Wczesny poranek... :))

3년 전

Nie pamietam kiedy ostatnio tak się śmiałam jak podczas zabawy z dzieckiem, to prawdziwa radość :). Dziś od 5:45 rano pompki i inne zabawy. Syn jakby staje się nieco bardziej samodzielny, czasem mam wrażenie, ze jak podchodzę się z nim bawić to, ze mnie nie potrzebuje i mu przeszkadzam, wtedy odchodzę zając się swoimi sprawami i wracam jak mnie zawoła.

62718DA4-9C92-4F04-B97C-18A2D33B24A6.jpeg

Podoba mi się w byciu mamą bardzo to, ze rezygnując z rzeczy za którymi wciąż goniłam, bo trzeba było odsunąć wiele spraw na bok na inny czas, uczę się cieszyć po prostu tym co mam i taką zwykłą codziennością.

89D3A0F4-D578-45E1-83B4-797561855DF7.jpeg

Powoli i szczęśliwie mija każdy dzień 🤗

ED07ED2F-98C5-4236-ADAB-3D2A5BD3D49D.jpeg

Ps. Często jak dodaje zdjęcie bezposrednio z telefonu to jest ono obrócone bokiem, czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Cześć, super szkrab ile ma miesięcy ?

·

3 miesiące i 3 tygodnie :) dzięki

Malutki ciebie zna już doskonale, powoli chciałby zacząć zdobywać świat:) stąd pewnie to wrażenie, że nie chce się z toba bawić :D
Przesłodki maluch, zdrówka życzę :)

·

No, ale za to jak tylko mu się zabawa znudzi to zaraz chce na ręce i to sa długie chwile noszenia 😊 nie ma czasu na nudę :))

  ·  3년 전

Jak to facet, nie potrzebuje kobiety dopóki głodny się nie zrobi ;)

·

A No właśnie, czasem tak to jest!!! Trafna uwaga 😋

Ps. Często jak dodaje zdjęcie bezposrednio z telefonu to jest ono obrócone bokiem, czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Co prawda ja się słabo znam, ale podejrzewam, że musisz odpowiednio obrócić tego Słodziaka przed zrobieniem zdjęcia i będzie git :D

Widzę też, że syn dba o formę od małego, skoro już pompki robi ;)

·

Próbuje obracać zdjęcie na telefonie przed zamieszczeniem, ale to raz zadziała a raz nie. Trudno, poprawie pózniej na komputerze, dzięki :))

aby pooglądać fotki musiałam co prawda przekręcić sobie telewizor, i zrobić szpagat (i teraz leżę połamana na podłodze:), ale warto było! hehe

Ania!! To dziecko jest coraz bardziej do Ciebie podobne!! 😍

·

Ty to jak coś napiszesz to ja zaraz leżę na podłodze ale ze śmiechu :)) Hmm ja tam podobieństwa jeszcze tak nie widzę No chyba ze to jego ciągle jedzenie, to to na pewno po mnie!;)

Jeszcze chwila i Twój synek zrobi się jak przylepa, gdzie nie będzie chciał się odczepić od Ciebie. Będziesz prosić męża, żeby się zajął małym, abyś chwilę chociaż odpoczeła, bo w pewnym momencie najważniejsza będzie tylko mama 😉

·

:)) ciekawe jak to będzie, póki co mały mnie ciagle zaskakuje zmianami w swoim zachowaniu, trzeba będzie i wtedy dać radę :)