Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

!tipuvote 0.2 hide

Z tymi kablami elektrycznymi to nieźłe estakady nie raz wychodzą.

Z drugiej strony to inni branżyści to zazwyczaj święte krowy nie do przesunięcia. Nawet jeśli wywietrzniki i nawiewniki są w najlepszym miejscu dla oświetlenia.

Podziwiam za wytrwałość ;)

·

Dla mnie nie ma już świętych krów. W zależności od projektu jeden albo drugi ma rozwiązać problem. Przeważnie spada to na elektryka, bo jemu najprościej. I tak. Nie lubią mnie za to, ale mam to serdecznie gdzieś. Efekt końcowy ma być zadowalający dla mnie, a nie żeby komuś było łatwiej.

·
·

Ja mam wrażenie, że elektrykowi najłatwiej, bo ma najmniej wymówek, a inny zawsze może pocisnąć kit, że nie może, bo potrzebuje ileś tam metrów prostego odcinka za komorą, czy coś.
Potem dochodzi do sytuacji, że pozostali branżyści naprawiają swoje kolizje wchodząc w kolizję z elektryką, a twierdzą, że tylko tak mogą kolizję ominąć, więc znowu do elektryka.

A elektrykowi zostaje labirynt do przejścia, w górę, w prawo, w lewo, beczka i kieruj się na wprost masz 10 cm2 na przeciśniecie się, a potem pikuj w dół.... Okabluj to potem na budowie, że o względach eksploatacyjnych później nie mówię.

Dobrze, że to nie już mój cyrk :D