"Pomóżmy Maksowi pokonać białaczkę!" - zbiórka charytatywna

4년 전

team-spirit-2447163_1280.jpg

Witajcie drodzy Steemianie! Z tej strony @dempish - pragnę zwrócić się do was z olbrzymią prośbą...

f1f6572a997de0f5f58033230640fc5a_0-290-1349-468.jpeg

Poznajcie Maksa, 14-letniego chłopca będącego moderatorem mojej grupy na Discordzie. Miał także dołączyć do naszej społeczności Steem, a nawet utworzył już swój profil: https://steemit.com/@wawel0

Podobnie, jak każdy z nas, także i on ma cele oraz marzenia, które pragnie zrealizować. Jest młody, ma głowę pełną pomysłów i z uśmiechem patrzy w przyszłość.

Niestety... Życie okazało się być dla niego niezwykle okrutne. Chłopiec, który powinien przeżywać teraz najlepszy i pełen sielanki okres swojego życia, musi zmagać się ze straszną chorobą...

Jest nią białaczka limfoblastyczna, czyli inaczej rak krwi. Produkowane przez jego ciało białe krwinki noszą znamiona zmian nowotworowych przez co nie mogą prawidłowo spełniać swoich funkcji. Dodatkowo wypierają one zdrowe komórki, jeszcze bardziej osłabiając i tak już poważnie obciążony organizm.

By wspomóc naszego kolegę postanowiliśmy zwiększyć zasięg zbiórki organizowanej w celu pozyskania środków potrzebnych na leczenie.

Link do zbiórki znajduje się tutaj:

https://zrzutka.pl/j9yxd4
oraz
https://www.justgiving.com/crowdfunding/nataliaperkowska

Naszym celem jest zgromadzenie 10 000 złotych, które powinny pokryć koszty leczenia i opieki nad Maksem. Na dzień dzisiejszy (31 sierpnia 2018), dzięki wielu wspaniałym darczyńcom, udało zebrać się 3 440 zł oraz £505. To jednak wciąż tylko kropla w morzu potrzeb.

Dlatego też zwracamy się do Was, droga Polska Społeczności. Jeżeli możecie sobie na to pozwolić, wspomóżcie naszego przyjaciela dobrowolnie wybraną kwotą. Jeśli jednak nie jesteście w stanie pomóc finansowo, to prosimy Was o udostępnienie tego posta oraz poinformowanie jak największej liczby osób o całej zbiórce.

Liczy się każde wsparcie :)

Do pomocy przyłączyli się już młodzi youtuberzy/streamerzy, jak chociażby Pajdos, który przekazał otrzymane donacje na rzecz Maksa.

Za każdą pomoc - czy to pieniężną, czy to informując swoich znajomych o akcji - serdecznie dziękujemy!

Grafika użyta w poście pochodzi z:

https://pixabay.com

Podziękowania za pomoc w tworzeniu posta dla @kapitanpolak

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Nie chcę się wtrącać, ale mogłeś włączyć zarabianie tego posta zawsze jakiś grosz by trafił.

·

Moim zdaniem zarabianie na tym poście może powodować niepotrzebne spory, których po prostu unikam. Pozdrawiam! :)

·
·

Okej, rozumiem. Pozdrawiam również :)

·
·

nie chodzi o to, żebyś Ty zarabiał, tylko żebyś pokazał że zebrane z tego posta SBD + STEEM zostały przekazane dalej.

·
·
·

Długo nad tym myślałem przed opublikowaniem posta i doszedłem do wniosku, że z powodu mojego małego doświadczenia z akcjami charytatywnymi (z mojej inicjatywy) lepiej będzie skierować osoby bezpośrednio do zrzutki. Nie chciałbym dopuścić do sytuacji, gdzie jakaś osoba będzie mnie podejrzewać o rzekome przywłaszczenie sobie pieniędzy, lub coś w tym stylu.

·
·
·
·

trochę byłoby roboty ze zrobieniem kilku zrzutów ekranów i opublikowaniu ich w następnym poście, ale to mógłby być dobry kierunek. Tak myślę.