czasem życie ciężkie jest czasem życie smutne))))

2년 전

czasem życie ciężkie jest czasem życie smutne jest czasem Życie markotne jest czasem w życiu trzeba samemu przejść przez życie czym jest życie co człowiek ma z tego życia nic zupełnie nic życie to jedno proste słowo żyjesz jakiś czas potem umierasz czy idziesz do nieba czy do piekła tego to nikt nie wie co człowie mam z życia inni mają wspaniałe życie bo mają rodzinę dom pracę a inni mają najgorzej nie raz jak chodze widzę jak bezdomni śpią na ławkach kto im da szansę na lepsze życie nikt bo każdy żyje własnym życiem wiem że to oni sami doprowadzili do swojego życia ale nie każdy człowiek ma tak dobrze są teraz kims bo mieli bogata rodzine a ini nie i musieli przejść przez życie raz jesteś na dnie raz na górze ale trzeba jakoś przejść przez tę życie więc czym jest nasze życie czymś wspaniałym jeśli umiemy naszym życiem dobrze kierować to możemy wyjść z życia z podniesioną głową więc to tylko co mam dziś do napisania pozdrowienia do wszystkich..)))

Posted using Partiko Android

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Thank you so much for being an awesome Partiko user! You have received a 0.12% upvote from us for your 30 Partiko Points! Together, let's change the world!

Thank you so much for being an awesome Partiko user! We have just given you a free upvote!

The more Partiko Points you have, the more likely you will get a free upvote from us! You can earn 30 Partiko Points for each post made using Partiko, and you can make 10 Points per comment.

One easy way to earn Partiko Point fast is to look at posts under the #introduceyourself tag and welcome new Steem users by commenting under their posts using Partiko!

If you have questions, don't feel hesitant to reach out to us by sending us a Partiko Message, or leaving a comment under our post!