Orion Protocol : Kripto Piyasası İçin Bir Ticaret Terminali

7개월 전

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte Dünya'da da değişimler meydana gelmektedir. Bu değişimler ise insanların alışkanlıklarında farklılıklar oluşturmaktadır. Eskiden internet teknolojisi insanlar için bambaşka bir dünya vaad ederken şuan kripto para sektörü insanların için aynı vaadleri sunmaktadır. Dolayısıyla bu alanda da bir çok proje ve platform ortaya çıkmaktadır. Bunlardan bir çoğu özensiz işlemler yaparak insanların güvenlerini zedelemektedir. Bu güvensizlik zamanla sektöre de yansımaktadır. Bunun yanı sıra bazı projelerde işini gerçekten iyi yapmakta ve yukarıda bahsettiğim değişimde yerini alabilme ve insanların isteklerine ilk cevap verebilenlerden olmak istemektedir. Bu projeleri de diğerlerinden ayırmak gerekmektedir. Orion Protocol projesi de bu noktada işini iyi yapan ve güven veren kaliteli bir projedir. Blok zinciri teknolojisi baz almıştır. Şimdi sizlere blok zincir teknolojisinden de biraz bahsetmek istiyorum.
Öncelikle kendi gözlemlerimi söyleyeyim, bu finans platformunu çok beğendim, bunun nedenlerinden biri bir çok etkinlik bulunmaktadır. Ayrıca güven noktasında başlıktan da söylediğim gibi buna çok dikkat ediyolar.

0-b-Rv4lm-Pv4vj1j3m-O

Projeyi yakından inceleme fırsatım oldu hatta proje hakkında yani Orion Protocol hakkında video oluşturma şansımda oldu. Tüm bunları yaparken projenin iyi yerlere geleceğini düşündüm. Orion Protocol, tüccarların dünya çapında çok çeşitli (kripto) para birimlerinde takas işlemlerini rahatlıkla yapabilmelerini sağlamak için, tüm kritpto para pazarına hitap ediyor. Yani cex borsası, dex borsası ve diğer takas havuzlarını tek bir platformda topluyor. Daha önce bunu yapabilen olmadı. Bu yüz bu proje çok değerli.
OpenPredict, geniş bir gelişmiş, yüksek talepli ürünler paketinde güçlü bir token ekonomisine sahiptir. Her biri önemli token hizmetini yönlendiren ürünler, büyüyen bir token ekosistemi sağlamak için daha sonra piyasaya sürülecek.

photo-2020-12-18-21-21-34

Makalemizin gelişme bölümünün sonlarına ve sonuç bölümüne doğru geldiğimizde bu aşamada, Orion Protocol projesinin satış sürecinden bahsedeceğim, Projenin token simgesi ORN olarak belirlenmiştir. Sanırım bilmeyen yoktur. Coin market Cap girip aradığınız zaman binance başta olmak üzere onlarca borsada işlem görmetedir.

=================
Creator : freimiller
=================
Bu finansal bir tavsiye değil. Bir ICO'ya yatırım yapmanın yüksek risklerini anlamanız ve dikkate almanız gerekir. İçerik, yazarın kişisel tahmini görüşünü ifade eder. Yazar blockchain teknolojisinde uzman değildir. Herhangi bir ICO'ya yatırım yapmadan önce daima kendi analizlerinizi yapın.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT