Konkurs Kreatywny #19 – Podsumowanie

작년

Witajcie!

W niedzielę zakończyło się głosowanie w 19 Konkursie Kreatywnym. Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli oddać swe głosy.

Oficjalna pula nagród w tej edycji wynosi 15 STEEM (dziękuję @ptaku za dorzucenie 3 STEEM, ode mnie poszło 2 STEEM), ale to nie wszystko - będę mieć jeszcze malutką niespodziankę. O tym pod koniec podsumowania.

W 19. Konkursie Kreatywnym wzięło udział 5 uczestników, przeważająca większość z pomocą jednej lub kilku par małych rączek ;)

WYNIKI:

Podana punktacja uwzględnia dodatkowe 3 punkty przyznane za udział w głosowaniu.

Miejsce III (13 punktów) zajęła @katiefreespirit w duecie z siostrzeńcem za zabawne, liściaste stworki. Z jesiennym pozdrowieniem wędruje do niej nagroda 3 STEEM.
Post konkursowy: https://steemit.com/polish/@katiefreespirit/jesienna-wyprawa-do-lasu-na-grzyby-i-zabawne-lisciaste-stworki-konkurs-pl-rekodzielo

Miejsce II (16 punktów) przypadło zespołowi @julietlucy & Bliźniaczki za piękne, jesienne koszyczki. Łapcie uściski i 4,5 STEEM.
Post konkursowy: https://steemit.com/polish/@julietlucy/jesienne-koszyczki-diy

I wreszcie Miejsce I (17 pkt) zajęła @pkocjan i Synkowie za oryginalne bukiety. Ślę ciepłe myśli oraz 7,5 STEEM.
Post konkursowy: https://steemit.com/engrave/@pkocjan/cos-z-niczego-3-jesienne-ozdoby---konkurs-pl-rekodzielo

Poza ścisłym podium znalazły się prace @grecki-bazar-ewy (12 pkt), oraz @ptaku (11 pkt). Ewa pokazała nam oblicze greckiej jesieni (https://steemit.com/polish/@grecki-bazar-ewy/jesienne-stroiki-swieczniki-konkurs-pl-rekodzielo), a @ptaku, w akcie ojcowskiego poświęcenia, wspomógł synka Michasia w zerówkowych pracach ręcznych (https://steemit.com/polish/@ptaku/jesienne-rekodzielo-na-konkurs-pl-rekodzielo). W podziękowaniu za Wasze zaangażowanie przesyłam symboliczną nagrodę pocieszenia w wysokości 1 STEEM. Kwotę tę dorzucam osobiście do puli, więc nie uszczupli ona konta @pl-rekodzielo.

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i oczywiście zachęcam do udziału w kolejnych konkursach. Następny już 3 listopada (niedziela) - zapraszam :)

@wadera

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

O co za niespodzianka 😃 dziękuję 🙂

  ·  작년

Dziękuję za świetną zabawę, i gratulacje dla @pkocjan za zasłużone zwycięstwo :)

Dziękuję bardzo i gratuluję zasłużonym zwycięzcom :)