1000 SP więcej dla polskiej społeczności :)

2년 전

Tak jak w tytule, mam od dziś dokładnie 1000 SP więcej mocy na moim koncie Steemit. Właściwie już od jakiegoś czasu myślałam o tym, żeby oddelegować sobie całość SP z mojego drugiego konta, ale tego nie zrobiłam. Powiedzmy, że dziś wydarzyło się coś co przyspieszyło tą decyzję.

Na początku pisałam i chciałam pisać tylko z konta po angielsku, bo wydawało mi się, że to będzie bardziej opłacalne. Dopiero później założyłam sobie drugie konto, z którego właśnie teraz piszę i zaczęłam być aktywna na tagu #polish i jakoś tak z czasem spodobało mi się tutaj i dlatego też chciałabym bardzo, aby osoby tutaj mogły rosnąć w siłę.

Wiele osób też wzmacnia mnie swoim głosem i za to bardzo dziękuję. Póki co wszystko zamieniam na SP i przy tym na razie jeszcze planuję zostać. Myślę, że ponad 1000 SP, które mam to i tak nie mało, dlatego nie planuję w najbliższym czasie już kupować SP za własne środki.

Wcześniej cały czas głosowałam 100% wartości głosu, ale teraz myślę, że dobrze będzie jak oddam średnio 20 głosów w ciągu dnia, więc będę głosować 50% wartości mojego głosu. Chyba, że nie będę miała na co głosować, bo czasem tak się zdarza, że nie znajduję czegoś co chciałabym wynagrodzić, to wtedy wartość upvote będzie większa.

Aktualnie jestem już w 9 miesiącu ciąży i w każdej chwili mogę urodzić, dlatego też zaczęłam się interesować projektem "Wise" i będę chciała za chwilę z niego korzystać, bo zwyczajnie nie będę miała czasu na codzienne czynne uczestnictwo w życiu Steemit, przynajmniej na pewno nie na początku. Będę zaabsorbowana zmianami w moim życiu i szczerze mówiąc już się nie mogę doczekać, mimo, że jestem przerażona tym jak sobie poradzę w nowej roli :)).

Mam nadzieję, że cała nasza mała społeczność na tym skorzysta mimo, że nie jest to przecież aż tak dużo, ale zawsze coś :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Jako ojciec dwójki, życzę zdrowia i przespanych nocy, tego mi ostatnio brakuje ;)

·

Dziękuje :) na początku podobno bardzo mało się śpi :) teraz odpoczywam póki jeszcze mogę

No 1000 SP to nie jest tak mało, pozdrawiam przyszłą mamę.

·

No tak, niby nie mało, ale zawsze chciałoby się więcej. Docelowo chciałabym mieć 20k SP :D ale najlepiej, żeby mimo wszystko Steem i SB już zawsze utrzymywały się chociaż powyżej 1$ to i tak już będzie dobrze.

Ile kupiłaś SP a ile zarobiłaś?

·

Nie pamiętam już nawet, ale około 600-700$ na pewno wydałam na zakup SP. Steem kosztował wtedy 1,09$. Nie powiem na 100% a nie wiem jak to sprawdzić.

·
·

Podejrzewam, że zrobiłaś dobrą inwestycję.😉

·
·
·

oby, zobaczymy :D jak to się mówi - czas pokaże

kochana, ja tu cały czas zaciskam kciuki!
czekamy na Maluszka,
i chociaż mały znak od Was,
gdy Już Się Wydarzy 💚

·

Na razie piorę ciuszki i pakuję się do szpitala bo jeszcze nic nie gotowe :D dzięki!

·
·

Kochana czekamy na wieści;)

·
·
·

Dziękuje :)) na pewno o tym pózniej tez pisać :)

W wolnym czasie możesz czasami coś napisać 😉 chyba wszyscy czekają aż urodzisz 😛 powodzenia i trzymamy kciuki za Ciebie i męża!!!
Podasz nick drugiego konta? Chętnie bym tam zajrzał.

·

No pewnie że tak, dzięki :) A drugie konto nie jest niczym tajnym, ale szczerze mówiąc nie ma tam nic ciekawego do ogladania, poza początkowymi wpisami, które faktycznie były "moje prawdziwe" @aniafx1

Wszystkiego dobrego :) Aniu :)

·

dziękuję :)

Graty! Czekamy na szczęśliwe rozwiązanie😀

·

dzięki ;)

·
·

Podpisuje się pod gratulacje! :) Szczęśliwe i bezbolesne!! Powodzenia :))

·
·
·

Bezbolesne się przyda hhaha dzięki :)

  ·  2년 전

Ładna suma, szczytny cel. Niech no ja przeliczę... jeśli utrzymam to tempo zdobywania SP to 1000SP będę miał już za 20 lat i 10 miesięcy :) Powodzenia w nowej roli, dasz radę.

·

No, ale ja większość kupiłam więc się nie liczy :)

Trzymam kciuki Aniu za szczęśliwe rozwiązanie. Pamiętam, że końcówka ciąży była bardzo ciężka i uciążliwa - zwłaszcza w taką pogodę. Chciałam to mieć już za sobą a z drugiej strony się stresowałam przed porodem- ale jedna myśl pozytywna trzymała mnie i dodawała otuchy - chciałam zobaczyć do kogo podobne będzie moje dzięciątko 😍 trzymaj się tej myśli Kochana! I zdrówka dla Was obojga - to oczywiste i najważniejsze!

·

serio Daria?
miałam to samo!! 😊
piąteczka kochana!
jedyna kwestia, która przewyższała moj strach i przerażenie na ostatnim kawałku ciąży,
to była gigantyczna ciekawość, jaki będzie ten chłopczyk jak już sie urodzi :)

(a tak naprawdę, to przyśnił mi sie pewnego dnia
i po prostu umierałam z ciekawości czy sie sprawdzi wizja ze snu :D

·

Tak, upały nie są teraz dla mnie łatwe, ale jakoś da się przeżyć :) Ja tez bardzo boje się porodu a jeszcze bardziej tego jak sobie dam radę zaopiekować się takim maleństwem. Z drugiej strony tez już nie mogę się trochę doczekać :)) dziękuje

Piękny wynik SP no i piękne czasy nadchodzą! Zdrowia dla wszystkich życzę :)

·

Tak, to trochę jak przenieść się w całkiem inny świat :) dzięki

Też trzymam mocno kciuki za Ciebie i maluszka! <3

·

Dziękuje Anno :))

Ten 1000 SP delegowany jest tylko na 3 miesiące tak? A potem się to traci bo nie za bardzo się orientuje.

·

Nie nie, to moje SP więc ja sobie je wydelegowałam do siebie z drugiego konta już na cały czas no i też z obu kont i tak głosuję na te same wpisy, więc łącznie to jest i tak dużo więcej niż 1000 SP :))

Dużo zdrówka dla Mamy i Maleństwa i spokojnych dni.

·

Dziękuje :) w poniedziałek będę się zapoznawać z Twoimi innymi artykułami, ciekawe tematy podejmujesz

SP mocne, inwestycja murowana, ale w chwili obecnej to skup się bardziej na sobie, ważne zdrowie Twoje i maluszka. Ostatni miesiąc no to już tuż tuż, a latem dla kobiet jest to okres naprawdę bardzo uciążliwy i wyczerpujący.
Dbajcie o siebie. Pozdrawiam.

·

Dbam o siebie i zwłaszcza teraz nie żałuje sobie odpoczynku :)) pózniej może być trochę mniej czasu. Pozdrowienia :)

Super, życzę aby maleństwo było zdrowe i mało płakało:)
A co do steemit, to znakomity wynik:) pozdrawiam

·

O tak, a zwłaszcza to pierwsze :) dziękuje