#2 - PRZEGLĄD TAGU #PL-ZWIERZETA [+ informacje]

3년 전


PL-ZWIERZETA.jpg


kreska-4.jpg


#PL-ZWIERZETA - Zapraszam – wspólnie stwórzmy coś niezwykłego!


#2 - PRZEGLĄD TAGU #PL-ZWIERZETA

Drugi tydzień tagu #PL-ZWIERZETA mamy za sobą, dziękuje wszystkim za wspaniałe Posty/Artykuły/Opisy. Wspólnie ze społecznością oraz według opisanych informacji TU staramy się nagradzać ciekawe i ambitniejsze treści, na tagu już można zaobserwować tego efekty.

perła-odnaleziona.jpg

Nowa akcja w tagu #Pl-zwierzeta. W niektórych postach w komentarzach zauważyliście pewnie "perły". Są to posty/artykuły/opisy - wyróżnione, dodatkowo promowane, zgłoszone do Kuratorów. Inaczej mówiąc coś wyjątkowego, post warty przeczytania.

W Przeglądzie tagu są publikowane wybrane, ciekawsze/ambitniejsze posty, które zasługują na dodatkową promocję oraz te wyróżniające się na tle innych.


Bardzo się cieszę, że mimo różnych zdań regulamin Tagu przez sporą większość jest przestrzegany, myślę tu przede wszystkim o kopiowaniu treści (plagiatach) i o podawaniu źródła tekstu oraz źródła fotografii (jeśli nie jest Waszego autorstwa). Gwarantuje, że przestrzeganie tych kilku drobnych zasad Wam się opłaci.

Dodam tylko że WSZYSTKIE teksty w tagu #Pl-zwierzeta są sprawdzane pod kontem plagiatu/kopi (np. zerżniętego tekstu z Wikipedii i innych stron). Niestety na ten moment mam jedną osobę na oku...

Jak już na pewno zauważyliście, Tag #Pl-zwierzeta jest sponsorem [nagrody dodatkowej] aktualnego konkursu #temaTYgodnia organizowanego przez @steemit-polska - Można wziąć w nim udział do dziś (niedziela), do godziny 23:59:59 - Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do wspólnej "zabawy" #temaTYgodnia (@steemit-polska).


Środki Tagu: 1,204 SBDkreska-4.jpg


#2 - PRZEGLĄD TAGU #PL-ZWIERZETAKoty - szczepić przeciwko wściekliźnie czy nie?
Autor: @anka
Przepisy powstały w czasach, kiedy koty były traktowane marginalnie, po macoszemu, gdzieś tam bytowały i nikt się nimi nie przejmował. Z czasem status kotów wzrósł, były w domach, na podwórkach, zaopiekowane, karmione, ale przepisy się nie zmieniły... W artykule dowiesz się czy i kiedy należy szczepić koty przeciw wściekliźnie.

perła.jpg

Przeczytaj całość: https://steemit.com/polish/@anka/koty-szczepic-przeciwko-wsciekliznie-czy-nie


kreska-2.jpg


Architektura dla opornych #11 - Zwierzęce inspiracje
Autor: @grzechotnik
Natura zawsze była jedną z największych inspiracji w sztuce. Rzecz jasna musiało się to odbić również na architekturze. Co ciekawe, architekci korzystali z motywów zwierzęcych nie tylko przy tworzeniu wizualnych kompozycji i dekoracji. Niektórzy szli krok dalej i podglądali osiągnięcia inżynierskie naszych mniejszych braci... Sprawdź i dowiedz się jak piękna jest architektura inspirowana "zwierzętami".

perła.jpg

Przeczytaj całość: https://steemit.com/polish/@grzechotnik/architektura-dla-opornych-11-zwierzece-inspiracje


kreska-2.jpg


Strzykwy, czyli atak wnętrznościami
Autor: @zoltaburza
Każdy pewnie słyszał o jaszczurkach, które gubią ogon, gdy znajdą się w niebezpieczeństwie, a kto słyszał o strzykwach? Strzykwy, inaczej Ogórki morskie, są to denne zwierzątka występujące w morzach pełnosłonych. Posiadają one wydłużone ciało i czułka otaczające otwór gębowy a ich szkielet zbudowany jest z małych igieł. Żywią się martwą materią pobieraną wraz z osadem dennym. Czemu ogórki morskie? Odpowiedź bardzo prosta – wyglądają jak ogórki...

Przeczytaj całość: https://steemit.com/polish/@zoltaburza/strzykwy-czyli-atak-wnetrznosciami


kreska-2.jpg


Moja adopcja wilka czyli o wilku mowa
Autor: @tapioka
W tym roku adoptowałam wilka. Nie, nie mam go w domu. Jest to symboliczna adopcja na odległość. Dlaczego to zrobiłam? Bo chcę wspierać ten gatunek. A po co wspierać wilka? Ponieważ jest tego wart. Wilk szary (Canis lupus) to drapieżny ssak. Należy do rodziny psowatych. Jest wiele podgatunków wilka. Jednym z nich jest przykładowo wilk polarny, stepowy, tybetański. Pies domowy (każdy) też uznawany jest za jego podgatunek, a dokładnie za udomowioną formę wilka szarego. Ciekawe, że wymarły wilk tasmański nie był podgatunkiem wilka, a należał do torbaczy (jak kangury)... Dowiedz się więcej o wilkach i ich adopcji na odległość.

perła.jpg

Przeczytaj całość: https://steemit.com/polish/@tapioka/moja-adopcja-wilka-czyli-o-wilku-mowa


kreska-4.jpg


INFORMACJE TAGU #PL-ZWIERZETA


Zachęcam do dodawania swoich artykułów/opisów postów do #PL-ZWIERZETAtag-PL-ZWIERZETA.jpgkreska-3.jpg

A tu możesz dowiedzieć się czegoś o mnie i przybić przysłowiową piątkę:
https://steemit.com/polish/@kamilkowalski/dzien-dobry-steemowicze-or-hello-all

Here you will find something about me and here you can say hello:
https://steemit.com/polish/@kamilkowalski/dzien-dobry-stemowicze-or-hello-all


kreska-4.jpg


donate.jpg

STEEM | STEEM POWER | STEEM DOLLARS: @kamilkowalski


kreska-5.jpg


follow.jpg


kreska-3.jpg

If you want to see other unusual animals click here: https://steemit.com/@kamilkowalski and tag #PL-ZWIERZETAWSZYSTKIE ZAROBIONE ŚRODKI (SBD) W TYM POŚCIE NALEŻĄ DO TAGU #PL-ZWIERZETA I BĘDĄ WYKORZYSTYWANE W CELACH PROMOCJI TAGU ORAZ PROMOCJI DOBRYCH TREŚCI W #PL-ZWIERZETA.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

If the soul is the ability to love, be faithful and grateful, then animals have it more than many people

Dziękuję Kamilu. Odwalasz kawał dobrej roboty :)

·

Dziękuje :)