Rajdy na świecach.

7개월 전


Przegląd wyzwania i przedstawianych zadań. Day trading - strategia inwestowania polegająca na otwieraniu i zamykaniu pozycji w tym samym dniu.


Dzisiaj rozpoczynam poboczne zadanie, które ma zdobyć jak najwięcej tokenów steem. Całą zabawę rozpocząłem parodniowym testem pod kątem platformy i aktywności graczy na tokenie. Jak widać na wykresie, okazji nie brakuje pod kątem zielonych świeczek, a trzeba podkreślić, że nie we wszystkich tokenach jest taka aktywność.

Samo Binance również mi się podoba pod względem zawierania transakcji i szybkości. Przynajmniej nie odczuwam tu aktywność botów i czasu oczekiwania na zakup jak w przypadku np. Bittrex gdzie trzeba potwierdzać kilka razy.


Rezultaty testów, które przeprowadzałem przez ostatnie dni, według mnie są zadowalające. Więc mogę śmiało przysiąść i to już na kilkugodzinne uprawianie Day Trading wstępnie rozgrywając za całą kwotę. Przy większej kwocie jest to punktowo ustawiane na kilka pozycji w razie większego spadku.


Binance


„Zgodnie z powyższym autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie umieszczonych treści zawartych w materiale, jak i jakichkolwiek materiałach dalszej części opisu. Zarabianie i pomnażanie pieniędzy w giełdy krytptowalut i inny rodzaj inwestycji. Przed rozpoczęciem należy zasięgnąć informacji lub skonsultować z doradcą inwestycyjnym do tego uprawnionego.”


Foto:1 Pixabay

@strefanetu

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Moj trading dzisiaj bedzie na palnet. Ma ponoc dojsc docelowo do kwoty rownej steem. Troche FOOMO leci ale widze zysk 200-300%🤑

Posted using Partiko Android

·

Hm...to ciekawe? :)

Hi, @strefanetu!

You just got a 0.01% upvote from SteemPlus!
To get higher upvotes, earn more SteemPlus Points (SPP). On your Steemit wallet, check your SPP balance and click on "How to earn SPP?" to find out all the ways to earn.
If you're not using SteemPlus yet, please check our last posts in here to see the many ways in which SteemPlus can improve your Steem experience on Steemit and Busy.

Congratulations @strefanetu! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You got more than 400 replies. Your next target is to reach 500 replies.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!