Potrzebuję każdego artykułu, notki, anegdoty - cokolwiek macie! (na starcie pl-publikacje 2.)

작년
Nie będę owijał w bawełnę: mamy jedną tylko taką szansę.


Tylko ten jeden raz zdarzyło się, że powstał w Polsce magazyn, poświęcony blokczejnowi i kryptowalutom. Na dodatek redakcja I Love Crypto ma dla nas na tyle zaufania, że możemy przedstawić wiele artykułów o Steemie/Steemicie i nawet sami wybrać najlepsze spośród nich.


Nie zmarnujmy tego. Według regulaminu tej edycji autorzy mają czas do końca września, aby przedstawić teksty. Ale mam nadzieję, że pierwsze propozycje pojawią się dużo wcześniej...


Tematy


Możecie pisać o tym, co tu na Steemicie uważacie za naprawdę ważne, o tym co mamy nowego do zaproponowania, o waszych marzeniach i o wypłatach, o decentralizacji, o naszych konkursach i delegacjach, o wszystkim co u nas jest INNE niż w całej reszcie internetu. 


Tematy zależą tym razem od nas. A konkretniej mówiąc: jeśli wspólnie znajdziemy fascynujące tematy i porywająco je opiszemy, będziemy mieli tym razem więcej niż jedną publikację!


Wiem, że mało teraz zarabiamy, że toczymy Wielkie Spory o Boty i Inne Priorytety, że jedni lubią tych, a inni tamtych. Ale zróbmy krok wstecz i popatrzmy z dystansu. Skąd są te spory? Z tego przecież, że wszystkim nam zależy! I to jest ogromna siła naszej społeczności i ekosystemu, że wielu z nas bardzo zależy na Steemie, na ludziach i na marzeniach.


Przestańmy wierzyć w legendę o Smart Media Tokens


Myślicie, że SMT’s wreszcie wystartują i znów będzie 1 STEEM za 10 USD? A może za 100 USD? Nie będzie. Moim zdaniem SMT’s absolutnie nie wystarczą. Świat się musi najpierw o nich dowiedzieć. A jeszcze wcześniej - musi o Steemie się dowiedzieć.


Dlatego zachęcam - piszcie. Żadna agencja reklamowa czy publicysta, opłaceni przez Steemit. Inc. w przyszłej mega-akcji marketingowej wokół SMT’s - nie może się równać z wiedzą o pisaniu i życiu tutaj, jaką mamy my sami. Żadna agencja nie ma tylu dobrych piór, jak sam Steemit.


Wykorzystajmy ten nasz fenomenalny atut! Nie mam ochoty do końca życia zbierać po parę dolarów za pisany pół dnia post…


Moja pomoc


Posiedzę nad każdym Waszym tekstem, jeśli na czas dacie mi: artykuły, szkice, anegdoty, pomysły, żarty, suche dane, wspomnienia, fragmenty, najdziwniejsze idee - COKOLWIEK od czego można wyjść i to rozbudować, podnieść do poziomu publikacji!


Powalczmy ostro o nagłośnienie Steema przez te nadchodzące dwa miesiące! Jak już mówiłem - drugiej takiej szansy nie będzie….


Jakoś podzielimy tematy w miarę zgłaszania się autorów i stworzymy wspólną, wielowymiarową opowieść. Pisanie na Steemicie i zarabianie na Steemie to przecież cały nowy świat, o jakim prawie nikt nie wie! Pomyślcie, co Was tutaj trzyma i - napiszcie o tym!


Pierwsi chętni autorzy i sponsorzy II edycji


Autorzy  (alfabetycznie)
@assayer
@bowess
@jacekw
@kusior
@rolsonpatison
@zwora


Sponsorzy (alfabetycznie)

@annaurbanska - 5 STEEM
@assayer - 10 STEEM
@bowess - 10 STEEM
@wadera - 10 STEEM


Jak widzicie, wpłaty zadeklarowała cała trójka laureatek I edycji. To bardzo ładny gest, który ogromnie doceniam. Dziękuję!Grafika pochodzi stąd.


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
  ·  작년

Jestem w trakcie pisania artykułu który myślę że by się nadawał. Mam jednak kilka pytań technicznych:
a) Padło pytanie o wynagrodzenie za publikacje w magazynie, nie ma na nie ciągle odpowiedzi
b) Jakie są zasady związane z publikacją w magazynie. T.j. czy artykuł po publikacji będzie można także (powiedzmy po jakimś okresie) udostępnić na Steemie lub w innej formie?
c) Czy artykuły będą w ogóle dostępne publicznie czy tylko w czasopiśmie (które trzeba zakupić za realną gotówkę)? To pytanie jest w szczególności ważne w kontekście konkursu. Bo wtedy potencjalnie najlepszych prac w ogóle nie będzie się dało przeczytać
d) W tym samym kontekście można by też zadać pytanie o nakład czasopisma. Bo jeżeli to jest jakieś 500 egzemplarzy to pytanie czy faktycznie jest sytuacja win-win, jeżeli zasięg tych publikacji w praktyce będzie znikomy.

·

Każdy artykuł to dodatkowa szansa :) Super!

Tu są odpowiedzi na Twoje pytania - te które znam.

a) nie mam jeszcze odpowiedzi od redakcji. Czyli na razie musimy zakładać, że artykuł będzie płacony wyłącznie w normalnej walucie (PLN)
b) artykuły sprzedane są własnością magazynu, który na nich zarabia. Nie możemy liczyć, że dostaniemy pozwolenie na ich udostępnienie na Steemie (choć jeśli współpraca się rozwinie, może? Wydaje mi się póki co, że nie jest to temat na początek współpracy)
c) będzie się dało przeczytać, jeśli się zapłaci za magazyn. Oczywiście ogranicza to głosujących na te prace do naprawdę zainteresowanych, skłonnych zakupić numer.
d) Nie martwiłbym się zasięgiem w tym szczególnym przypadku. myślę, że najważniejsze są dobre stosunki, publikacja/e i zdobycie "przyczółka" w pierwszym polskim nagazynie o krypto. Gdy będą mieli spore nakłady, próg wejścia także się podniesie i może być już za późno...

Zajrzyj proszę do regulaminu konkursu, zanim weźmiesz udział.

Ja jestem zbyt "cienki Bolek", by pisać artykuły do prasy, ale chętnie wysłałem 8 tokenów STEEM :)

·

Bardzo dziękuję w imieniu wszystkich autorów :)

Jesteś Wielki. Mam tylko jedno pytanie, do kiedy trwa zbiórka funduszy? #sp-group z wielką chęcią dorzuci się do puli nagród i będzie wspierała ten projekt jak tylko będzie mogła.

·

Dziękuję :) Tylko bez przesady z tą moją "wielkością", #pl-publikacje to od początku był wspólny wysiłek wielu, wielu polskich Steemian. Ja tylko koordynuję różne drobiazgi ;) Tak jak napisałem, naprawdę myślę że

"wszystkim nam zależy! I to jest ogromna siła naszej społeczności i ekosystemu Steema"

Co do faktycznego WPŁACANIA funduszy (na konto Steemit-Polska), to można to zrobić nawet za parę miesięcy. Do końca roku nawet. Natomiast co do DEKLAROWANIA wpłat, to zawsze proszę jak najwcześniej, bo autorzy mają bardzo mało czasu, aby się zdecydować i wejść w konkurs. A ponieważ w pl-publikacje 2. na wypłatę trzeba będzie czekać dłuuuuugo, miesiącami, nawet jak się zostanie laureatem - motywacja finansowa bardzo mi pomoże w szukaniu autorów.....

·
·

Nie bądź taki skromny, wszyscy wiedzą że dzięki Tobie powstał ten pomysł i Ty to wszystko pchasz do przodu, motywujesz użytkowników. I takich ludzi trzeba wspierać.

·
·
·

No dobra, masz trochę racji ;) Ale nie rozpraszajmy się.

Dorzucam 20 STEEM.

·

Bardzo, bardzo dziekuję :)

A nie chcesz czegoś napisać także?

Dorzucam 10 STEEM i oferuję pomoc @steemit-polska, o ile czas mi na to pozwoli :)

·

Dziękuję, bardzo liczyłem że znów będziemy współpracować :)

Czy możemy ponownie u Ciebie trzymać kasę? A może tym razem - mamy na celowniku magazyn kryptowalutowy, unikalna okazja - chciałbyś sam coś także napisać?

·
·

Skarbnik jak najbardziej - nie ma problemu. Co do samego napisania - nie wiem czy mi syn pozwoli :)

·
·
·

Dlaczego syn? To jakaś dobra wiadomość z Twojego życia?

Aaaaa! Sprawdziłem linka.... Gratulacje serdeczne!!!

  ·  작년

Artykuł/wpis ma być wrzucony na steemita czy podesłany w jakiś sposób?:)

·

Jeśli coś poszłoby na Steemicie, nie mogłoby już być sprzedane czasopismu. Artykuły do końca miesiąca muszą być u mnie na emailu. Tu są wszystkie szczegóły regulaminu:

https://steemit.com/polish/@assayer/regulamin-2-specjalnej-edycji-konkursu-pl-publikacje

Ciekawy pomysl.