Finał II edycji pl-publikacje - ogłaszamy artykuły na Steemicie

작년

Screenshot 2020-01-18 at 3.09.26 PM - Edited.png
Witam ciepło wszystkich polskich Steemian :)

Zawiesiłem moje pisanie tutaj, ale mam tu jedną niedokończoną sprawę. Chodzi o rozstrzygnięcie drugiego konkursu #pl-publikacje. Redakcja "I Love Crypto" pozwoliła już opublikować tekst @bowess "Gramy w Steem" także na Steemicie, w związku z czym wszyscy bez wyjątku mogą zaprezentować swoje prace. To była jedyna przeszkoda w zorganizowaniu finałowych etapów konkursu: publikacji prac, głosowania i przyznania nagród.

Co to za konkurs?

Kilka słów wyjaśnienia dla nowych Steemian, którzy nic o #pl-publikacje nie wiedzą. Dla mnie to taka pamiątka z czasów, kiedy STEEM chodził po $10 i wierzyłem, że społeczności budowane na blockchain to nowa formuła współpracy i współżycia ludzi, na skalę pierwszych chrześcijan czy komunistów. Moim małym wkładem w tę Wielką Rewolucję miał być właśnie konkurs pl-publikacje. Jak tamte poprzednie wielkie wizje społeczne także ta (przy cenie STEEMA 10 centów) wydaje się dziś dogasać...

W każdym razie w tym konkursie jego sponsorzy - polska społeczność - zbierali środki na nagrody dla tych z naszych autorów, którzy poświęcą czas i wkładają pracę w pisanie o Steemie do dużych, szalenie trudnych do "zdobycia" ogólnopolskich gazet i magazynów. 

Co najdziwniejsze, osiągnęliśmy nasze cele! W pierwszej edycji, przeprowadzonej przez @grecki-bazar-ewy wzięło udział 9 autorek i autorów. 9 sponsorów ufundowało 230 SBD nagród. Konkurs wygrała @wadera. Efekt konkursu: opublikowałem artykuł Blogowicze wszystkich krajów rozpraszajcie się w tygodniku “Przegląd”.

W drugiej edycji konkursu, którą właśnie teraz będziemy zamykać, bierze udział 11 osób. 14 sponsorów zadeklarowało ufundowanie nagród za 366 STEEM (prawie wszystkie środki wpłynęły). Efekt konkursu: @bowess opublikowała artykuł “Gramy w Steem” w magazynie I Love Crypto. A zwycięzcę konkursu poznamy w najbliższych tygodniach. 

Kolejność finałowych etapów:

Na razie ogłaszam start pierwszego etapu finału: bardzo proszę wszystkich autorów konkursowych o jak najszybsze zamieszczenie prac na ich blogach na Steemicie. Najpóźniej do końca miesiąca stycznia 2020. Uczestnikami są: @angatt, @assayer, @barbarossastudio, @bowess, @fervi, @jacekw, @kusior, @marcon, @rolsonpatison, @veggie-sloth, @zwora. Daję aż dwa tygodnie czasu na publikowanie, bo jeszcze nie zdołałem dotrzeć do kilku uczestników. Czy ktoś pomógłby mi powiadomić o zrestartowaniu #pl-publikacje 2 takie osoby: @barbarossastudio, @fervi, @veggie-sloth? Jeśli się nie odezwą przez 2 tygodnie sam opublikuję ich prace, ale wolałbym aby zbierali sobie upvotes na własnych blogach...

Gdy wszystkie prace się pojawią, zbiorę linki do nich w jednym poście i w tym samym poście ogłoszę drugi etap: czytanie artykułów przez polską publiczność i głosowanie na najlepsze trzy prace, w którym mogą brać udział wszyscy piszący na tagu polish. (Wtedy też przypomnę zasady głosowania).

Póki co...

Na razie zachęcam tych z Was, którzy nie wzięli w konkursie udziału do zapoznawania się z artykułami, w które wielu autorów włożyło ogromną pracę i efekty są bardzo interesujące. Upvotujcie ich proszę, bo pisali dla dobra nas wszystkich i naprawdę się napracowali! (Na razie na nic jeszcze nie głosujemy!) Spóźnioną sponsorkę (@annaurbanska) proszę o wpłatę na konto Steemit-Polska. Niemniej 99% wpłat już mamy. 

Lista sponsorów: 

@mmmmkkkk311 - 100 STEEM

@albakerki - 50 STEEM

@jacekw - 50 STEEM

@sp-group - 31 STEEM

@jakipatryk - 20 STEEM

@assayer - 10 STEEM

@bowess - 10 STEEM

@cardboard - 10 STEEM

@lukmarcus 10 STEEM

@saunter 10 STEEM

@sisters 10 STEEM

@wadera - 10 STEEM

@bartheek - 8 STEEM

@annaurbanska - 5 STEEM

Na artykułach o konkursie zebrałem z upvotes: 21 STEEM


Dzięki serdeczne dla sponsorów i autorów!!! Pozdrawiam Was wszystkich i dziękuję za wiele, wiele miesięcy cierpliwego oczekiwania na zakończenie konkursu. Miłej zabawy podczas lektury i głosowania! :)


Grafika stąd

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
  ·  작년

@tipu curate

Posted using Partiko iOS