Unutmayın, kaçırmayın !. Sembol lansmanına katılın. 1 XEM = 1 XYM

10개월 전

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere XEM token hakkında bilgiler vereceğim. Beni takip eden arkadaşların bu konudan habersiz kalmalarını istemiyorum. Konuya detaylı bir şekilde girmeden önce bu token hakkında bilgiler vereceğim.

Ayrıca günümüzde coinlere ve yeni teknolojik gelişmelere nasıl bakılıyor bunlar hakkında bilgiler yazacağım.
Blockchain teknolojisi tüm dünyayı sardı ve hayatımıza önemli değişiklikler sağlıyor. Blockchain, artan hız, maksimum gizlilik ve güvenlik ile merkezi ödemelere alternatif haline geldi. Blockchain teknolojisi, sadece finansa karşı değil aynı zamanda birçok alanda karşı bakış açımızı değiştirdi. Bununla birlikte, zaman içinde, teknolojinin kendisinin gelişmesi ve yaygınlaşması ile birlikte, teknik göstergelerinin birçoğu değişti. Blockchain bu kadar hızlı gelişirken, bazı problemlerle de karşılaşıyoruz ve bu sorunların en önemlisi güvenliktir. İşlemlerin çoğu halka açıktır ve herkes blockchain ağının her bir üyesinin belirli bir transferini görebilir. Bu doğal olarak katılımcıların haklarının bazı özgürlük ve gizlilik ilkelerini ihlal ediyor. Güvenlik sorunu olan bu sektör sürekli saldırı altında. Bununla birlikte, bazı projeler blok zinciri teknolojisini daha da güçlendirecek sağlam teknolojiler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Para alımlarını anonim ve takip edilemez olarak değiştirmek mümkün. Bu sorunları çözmek için birden fazla kaynaktan bir teknoloji kavramında bir araya gelmeyi ve kullanıcıya en güvenilir, gizli ve tamamen isimsiz bir ortam sağlamayı amaçlayan bir projedir NEM.
NEM dünyanın ilk akıllı varlık platformu olarak yorumlanıyor. Şirket kullanımı baz alınarak geliştirilmiş NEM ERC-20 temelli kripto paraların aksine özel olarak geliştirilen bir veritabanına, yani Blockchain’e sahip. NEM kullanıcıları kripto para, tedarik zinciri, noter onayı ve mülkiyet kaydı yönetimi yapabilir. Çok amaçlı platformda aynı zamanda lojistik takibi, merkezsiz yetkilendirme ve ICO düzenleme gibi sınırsız sayıda kullanım durumu mevcut.

Ekran-Al-nt-s

NEM (XEM) platformu kullanıcılarına hem sadelik hem de esneklik vadediyor. NEM’in özelliklerini ve özel konsensüs mekanizmasını uygulayan ve NEM tarafından sağlanan yazılımı çalıştıran node’lar NEM Blockchain’inin belkemiğini oluşturuyor. Açık kaynaklı, merkezsiz ve kendi kendini destekleyen herkese açık NEM Blockchain’i aynı zamanda kendi sunucularında çalışan özel ve gizli bir Blockchain’e dönüşebilir. NEM’in sunduğu hizmetlerden yararlanmak isteyen kullanıcılar NEM Blockchain’ini arzu ettikleri şekilde tasarlayabilir. Kullanıcılar yeni baştan bir iş mantığı geliştirmek yerine NEM çözümlerini, İngilizce yerine kendi dillerini kullanarak entegre edebilir.
Şimdi gelelim bu Nem tokenin sembol olarak değiştirileceği kısmına. Evet arkadaşlar XYM lerinizi alabilmek için kısaca eğer varsa XEM tokenlerinizi cüzdanınızda tutmanız yeterli olacaktır. Aşağıdaki biraz daha detaylı bir şekilde bu durum hakkında bilgi verdim. Alıntı olarak sizlerle paylaştım.
Arkadaşlar bakın burası çok önemli . XYM'nizi talep etmek için bilmeniz gereken 3 temel şey

Opt-in her XEM hesap sahibinin ne zaman başlattı Sembol kamu blockchain üzerindeki XYM belirteçleri almak için izlemeniz gereken bir süreçtir. XYM'ye katılmak için, önce XEM'e sahip olmanız ve ardından aşağıda açıklandığı gibi Etkin Olmak için bilinçli bir eylemde bulunmanız gerekir. Bu, XYM almanızla sonuçlanacaktır. Kaydolmaya katılmazsanız, XYM almayacaksınız. Kaydolmayı seçseniz de seçmeseniz de, XEM'iniz ve NEM NIS1 ağı etkilenmeyecektir.

NEM Cüzdan , NEM hesabınız aracılığıyla Kaydolmayı kolaylaştıracak bir Symbol Opt-in modülü içerecek şekilde güncellendi. Aşağıda listelendiği gibi masaüstü için yeni bir NEM Cüzdan indirmeniz gerekecektir.

Anlık görüntü , belirli bir blok yüksekliğindeki NEM NIS1 blok zincirindeki XEM hesaplarının (bakiyeler, yapılandırma ve ad alanları) durumudur. Anlık Görüntü sırasında sahip olduğunuz her 1 XEM için, Kaydolma işlemi sırasında oluşturduğunuz Symbol hesabına 1 XYM tahsis edilecektir.

Ayrıca yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için şuanda reklam ve tanıtım aşamalarının devam ettiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Barındırdığı özellikleri sayesinde insan hayatını kolaylaştıracak bu projenin ilginizi çekeceğini düşüyorum. Sizlerde resmi web sitesini ve sosyal medya araçlarını inceleyebilirsiniz. Bunun için gerekli linkleri makalemin sonunda bulabilirsiniz. Projeyi daha yakından takip etmek için sosyal medya araçlarını yakından takip etmenizi tavsiye ederim. Platform geliştirme ve ilerleme hakkında bilgi edinin. Siteye aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz
Web site: https://nem.io/
https://nemplatform.com/symbol-migration/
Telegram : https://t.me/nem_hub
Twitter: https://twitter.com/nemofficial/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/nemfoundation/?viewAsMember=true
facebook: https://www.facebook.com/ourNEM/


Platform Username : freimiller

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT