Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Ja też zacząłem się bawić tym programem, jest to mega kombajn, z przyjemnością czytam twoje artki, mam małą prośbę, jak byś wrzucił też tutki z tego co robisz,. Pozwoliło by i myślę nie tylko mi lepsze poznanie tego znakomitego softu

Posted using Partiko Android

·

Nie czuje się na siłach, żeby robić tutoriale ponieważ jestem laikiem i bardziej hobbystą. Ale jak ogarnę temat bardziej to czemu nie. Na ten moment mogę polecić tutoriale na youtube np. na kanale Blackmagicdesign lub Casey Faris i JayAreTV. Sam się z nich uczę.

Zapomniałeś o tagu pl-artykuly, a to gwarancja sukcesu wpisu, jeśli chodzi o aspekt finansowy ;)

·

Nie zapomniałem, tylko nie zmieścił się ;). Poza tym, doszedłem do wniosku, że moje wpisy nie są godne tego tagu.

Posted using Partiko Android

·
·

Miana artykułu zapewne nie, ale tagu pl-artykuly to już na pewno. Niestety tag nie ma nic wspólnego z artykułami, ja pozbyłem się tych oporów.

Może nie zarobisz i tak jakiś kwot, ale czemu ktokolwiek, który przekroczy 200 słów (bo to jedyny warunek, żebyś mógł użyć pl-artykuly), ma mieć większy wpływ na platformę niż ty, bo do tego się sprowadza posiadanie pl-artykuly, a nie posiadanie.

·
·
·

Mnie dominacja na steem średnio interesuje. Poza tym, z tego co widziałem przez ostatni tydzień na polish i discord to sam tag nic nie daje. Trzeba jeszcze być w "ulubionych". A ja nie przepadam za poklepywaniem po plecach.

·
·
·
·

No, ale kółeczko samo całego SP nie przeje i spływa częściowo na innych. Rozumiem i szanuje.