noc gwiaździsta noc.))))

2년 전

noc gwiaździsta noc ja nie mogę spać więc wyszłam się przejść patrząc wysoko w górę widzę spadającą gwiazdę więc pomyślałem sobie życzenie gwiazdy jasno świecą wysoko w górze jest piękna noc a ja idę gdzie mnie nogi poniosą nie patrząc się za siebie w myślach sobie myślę co ona teraz robi z kim jest gdy ja nie mogę spać myślę sobie zyc bez niej nie da się to ona była całym moim światem to ona wypełniała moje sny moje życie coś teraz poradzić na to mam jak żyć bez kobiety która się tak bardzo kochało

Gdy ją widzę serce mi pęka oczy zalewają się łzami tak wpatrzony w nią stoję i spoglądam na nią ona jest taka piękna te jej błękitne oczka te słodkie duże usteczka nadal czuje smak jej ust zapach jej ciała gdy ona odeszła wszystko straciło sens moje serce już nie bije tak samo jak biło przy niej.))))

Posted using Partiko Android

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Thank you so much for being an awesome Partiko user! We have just given you a free upvote!

The more Partiko Points you have, the more likely you will get a free upvote from us! You can earn 30 Partiko Points for each post made using Partiko, and you can make 10 Points per comment.

One easy way to earn Partiko Point fast is to look at posts under the #introduceyourself tag and welcome new Steem users by commenting under their posts using Partiko!

If you have questions, don't feel hesitant to reach out to us by sending us a Partiko Message, or leaving a comment under our post!

·

You have receive an upvote. Thanks for playing moonSTEEM

Thank you so much for being an awesome Partiko user! You have received a 7.09% upvote from us for your 1500 Partiko Points! Together, let's change the world!