23# Seriale i filmy - Dragon NEST : Tron Elfów

2년 전

      

Siema dziś nowa dawka filmów do przejrzenia. Tym razem animowana seria ( chyba jestem fanem animowanych serii nieswiadomie0). Film Dragon Nest: Tron Elfów jest to drugi film kinowy, pierwszy film to:  Dragon Nest: Warriors' Dawn. Najpierw wypadało obejrzeć jedynkę. 


Oba filmy prezentują fajna kreskę i podobny poziom. Trochę przypomina zrobienie komputerowo, ale tragedii nie ma. Obydwa są powiązane fabułą. Krótko opisując filmy pierwszy polega na zabici smoka i zbiera się grupa różnych raz, aby tego dokonać. W drugiej produkcji mamy do przerwania ślubu elfów, porwania panny młodej przez zła mroczna elfkę. Nasi bohaterowie będą chcieli odzyskać swoją rodzinę.

                


Jeszcze trochę informacji, świat jest to Altera, żyją tam różne nacje. Krasnoludy, elfy, ludzie, smoki i oczywiście ich mieszanki. Główną bohaterką jest słodka elfka królewna Liya , drugim głównym bohaterem jest Lambert ,, mała rybka" tak nazwana przez elfkę jak się poznali. Ponadto istnieje magia wysoko rozwinięta i magiczne istoty. Poziom technologiczny jest dużo niższy niż u nas. Tak co do filmów to znalazłyby się po 1 epickim momencie w każdym. Przyjemnie się ogląda i szybko mija czas. Polecam jak ktoś  lubi wesoły,pozytywny z dobrym zakończeniem film.

                 Dziękuję za uwagę !!!

Źródła: shinden.pl/series/45081-dragon-nest-throne-of-elves

www.filmweb.pl/film/Throne+of+Elves-2016-769382/posters

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT