Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Wszystko OK? Mam nadzieję że nie dopadł Cię syndrom Ferviego i hardforkowe obawy

·

Nah, odchodzić nie odchodzę, ale skupiam się wyłącznie na Tygodniku, moim blogu popularnonaukowym i Gameeit. Nie będę się raczej angażował przez dłuższy czas w inne inicjatywy. Promować będę jak mi się zachce. Na chwilę obecną jestem na 65 miejscu na Wykopie. https://www.wykop.pl/ludzie/Angil230/ Posty ze Steem klikają się i to całkiem dobrze, co udowodniłem. Mój ostatni post o katastrofie w Bhopalu otworzyło prawie 3 tysiące osób - dane z analizy ruchu. Jeśli chcesz to chętnie przyjmę wsparcie w postaci PM na te 3 inicjatywy, ale nie naciskam. Osobiście uważam, że HF może być pozytywny dla platformy bo zachęci do gromadzenia sp, więc nie jest to związane z obawami.

·
  ·  작년

Czemu od razu syndrom Ferviego? :D
Cały problem jest w tym, że coś ze Steem jest mocno nie tak. Nie potrafię wyjaśnić wszystkich przyczyn, chciałem ogólnie naprawiać Steema, ale się nie da.

Steem - powiesz, że do zdecentralizowana platforma i dlatego jest mało popularna, bo to nowość. Problem w tym, że odkryłem rozwiązanie (bez kryptowaluty) też zdecentralizowane, ale z 2-3 razy większe i (tak na oko) jest 20 razy więcej aktywnych ludzi niż na Steem.

Oczywiście jest to inny rodzaj decentralizacji, ale sam fakt, że coś młodszego od Steem o rozwaliło na łopatki jest zastanawiające dla mnie. Nie można powiedzieć, że zdecentralizowane rozwiązania są złe. To Steem jest zły.

Może ludzie powinni pytać witnessów co zamierzają z tym faktem zrobić. Bo to jest ciekawe!

·
·

wcześniej czy pózniej, wszystcy wylądują na Steem

·
·
·
  ·  작년

O to chodzi, że niekoniecznie. Głównie z powodu tego, że i tak troszkę musisz się użerać. A może powinieneś dołączyć do sieci, w której będziesz mieć ludzi o podobnych zainteresowaniach?

Kwestia hipotetyczna

·
·
·
·

Głównie z powodu tego, że i tak troszkę musisz się użerać

to jest największą zaletą Steem, żeden pedał/komunista nie może Cię zbanować za to że masz odmienne poglądy, lub (tak jak ja teraz) użyłeś nieodpowiedniego słowa.

Do żadnej innej sieci nie zamierzam dołączać, planuję nawet zamknięcie swojego konta na TT, po obejrzeniu filmu zrozumiesz dlaczego.

·
·
·
·
·
  ·  작년

Ogólnie to tak:
Jestem fanem rezygnacji z facebooków, twitterów itd. Tu masz mój miecz

Film obejrzę skoro polecasz

Co do Steem. Zgadza się w pełni.

Co do ogólnej wolności słowa - zgadzam się. Zgadzam się też, że w ogólnym przypadku Steem ją gwarantuje, ale cały problem jest taki, że Steema łatwo ubić jak się ma dużą władzę. Ja bym nie chciał by się dało ubić.

Powiedzmy, że masz znajomości w CIA czy innym KGB i najprostszym atakiem jest zniszczenie systemu kryptowaluty. Steem jest siecią drogą, więc witnessi będą wyłączać serwery, a to może ubić sieć. Oczywiście to tylko hipotetyczny atak.

Ja uważam, że Steem może być nierealny na zasadzie - będzie tutaj np. miliard ludzi. Wydaje mi się, że klęknie. Są oczywiście alternatywy np. na bazie sieci federacyjnych. Mają swoje wady i swoje zalety.

Ciekawe czasy nadchodzą, ale nie wiem czy to dobrze ...