29# Recenzje i polecane tytuły - Trinity seven

2년 전

  

Witam. Kolejny odcinek z polecanych lub odradzanych serii. Tym razem będzie coś dla fanów ecchi, haremów, fanservice, magii czy małego romansu. Anime  Trinity seven - zadebiutowało w 2014 roku, składa się z 12 odcinków po 24 minuty każdy

Głównym bohaterem tej sagi jest Arata Kasuga. Mieszka on z ze swoją kuzynką - Hijiri. Później się okazuje, że nic o niej nie wiedział jak mu się zdawało, co robi w wolnym czasie. Historia zaczyna nabierać tempa, gdy nasz protagonista widzi czarne słońce, które doprowadziło do zniszczenia miasta. Miasto zostało dotworzone za pomocą magii, co może brzmieć absurdalnie. Arata przez pewien czas żył w iluzji, aż spotyka rudowłosą dziewczynę mówiąc mu, aby ocknął się z letargu.


Okazuje się chłopak ma wielki potencjał na równi Demonicznego Króla, który raz na pokolenie się pojawia w świecie siejąc chaos i zamęt. Na początku celem magów jest zabicie Araty, jednak postanawiają za porozumieniem z wyższymi szczeblami pozwolić mu żyć. W zamian ma nauczyć się kontrolować swoje moce i w przyszłości wykonywać różne ważne misje dla organizacji. Jedną z rzeczy którą dla Araty była bliska,to magiczna księga, dzięki której stawał się coraz silniejszy i walczył po kolei z dziewczynami z akademii. 


W świecie można wyróżnić podstawowych 7 rodzajów magii. Niektóre osoby mają jednak specjalny rodzaj magii. Za jej pomocą mogą spowalniać czas, przywoływać bronie magiczne ( miecze, strzelby), używać do sztuk walk czy zwiększać swoją siłę oraz dużo dużo więcej. Ciekawą rolę pełni dyrektor akademii, który ma tajemniczy i zarazem wyluzowany typ postaci. Dzięki właśnie niemu Arata nie zostaje zabity. Jak bywa w takich seriach chłopak, po kolei walczy jedną z siedmiu dziewczyn uczących się w szkole magii. Każda ma inne umiejętności, nasz protagonista może je ich moce skopiować ( gdzieś to już słyszałem).


Reasumując anime Trinty Seven jest przeznaczone dla fanów serii typu ecchi i lekkiej komedii. Oczywiście inni też mogą spróbować,ale szybko mogą się zrazić. Co warto zasługuje na uwagę ? Z pewnością jest to bardzo ładna i przyjemna dla oka kreska oraz wygląd postaci. Kuleje za to scena walk i gdzie rozgrywa się fabuła anime. ( przede wszystkim jest to szkoła magii). Sporym plusem są postacie i ich charakter, każda jest swego rodzaju unikatowa. Nasz bohater jest spontaniczny i energiczny, mówi co myśli, nie owijając w bawełnę. Rozpoczęcie anime i fabuła nie jest wyjątkowa. Jest jedną z wielu z dodatkiem czegoś od twórców. Jednak anime ma coś w sobie co przyciąga do oglądania oraz czekania na następny odcinek. Wraz z każdym odcinkiem można było się rozchmurzyć czy zaśmiać. Muzyka może być. Lepszy opening niż ending. Jak muzyka wyjątkowo nie jest słaba lub genialna czy irytująca nie zawracam sobie ją głowy. Tak jest w tym przypadku średniak. Na koniec krótko, niedługa seria, przyjemna do oglądania i pośmiania zarazem. Daje 8/10.


                               Dziękuję za uwagę !!!


Źródła: anime.tanuki.pl/strony/anime/6109-trinity-seven/rec/2804

www.filmweb.pl/serial/Trinity+Seven%3A+7-nin+no+Masho+Tsukai-2014-717284

Obrazek: radioanime24.pl/pojawilo-sie-6-min-z-filmu-pelnometrazowego-trinity-seven/

                                 

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Szkoła magii? Takie klimaty to ja lubię :D

Proponuję tez korzystać z tagu #pl-filmy zamiast #pl-film. Ten pierwszy jest popularniejszy.