıyoruz.

Steemit'e yeni üye olmuş kişilerin, Steemit hakkında genel bilgilere ulaşabileceği paylaşımların bulunduğu @cpxturk-destek hesabına göz atabilirsiniz. Burada Steemit topluluğunda fazlasıyla merak edilen sorulara cevap olabilecek paylaşımlar yapılıyor. Burada yayınlanmasını istediğiniz herhangi bir konu var ise bu post altından veya Discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
Bu hafta büyük adımlar atılmaya devam ediliyor. Proje konularında değişiklikler yapılmaya başlandı ayrıca projeye katılanlara ek olarak artık Proje Dışı Yazılarıda Destekleyeceğiz isimli paylaşımda belirtildiği gibi "cointurk" etiketi ile paylaşılan proje dışı yazılara da oy verilecek. Tabii oy alabilmek için paylaşımların kaliteli ve özenle hazırlanmış olması gerekiyor.

1 - 8 Nisan Tarihleri Arasında Yaptığım İşlemler.


  • Cointurk projelerine katılan üyelerin, Steemit üzerinden @kusadasi hesabında yayınlanan proje konularıyla ilgili sorulara yardımcı olundu.

  • Cointurk discord sunucusu üzerinden yöneltilen sorulara cevap verildi. Cointurk projeleriyle olsun olmasın steemit hakkında sorulan her türlü soruya cevap verildi.

  • Cointurk 23. ve 24. projelerine katılan üyelerin hazırladıkları postlar tek tek okunarak incelendi ve aralarından Steemit topluluk kurallarına uygun olacak şekilde ve özenle yazılmış yazılar seçildi ve daha fazla oy almaları sağlandı (24. proje için çalışmalar hala devam etmekte.)

  • Açtıkları multi hesaplar ile Türk topluluğuna zarar veren hesaplar tespit edilerek ilgili kişilere iletilmeye devam ediliyor. Bu konuda birkaç hafta öncesine göre sayı azalmaya başladı.

  • @cpxturk-destek hesabında yayınlanmak üzere bilgilendirici yazılar hazırlandı ve hesap üzerinde yayınlandı.

Geçtiğimiz 2 hafta boyunca yoğun bir şekilde sınavlarım olduğu için bu hesapta pek fazla yazı yayınlayamadım, umarım önümüzdeki hafta boyunca çok daha fazla içerik yayınlamaya çalışacağım.

  • @huntr hesabı ile Cointurk ve TR etiketlerinde spam/abuse yapan kişileri uyarmak ve bilgilendirme amacıyla kısa birer mesaj bırakmaya devam ediyorum.

Cointurk DiscordBenim için yapılan bu projelerine amacı; Steemit'e yeni katılan üyelerin platform üzerinde yılmadan devam etmelerini sağlamaktır.
Projelerden haberi olmayan ve Steemit'e yeni katılmış bir kullanıcı ne kadar emek vererek bir yazı oluşturmuş olsa da alabileceği maksimum oy 1 olacaktır, o da şanslı ise.
İşte tam olarak burada Cointurk projeleri ile @kusadasi ve @try-market hesapları devreye giriyor. Yeni kullanıcıların platform üzerinde ufak bile olsa gelişim gösterebilmeleri için projeye katılan her bir kişiye hazırladıkları içeriğin değerine göre oy dağıtımı yapılıyor.-

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT