Orion Protocol ile geleceğe yönelin.

7개월 전

Teknolojik gelişmeler artık geçtiğimiz yıllardan daha farklı bir düzenin geleceğini ortaya çıkarmıştır. Artık dijital paralar gelecekte oldukça farklı boyutlara gelecektir. Bu kripto paraların alım satımın yapılmasını da borsalar tarafından oluşturulmaktadır. Bu borsaların başında Orion Protocol gibi tüm borsaları birleştiren bir platform gelmektedir.
Nitekim Orion Protocol, merkezi ve merkezi olmayan tüm büyük borsalardan dipsiz likiditeyi sorunsuz bir şekilde bir araya getirir. Oldukça kullanımı kolaydır. Ayrıca tek bir platformda zengin ticaret araçları sağlar.

Orion-ORN-explained

Kısaca Orion Protocol hakkında bilgi verdikten sonra projenin bir çok borsada işlem gördüğünü hatırlatmak isterim. Öncelikle binance başta olmak üzere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://coinmarketcap.com/currencies/orion-protocol/markets/

Ayrıca sosyal mining platformundan projeye destek verip küçük kazançlar elde edebilirsiniz. Bunun için hazırlamış olduğum diğer makalemi okuyabilirsiniz.

https://steemit.com/orn/@freimiller/orion-protocol-inceleme-ve-anlatim

Özetle ileride oluşacak alım satım platformu olarak Orion Protocolu kullanabilir. Tüm işlemlerinizi tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Ayrıca yatırım yaparak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Web sitesi : https://www.orionprotocol.io/orn

Wihtepaper : https://www.orionprotocol.io/hubfs/whitepaper.pdf

Telegram : https://t.me/orionprotocol

Twitter : https://twitter.com/orion_protocol

Author : freimiller

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT