(LV) Tikai mēs paši varam veidot savu dzīvi.

작년

mukd3nl73g.jpg

Sveiki visiem un šodien vēlos pastāstīt par mūsu dzīves lēmumiem un kā mēs paši esam atbildīgi par savas dzīves lēmumiem un par to kā tālāk izveidosies mūsu dzīve.

Diemžēl uzreiz jāsaka kad esu saticis daudz un pazīstu daudz cilvēku. Kuri uzskata ka viņiem neveicās dzīvē un pat sūdzās par to cik viss ir slikti. Bet vai tas tā tiešām ir? Vai tik tiešām liktenis nosaka mūsu dzīvi un izvēlās kam tā būs vieglāka vai kuram tā būs grūtāka? Vai arī tomēr tas ir atkarīgs no mums pašiem? Un tāpēc es šodien vēlos padalīties ar savām domām un ar savu dzīves stāstu par šo tēmu.

Jā protams liktenis mums dzīvē liks daudz šķēršļus un mēs nonākam pie ceļa krustojuma kurā varam izvēlēties tikai vienu virzienu, jeb tie ir mūsu dzīves lēmumi ko mēs izdaram katrā grūtā situācijā.

Daudzi uzskata ka viņi ir izdarijuši daudz sliktu lēmumu savas dzīves laikā un līdz ar to visa dzīve ir sabojāta. Bet varbūt tomēr nē?
Es savas dzīves laikā esu varētu teikt pieņēmis daudz sliktu lēmumu, bet pēc pieredzes es uzskatuka dzīvē nav sliktu lēmumu. Jūs tagat noteikti domājat kā tā? Tas ir tāpēc ka pēc katra slikta lēmuma ko esu pieņēmis es to uzskatu par nelielu kļūdu ko nākošajā grūtajā dzīves situācijā es atceros un mācos no savām kļūdām lai tās vairs nepieļautu.

Piemēram: Noteikti daudziem ir gadijies uzsticēties neīstajam cilvēkam un viņs ir jūs piekrāpis, nodevis vai arī citi varijanti. Bet vai tas bij slikts lēmums uzsticēties viņam? Es uzskatu ka nē, jo nākošajā reizē pirms tu iepazīsi jaunus draugus tu mācīsies no kļūdas un sapratīsi kurš ir īsts draugs un kurš nē.

Tā pat kā pirms tu saki ka viss tavā dzīvē ir slikti paskaties atpakaļ uz saviem pieņemtajiem lēmumiem, pārvēt tās par kļūdām un nākošreiz kad tev ir jāpieņem lēmums nepieļauj tās, un dzīve sāks uzlaboties kaut vai maz drusku bet tomēr uzlabosies.

Par šo tēmu varētu vel runāt ilgi, bet šīs īsumā bij manas pārdomas, paldies par lasīšanu un jauku jums šo dienu.

Ja tev patīk šāda veida raksti, apdomā iespēju piesekot mums lai būtu viens no pirmajiem kurš lasa mūsu jaunākos rakstus.

Attēla vietne./ Picture source: pexels.com

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Yay!
Your post has been boosted with ESTM. Keep up the good work! Install Android, iOS Mobile app or Windows, Mac, Linux Surfer app!
Learn more: https://esteem.app
Join our discord: https://discord.gg/8eHupPq