Witajcie przyjaciele z Steemit

2년 전

gdy tej gwieździstej nocy spotkałem cię nie miałem nic ty tak stałas wpatrzona w gwiazdy na niebie noc była piękna ty byłaś piękna twoje oczy były jak zaczarowane twoich ust czerwień twoje cudne dołeczki podchodząc bliżej ciebie chciałbym zabrać cię daleko stąd kiedy widzę że cała płoniesz.)))))

Od tamtej chwili gdy cię poznałem minęły już trzy lata gdy jestesmy razem moje serce bije tylko dla ciebie ja jestem tylko dla ciebie z tobą jest mi jak w niebie działasz na mnie jak narkotyk co rano budząc się widzę że jesteś obok mnie tak cię kocham że mógłbym zrobić dla ciebie wszystko.

była to jesień gdy odeszłaś nie mówiąc mi nic spakowałaś swoje rzeczy i odeszłaś poszłaś przed siebie nie odwracając się chociaż na jedna chwile co zrobic teraz mam jak mam zyc bez ciebie jak poskładać teraz mam swoje serce co zostało złamane na pół.(((((

Posted using Partiko Android

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Thank you so much for being an awesome Partiko user! You have received a 4.82% upvote from us for your 1070 Partiko Points! Together, let's change the world!

Congratulations @pan.mily! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 30 posts. Your next target is to reach 40 posts.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

You can upvote this notification to help all Steem users. Learn how here!