Yeni finansal gelişmelere OpenPredict ile katılabilirsiniz.

11개월 전

Blockchain teknolojisi tüm dünyayı sardı ve hayatımıza önemli değişiklikler sağlıyor. Blockchain, artan hız, maksimum gizlilik ve güvenlik ile merkezi ödemelere alternatif haline geldi. Blockchain teknolojisi, sadece finansa karşı değil aynı zamanda birçok alanda karşı bakış açımızı değiştirdi. Bununla birlikte, zaman içinde, teknolojinin kendisinin gelişmesi ve yaygınlaşması ile birlikte, teknik göstergelerinin birçoğu değişti. Blockchain bu kadar hızlı gelişirken, bazı problemlerle de karşılaşıyoruz ve bu sorunların en önemlisi güvenliktir. İşlemlerin çoğu halka açıktır ve herkes blockchain ağının her bir üyesinin belirli bir transferini görebilir. Bu doğal olarak katılımcıların haklarının bazı özgürlük ve gizlilik ilkelerini ihlal ediyor. Güvenlik sorunu olan bu sektör sürekli saldırı altında. Bununla birlikte, bazı projeler blok zinciri teknolojisini daha da güçlendirecek sağlam teknolojiler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Para alımlarını anonim ve takip edilemez olarak değiştirmek mümkün. Bu sorunları çözmek için birden fazla kaynaktan bir teknoloji kavramında bir araya gelmeyi ve kullanıcıya en güvenilir, gizli ve tamamen isimsiz bir ortam sağlamayı amaçlayan bir projedir OpenPredict.

OpenPredict blok zinciri teknolojisi bu kadar önemseyen ve bununla beraber dünyadaki likidite sorunlarını çözmeye çalışan bence oldukça faydalı bir projedir. Burada likidite kaynağı sağlamak şundan dolayı önem arz etmektedir. Örneğin herhangi bir menkul kıymet hemen nakite çevrilebiliyorsa bu likit olmaktadır. Yani kısaca paraya hemen çevrilebilen tüm kıymetler likittir. Bu tüm insanları da ilgilendiren bir durumdur. Kişinin evi veya arabası olabilir. Bu ürünler likit ürün olarak değerlendirilir.
Blok zinciri ve likidite konularını teker teker ele almak istedim. Çünkü OpenPredict projesi tamda bu noktada bu projenin ana hedefi firmaların bilançolarında var olan fakat el değiştirmesi güç olan finans enstrümanlarını blokzinciri bazına taşıyarak tüm dünya bazında bu enstrümanların kısa sürede likidite olmasını sağlamaktır.

Öte yandan OpenPredict platformu, kullanıcıların varlıklarını depolamaktan ve yönetmekten para toplama ve bağış yapmaya, tüm dünyadaki nedenlere kadar her şeyi yapmalarını sağlar.
OpenPredict projesinin tokeni OPT tokendir. Ben genel olarak takip ettiğim kadarıyla bu projenin çok değerleneceğini düşünüyorum. Eylül ayının sonunda borsalarda görebileceğiz. Şuan zaten hali hazırda uniswapta bulunmaktadır. Yatırım yapmamış kişiler bu tarihten sonra projenin gidişatı izleyerekte karar verebilirler.
Özetle projenin kendi web sitelerinde yani avalabs.org da tanım olarak verdikleri ifadeyi paylaşırsak. OpenPredict platformu, yüksek düzeyde merkezi olmayan uygulamalar, yeni finansal ilkeler ve birbirleri ile birlikte çalışabilecek blok zincirleri oluşturmak için kullanılacak açık kaynaklı bir platformdur. Bu doğrultuda ilerlemektedirler. Şuan da bir tanıtım programı yapmaktadırlar.

Ayrıca yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için şuanda reklam ve tanıtım aşamalarının devam ettiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Barındırdığı özellikleri sayesinde insan hayatını kolaylaştıracak bu projenin ilginizi çekeceğini düşüyorum. Sizlerde resmi web sitesini ve sosyal medya araçlarını inceleyebilirsiniz. Bunun için gerekli linkleri makalemin sonunda bulabilirsiniz. Projeyi daha yakından takip etmek için sosyal medya araçlarını yakından takip etmenizi, ayrıca sade ve karışık olmayan bir şekilde hazırlanmış whitepaper okumanızı tavsiye ederim. Platform geliştirme ve ilerleme hakkında bilgi edinin. Siteye aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz
Web site: https://openpredict.io/
Telegram : https://t.me/OpenPredictAnnouncements
Twitter: https://twitter.com/openpredict
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/openpredict/
https://openpredict.io/litepaper


Platform Kullanıcı Adı: freimiller

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT