Cointurk Haftalık İş Raporu - 15.04.2018

3년 전

Merhabalar, 2 Mart tarihi ile katıldığım kuşadası topluluğu hakkında ve hazırlanan projeler için, o hafta boyunca yaptığım işlemler hakkında kısa bilgileri sunacağım.

Steemit hakkında genel bilgilere ulaşabileceğiniz paylaşımların bulunduğu @cpxturk-destek hesabına göz atabilirsiniz. Burada Steemit topluluğunda fazlasıyla merak edilen sorulara cevap olabilecek paylaşımlar yapılıyor. Burada yayınlanmasını istediğiniz herhangi bir konu var ise Discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
@try-market ve @kusadasi ekibi küratör aramaktadır, kendinizi bu rol için uygun görenler başvuru yapabilir.

Kürator Aranıyor


8 - 15 Nisan Tarihleri Arasında Yaptığım İşlemler.


  • Cointurk projelerine katılan üyelerin, Steemit üzerinden @kusadasi hesabında yayınlanan proje konularıyla ilgili sorulara yardımcı olundu.

  • Cointurk 24. projelerine katılan üyelerin hazırladıkları postlar tek tek okunarak incelendi ve bu proje ile artık yüksek kaliteli olarak belirlenen yazılar çok daha yüksek oylar almaya başladı.

  • Açtıkları multi hesaplar ile Türk topluluğuna zarar veren hesaplar tespit edildi.

  • @cpxturk-destek hesabında yayınlanmak üzere bilgilendirici yazılar hazırlandı ve hesap üzerinde yayınlanmaya başlandı. Her gün 1 yazı yayınlanması için daha sık yazı hazırlamaya çalışıyorum.

Cointurk DiscordBenim için yapılan bu projelerine amacı; Steemit'e yeni katılan üyelerin platform üzerinde yılmadan devam etmelerini sağlamaktır.
Projelerden haberi olmayan ve Steemit'e yeni katılmış bir kullanıcı ne kadar emek vererek bir yazı oluşturmuş olsa da alabileceği maksimum oy 1 olacaktır, o da şanslı ise.
İşte tam olarak burada Cointurk projeleri ile @kusadasi ve @try-market hesapları devreye giriyor. Yeni kullanıcıların platform üzerinde ufak bile olsa gelişim gösterebilmeleri için projeye katılan her bir kişiye hazırladıkları içeriğin değerine göre oy dağıtımı yapılıyor.-

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Hi! I am a robot. I just upvoted you! Readers might be interested in similar content by the same author:
https://steemit.com/cointurk/@sauronbey/cointurk-haftalik-is-raporu-02-04-2018

·

Bravo! :D