22# Seriale i filmy- Jak wytrenować smoka 3

2년 전

           

Hej, dziś witam z nowym omówieniem. Tym razem ostatnią częścią serii o podniebnych zmaganiach smoczych jeźdźców i ich smokach. Chodzi konkretnie o Jak wytresować smoka 3. Podoba mi się podejście twórców, że jest to ostatni z filmów o smokach. Ciężko byłoby wymyślić coś nowego co jeszcze się nie powtarzało.


Dane filmy 1, 2 i dana 3 cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników i samych recenzentów. Ocena jest koło 8/10 zależy oczywiście dla kogo. Dla mnie osobiście najlepszą była 1 potem dwójka i najsłabsza 3. Nie zmienia to faktu, że wszystkie filmy są wybitne i warto poświęcić im chwilę czasu. Dodatkowo istnieje 118 odcinków -  Jeźdźcy smoków, które opowiadają wydarzenia i przygodę naszych wojowników między zdarzeniami z filmów.

           

Wracając do filmu, wszystko dzieje się dobrze. Nasi bohaterowie są więksi, silniejsi i mają większe doświadczenie w walce i z obchodzeniem się ze smokami. W ich wiosce BERG żyje się dobrze, nawet populacja smoków się znacznie zwiększyła. Czkawka i Astrid są wodzami plemienia jak były wódz przekazał im tą rolę. Sączysmark jak zwykle kreuje się na wielkiego bohatera, a dwójka bliźniaków Mieczyk oraz Szpadka nie wykazują się inteligencją. Nowym wrogiem numer jeden jest złowrogi Grimmel - zabójca smoków wraz z łowcami smoków pragną zdobyć lub zabić nieposłuszne im istoty. Mamy do czynienia dodatkowa z płcią przeciwną smoczej furii. 


Zakończenie jest ciekawe i dobrze wyważone. DreamWorks bardzo dobrze się spisało z dobrej produkcji. Kreska, muzyka momentami naprawdę ściska za serce, nie tylko małe dzieci lecz także dorosłych. Film trwa 104 minuty. Nie ma zbędnych gadek i monologów, jedynie na początku można trochę ponarzekać. Film dostarcza dużo humoru, płaczu ( w szczególności w końcówce) jak i satysfakcji dla oglądającego. 

                        Dziękuję za uwagę !!!

Źródła: pl.wikipedia.org/wiki/Je%C5%BAd%C5%BAcy_smok%C3%B3w_(serial)

www.filmweb.pl/film/Jak+wytresowa%C4%87+smoka+3-2019-606582

Obrazek nr 6 i nr 9.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Pierwsze dwie części bardzo mi się spodobały, więc myślę, że z trzecią będzie podobnie.