Jadwiga: trencz & body

7개월 전

7ohP4GDMGPrUMp8dW6yuJTR9MKNu8P8DCXDU9qmmiFA9oXHztDFPmbaMb5Eth8kHfqbVx6jTsHJSCk1nkeqMQJRGAuFnPdHRUhTj.jpeg

English version: https://steemit.com/prosthesis/@monomoda/hedwig-trench-and-body

W przypadku naszej bohaterki trencz związany w pasie pięknie wyeksponował talię a beżowe szpilki wydłużyły i wysmukliły nogi, dodaliśmy również duże kolczyki z motywem roślinnym bardzo modne w tym sezonie. „Kropkę nad i” w tej odsłonie stanowił delikatny makijaż dostosowany do charakteru i rysów twarzy naszej bohaterki.

7ohP4GDMGPrUMp8dW6yuJTR9MKNu8P8DCXDU9qmmi1K4qBUp8adxm3xwhhK8KFecGW4NgsDg8WSyZEngpxVjPGWFYg3PvNA3eQq1.jpeg

Kolejna bohaterka naszego projektu Jadwiga – dziewczyna o niesamowicie pozytywnej energii, pełna radości i pasji. Studiuje a swój wolny czas poświęca muzyce oraz nauce gry na trąbce. Wypadek, w którym straciła rękę nie zmienił osobowości Jadwigi, która tak jak wszystkie bohaterki naszej akcji jest osoba silną o mocnej konstrukcji psychicznej i woli walki z przeciwnościami losu. W sesji zdjęciowej chcieliśmy pokazać bardzo nowoczesną i zaawansowaną technologicznie protezę ręki, którą posiada Jadwiga. Powstały zdjęcia w samym body eksponujące charakter i piękno naszej bohaterki oraz zdjęcia które stanowią modowe propozycje wiosenno – letnie.

7ohP4GDMGPrUMp8dW6yuJTR9MKNu8P8DCXDU9qmmkZk3GqNwBM7AUYmzq34PjfnVi9zwWbMWT9gJekeJfGEx3JoaAtyrhzUFwaQZ.jpeg

W pierwszej propozycji bazę stanowi wariacja na temat klasycznego płaszcza typu trencz, w tym przypadku płaszcz uszyty jest z przewiewnej tkaniny i daje możliwość różnych form noszenia.

7ohP4GDMGPrUMp8dW6yuJTR9MKNu8P8DCXDU9qmmoCSYtNcAKM3tNDk6VEVcbGTiaW5psu63s4u9PyZssDsNNVnRTqQjHwbrHr2C.jpeg

Może być noszony jako trencz i jako sukienka. Sprawdzi się zarówno w stylizacjach sportowych, casualowych ze sportowymi butami jak i wersjach bardziej formalnych z butami na obcasie. W przypadku naszej sesji pokazaliśmy Jadwigę w odsłonie, która stanowi propozycję na wiosenno – letnie spotkanie. Połączenie gładkiego body z półgolfem, dopasowanej lub lekko rozkloszowanej spódnicy, klasycznych szpilek w kolorze nude i trencza. Taki zestaw stanowi bardzo proste rozwiązanie kompozycyjne. Zaletą takiego polaczenia jest ponadczasowość i możliwość różnych kombinacji stylistycznych. W przypadku naszej bohaterki trencz związany w pasie pięknie wyeksponował talię a beżowe szpilki wydłużyły i wysmukliły nogi, dodaliśmy również duże kolczyki z motywem roślinnym bardzo modne w tym sezonie. „Kropkę nad i” w tej odsłonie stanowił delikatny makijaż dostosowany do charakteru i rysów twarzy naszej bohaterki. Stonowana kolorystyka makijażu, subtelne rozświetlenie kości policzkowych, szminka z lekko różanym akcentem.

7ohP4GDMGPrUMp8dW6yuJTR9MKNu8P8DCXDU9qmmomam25JqYs1kn4kudTJ5SgcFz8jFdx5zXK4JK8gfUy7oicnPrbZhaeK33NSu.jpeg

Jadwiga wyglądała przepięknie w sposób naturalny, nie przerysowany, zgodny z jej usposobieniem i urodą. Podkręcone, proste włosy Jadwigi dodały charakteru i dynamiki całej stylizacji. Sylwetka naszej bohaterki nie jest sylwetką problematyczną. Związanie trencza w pasie uwydatniło bardziej talię a zastosowanie butów głęboko wyciętych w kolorze nude wydłużyło nogi i wysmukliło kostki.

Współpraca przy organizacji sesji CH Posnania www.posnania.eu

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations @monomoda.polska! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 20 posts. Your next target is to reach 30 posts.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!