ja i ona tak przepiękna zjawiskowa.))

2년 전

Ja i ona tak przepiękna zjawiskowa ta brunetka wyjątkowa piękna oczy świetne ciało taką cię zapamiętałem kiedy spotkam cię ponownie pocałuje znowu w oknie powiem ile cię szukałem i ze chce cie na stałe za twój dotyk oddam wszystko pragnę być przy tobie blisko najpiękniejsza wymarzona taka cudna wyśniona.

każdy marzy o świetnej kobiecie miłej pięknej kazdy patrzy na wygląd kobiety ale nie każdy facet patrzy to co kobieta ma w środku tak samo jest z facetami kobieta moze byc piekna ale za to może mieć złe serce rozkocha w sobie faceta i zostawi dla niego potem temu serce pęka bo on pokochał naprawdę pokochał a ona się tylko nim bawiła czy tak się robi nie kobieta wcale nie musi być piękna wystarczy że ma dobre serce i charakter nie musi być wcale seksi kobieta to kobieta nie wazne jaka jest czy brzydka czy ładna bez kobiety facetowi jest źle ale gdy ją masz a ona odejdzie to jest jeszcze gorzej ale jak to się mówi tego kwiatu jest pół światu nie ta to następna az facet dobrze trafi na właściwą kobietę.))))

Posted using Partiko Android

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Thank you so much for being an awesome Partiko user! You have received a 0.33% upvote from us for your 80 Partiko Points! Together, let's change the world!

Congratulations @pan.mily! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 200 upvotes. Your next target is to reach 300 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do not miss the last post from @steemitboard:

New japanese speaking community Steem Meetup badge

You can upvote this notification to help all Steem users. Learn how here!