Prosty sposób na delegowanie Steem Power do innego konta

2년 전

Temat nie raz już się gdzieś po drodze pojawiał, ale myślę, że nadal nie każdy wie w jaki spsób delegować swoje Steem Power do innego konta, dlatego właśnie ten post. Chciałam pokazać jaki sposób na delegowanie swojej mocy ja znam. To dobra opcja np. w przypadku, kiedy kompletnie na jakiś czas chcemy odpuścić Steemit, nie mamy jak oddawać głosów na inne osoby, a z drugiej strony chcąc, żeby społeczność rosła nie chcemy, aby nasz głos był nieużywany lub po prostu chcemy do innego konta przydzielić część swojego SP.

Pierwszy krok -> wchodzimy na stronę https://helloacm.com/tools/steemit/sp-delegate-form/

strona wygląda tak jak na screenie poniżej

Po prostu najpierw wpisujesz nazwę swojego konta Steemit, a w drugim polu nazwę osoby, do której Steem Power delegujesz.

W polu amount wpisujemy wartość SP.
Uwaga: jeśli, np. delegowaliśmy do kogoś już 100 SP i chcemy jeszcze coś do tego dorzucić to przy drugiej próbie nie wpisujemy 20, a łączną nową wartość, czyli np. 120. Jeśli wpiszemy 20 to różnica zostanie cofnięta i żeby móc znowu ją użyć będziemy musieli poczekać, aż wróci na nasze konto.

W przypadku, gdy chcemy zabrać komuś delegację to w polu wartości wpisujemy zero cyfrą (0) i po kilku dniach mamy SP z powrotem u siebie na koncie.

Każdą operację potwierdzamy za pomocą Steem Connect używając swoich danych do konta Steemit. Po wpisaniu wszystkich danych, klikamy zielony przycisk -> Delegate via Steemconnect.com

Mam nadzieję, że komuś się przyda :) Ja dziś tak delegowałam 6 SP do konta @sp-group

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

o co chodzi z tym SP-group ?

·

Wiesz co chyba chodzi ogólnie o wsparcie, żeby każdy rósł w sile w tej grupie. Nie wiem dokładnie o co tam chodzi jeszcze bo dopiero co dołączyłam, ale sa tam osoby, które bardzo lubię na Steemit dlatego tez tam jestem :)) Może @strefanetu wyjaśni lepiej o co chodzi w tej grupie albo @jozef230 ?

·
·

A jak dołączyć do tej grupy ?

·
·
·

Napisze do Ciebie na czacie pózniej, teraz nie mam jak :))

·
·
·
·

@psychepl tak jak powiedziała @annaburska o wsparcie, żeby każdy rósł w sile, którzy są grupie. Wspieramy osoby, które korzystają z naszego tagu, wybierając odpowiednie treści. Osoby delegujące otrzymują upvote od naszego zrobionego @sp-group konta i treści są manualnie sortowane, żeby czasem nie dać zwykłemu spamu. Warunek to tag i delegacja. Do tego z czasem dojdzie konkurs grupowy itd. Kolejna kwestia to grupa będzie miała limit a osoby, które nie będą aktywne, będą opuszczać miejsce innym. Tak było na początku, że osoby wykorzystywały nasze upvote, wstawiając posta na grupie i drugi poza. Na chwilę obecną jest 41 osób i 23 delegatów a niektórzy dali duże delegacje i są chętni na następne delegowanie. Trzeba również podkreślić, że my jako team będziemy mocno, rozwiać konto dokładając coś na wzór innych grup. Więcej dowiesz się w grupie i wysyłam prywatną wiadomość dostępną tylko dla Ciebie z zaproszeniem.

Dobrze, jest pokazywać takie rzeczy. Pozdrawiamy :)