ماین‌کرافت

2년 전

Minecraft

ماین‌کرافت یک بازی جهان‌باز برای کامپیوترهای شخصی و تلفن‌های هوشمند است که توسط شرکت موجانگ اِی‌بی ساخته شده است. این بازی برای کامپیوتر شخصی به‌صورت نسخه‌ی آلفا در سال ۲۰۰۹ عرضه شد و نسخه‌ی قطعی آن در سال ۲۰۱۱ ارائه گردید.

این بازی ویژگی‌های خلاقانه‌ای دارد که به بازیگران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از مکعب‌های با بافت‌های مختلف در دنیایی رویه‌ای، سازه‌های مختلف و متفاوتی را بسازند. فعالیت‌های دیگر در بازی شامل اکتشاف، جمع‌آوری منابع، صنعتگری و مبارزه هستند. این بازی به دو حالت «بقا» و «خلاقانه» انجام می‌پذیرد. در حالت دوم، درجه‌ی سلامتی و گرسنگی وجود ندارد. البته یک حالت سخت هم وجود دارد که در آن بازیکن تنها یک جان دارد و پس از مرگ، مجبور می‌شود دنیایی را که ساخته است، حذف کند.

ماین‌کرافت جوایز متعددی دریافت کرده است، و فروش بسیار بالایی داشته است. در سال ۲۰۱۴، شرکت مایکروسافت با خریداری شرکت موجانگ با قیمت ۲٫۵ میلیارد دلار، مالکیت فکری این بازی را از آن خود کرد.

Source: Persian Wikipedia
Image Original Source

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Calling @originalworks :)
*@ariak got you a $6.37 @minnowbooster upgoat, nice!

  • img credz: pixabay.com*

Want a boost? Minnowbooster's got your back!

·

Politicians hate it... bankers wish they made it... Thumbs up!!

I think most people don't realize how lucky we are to be a part of this as a community. Things of this magnitude are usually only available to the elite. If the power of the community could be harnessed the growth could be exponential.

Thanks for sharing ,

Upvoted !

By the way ,I started following you and I would appreciate your follow back too .
please visit my blog and vote me too