Онлайн концерти українських музикантів. Добірка восьма

2년 전

Від часу написання попередньої добірки минуло пів місяця. Кількість онлайн виступів трохи зменшується.

Через послаблення обмежень люди більше стали проводити часу на природі. Та й виконавці отримали змогу здійснювати виступи з невеликою кількістю відвідувачів, а також розпочали записувати та оброблювати накопичений за час ізоляції творчий матеріал.

Разом з тим починають виникати нові форми проведення концертів, які до сьогоднішнього часу здавались дивацтвом і новаторством, але за нинішніх обставин є реальним виходом для підтримання життя в культурній сфері.

Серед таких нових способів - автомобільні концерти гурту "Без Обмежень", що пройшли вже в кількох містах, це щось схоже на автомобільний кінотеатр тільки замість екрану сцена з живими виконавців.

Ще одна оригінальний задум - "вертикальний концерт". Його реалізував до свого дня народження гурту "Грін Грей". Сцена розташовувалась на даху біля готелю "Братислава" в Києві, а глядачі спостерігали за концертом із балконів своїх номерів. І схоже ця ідея добре зайшла людям, адже вже оголошено про виступи гуртів "О.Торвальд" та "ТнМК" на цьому майданчику.


Якщо дивились ще якусь трансляцію, що не увійшла до цієї збірки, додавайте в коментарях лінк на запис.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT