#8 - PRZEGLĄD TAGU #PL-ZWIERZETA + Informacje + Konkursy + ...

3년 전


PL-ZWIERZETA.jpg


Informacje + Konkursy


Jak wiecie staram się promować gdzie tylko mogę tag #Pl-zwierzeta i dobre treści, które na nim publikujecie. Od ostatniego tygodnia promuje dobre treści z #Pl-zwierzeta w Tygodniku Kuratorskim - Sprawdź czy informacje o Twoich postach znalazły się w Tygodniku Kuratorskim.


avatar.png


Przez ostatnie 8 wydań "PRZEGLĄDU TAGU #PL-ZWIERZETA", tag zarobił 20$ SBD! Tak jak obiecywałem wszelkie zarobione STEEM DOLLARS będą wracały do Was w postaci promocji tagu/konkursów i tak też się stało.
20 STEEM DOLLARS zostało przelane na konto @steemit-polska, gdzie przez 4 tygodnie będą wspólnie z tagiem #Pl-zwierzeta organizowane/sponsorowane konkursy. Na każdy z 4 konkursów (4 tygodnie) przekazujemy po 5SBD do puli nagród - łącznie 20SBD.
Obserwuj @steemit-polska i bierz udział w konkursach.


vTjjcLo.jpg


kreska-4.jpg


#PL-ZWIERZETA - Zapraszam – wspólnie stwórzmy coś niezwykłego!


#8 - PRZEGLĄD TAGU #PL-ZWIERZETA

Ósmy tydzień tagu #PL-ZWIERZETA mamy za sobą, dziękuje wszystkim za wspaniałe Posty/Artykuły/Opisy. Wspólnie ze społecznością oraz według opisanych informacji [TU](https://steemit.com/pl-zwierzeta/@kamilkowalski/nowy-tag-pl-zwierzeta-or-regulamin-i-informacje-post-informacyjny) staramy się nagradzać ciekawe i ambitniejsze treści, na tagu już można zaobserwować tego efekty.

W Przeglądzie tagu są publikowane wybrane, ciekawsze/ambitniejsze posty, które zasługują na dodatkową promocję oraz te wyróżniające się na tle innych.


Obecne środki finansowe Tagu: $0
WSZYSTKIE ZAROBIONE ŚRODKI (SBD) W TYM POŚCIE NALEŻĄ DO TAGU #PL-ZWIERZETA I BĘDĄ WYKORZYSTYWANE W CELACH PROMOCJI TAGU ORAZ PROMOCJI DOBRYCH TREŚCI W #PL-ZWIERZETA.kreska-4.jpg


#8 - PRZEGLĄD TAGU #PL-ZWIERZETANajważniejsze to przeżyć i przetrwać.
Autor: @anka
Wszystkie stworzenia, niezależnie od gatunku, chcą przeżyć i przetrwać. Przeżyć oznacza zachować życie, przetrwać to rozmnożyć się tak, by jak najwięcej młodych uchowało się, dorosło i rozmnożyło, zapewniając trwanie gatunku...

Przeczytaj całość: https://steemit.com/polish/@anka/najwazniejsze-to-przezyc-i-przetrwac


kreska-2.jpg


DQmbNAxvrvuXLouvqTWZCdPBTfuCvqqZmsmuy3R65qj5MG1_256x512.jpg
Klonowanie czyli jak to z Dolly było.
Autor: @anka
...Jak przebiega klonowanie ssaka (na przykładzie tytułowej owieczki)?

Nie będę wdawać się w jakiekolwiek szczegóły tych procedur... I wszystko ładnie pięknie, klon jest, identyczny kotek, piesek biega po naszym domu. Marzenie się spełniło. Na pewno...?

Przeczytaj całość: https://steemit.com/polish/@anka/klonowanie-czyli-jak-to-z-dolly-bylo


kreska-2.jpg


U5dtQb3kTFU8jvJSZFcEoaGrXGsFdt6_256x512.png
Bocian
Autor: @tapioka
Media rozpisują się już o przylocie do Polski pierwszych bocianów. Potrafią pojawić się gdy aura jeszcze nie jest wiosenna. Najwięcej bocianów przylatuje do nas ze swoich zimowisk w kwietniu. Zimują w Afryce. Przylatują do Polski wschodnim szlakiem przez Bosfor. Bociany lecąc do nas mogą przebyć nawet...

Przeczytaj całość: https://steemit.com/pl-zwierzeta/@tapioka/bocian


kreska-4.jpg


Koniecznie przeczytaj pozostałe wartościowe posty z Tagu:
#Pl-Zwierzeta możesz to zrobić TU >>
kreska-4.jpg


INFORMACJE TAGU #PL-ZWIERZETA

Aktualne informacje o tagu #Pl-zwierzeta oraz regulamin tagu znajdziesz tu: https://steemit.com/pl-zwierzeta/@kamilkowalski/nowy-tag-pl-zwierzeta-or-regulamin-i-informacje-post-informacyjny

perła-odnaleziona.jpg

Przypominajka:
Nowa akcja w tagu #Pl-zwierzeta. W niektórych postach w komentarzach zauważyliście pewnie "perły". Są to posty/artykuły/opisy - wyróżnione, dodatkowo promowane, zgłoszone do Kuratorów. Inaczej mówiąc coś wyjątkowego, post warty przeczytania.


Bardzo się cieszę, że mimo różnych zdań regulamin Tagu przez sporą większość jest przestrzegany, myślę tu przede wszystkim o kopiowaniu treści (plagiatach) i o podawaniu źródła tekstu oraz źródła fotografii (jeśli nie jest Waszego autorstwa). Gwarantuje, że przestrzeganie tych kilku drobnych zasad Wam się opłaci.

Dodam tylko że WSZYSTKIE teksty w tagu #Pl-zwierzeta są sprawdzane pod kontem plagiatu/kopi (np. zerżniętego tekstu z Wikipedii i innych stron)...


Zachęcam do dodawania swoich artykułów/opisów postów do #PL-ZWIERZETAtag-PL-ZWIERZETA.jpgkreska-3.jpg

A tu możesz dowiedzieć się czegoś o mnie i przybić przysłowiową piątkę:
https://steemit.com/polish/@kamilkowalski/dzien-dobry-steemowicze-or-hello-all

Here you will find something about me and here you can say hello:
https://steemit.com/polish/@kamilkowalski/dzien-dobry-stemowicze-or-hello-all


kreska-4.jpg


donate.jpg

STEEM | STEEM POWER | STEEM DOLLARS: @kamilkowalski


kreska-5.jpg


follow.jpg


kreska-3.jpg

If you want to see other unusual animals click here: https://steemit.com/@kamilkowalski and tag #PL-ZWIERZETAWSZYSTKIE ZAROBIONE ŚRODKI (SBD) W TYM POŚCIE NALEŻĄ DO TAGU #PL-ZWIERZETA I BĘDĄ WYKORZYSTYWANE W CELACH PROMOCJI TAGU ORAZ PROMOCJI DOBRYCH TREŚCI W #PL-ZWIERZETA.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Voted