O jeden bait za daleko

작년

image.png

Jak niektórzy wiedzą, albo nie wiedzą, zajmuję sie promocją Steem na Wykopie (i z mniejszymi sukcesami na Facebooku). Jednym z większych problemów Steem jest brak dobrej reklamy, ludzie nie wiedzą o co chodzi, nie rejestrują się, nie piszą. Sytuacji nie poprawia fakt, że ogromna większość autorów ma totalnie gdzieś czy ktoś go przeczyta poza siecią, a nawet to czy go przeczyta w sieci, ważne żeby upvoty się zgadzały.

Gdyby ktoś spytał mnie o gatunek literacki który opisuje tą sytuację, to powiedziałbym, że dramat. No ale dobra, żeby nie było, że tak marudzę, mi się coś tam udało i teraz jestem w top 100 uzytkowników wykop.pl Na główną wykopałem artykuły: @barbarossastudio, @fuera, @bowess, @lesiopm, @ludomir, @thatukeguy W zależności od znaleziska miały one od kilku do kilkunastu tysięcy wejść w artykuły. Myślę, że całkiem nieźle jak na takie niszowe blogi, co nie?

No dobra, ale co to dało? No raczej niewiele niestety, bo czytelnicy zainteresowali się blogiem, a nie serwisem na którym stoi. Z drugiej strony trochę się oswoili i nie reagują drgawkami na słowo Steem/Steemit. Pora więc przejść do fazy drugiej.

Proponuję aby w stopce postów informować w kilku zdaniach o tym czym jest Steem, tak aby zachęcić tego wykopka który ma akurat trochę więcej rozumu w głowie do rejestracji i założenia bloga. Wiem, że kursy niskie, ale kasa to nie jedyna zaleta Steem.

Poniżej kilka propozycji:

Praca konkursowa @docbox

Jeden chłopiec napisał wpis średni, a drugi bardzo długi. Ogromny! Spytacie, który więcej zarobił… żaden, bo obaj dopuścili się plagiatu.

STEEM to zdecentralizowana sieć bez cenzury, na której możesz publikować, zarabiać i dobrze się bawić z innymi. Warunek jest jeden – twórz autorskie wpisy, bo na plagiatach daleko nie zajedziesz. Oprócz promocji i poznania ciekawych ludzi nauczysz się także klikać w kryptowaluty. STEEM ON!

2

Kwota stojąca obok artykułu jest nagrodą jaką autor otrzymał od społeczności Steem za swój wpis. Jeśli chcesz zacząć przygodę z blogowaniem bez ponoszenia żadnych kosztów i już od pierwszego wpisu otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę, dołącz do naszego [Discorda] (https://discord.gg/7VMUGrQ)! [Trzeba usunąć spację]

3

Zmęczony cenzurą i poprawnością polityczną? Dołącz do społeczności Steem i ciesz się wolnością dzięki technologii blockchain! Konto założysz za darmo, a dzięki tworzeniu ciekawych treści zarobisz na swojej pracy. Po więcej informacji wpadnij na [Discord polskiej społeczności] (https://discord.gg/7VMUGrQ)! [Trzeba usunąć spację]

4

Większość blogerów nie zarabia nic na swojej pracy, a często wręcz dokładają do utrzymania serwera lub nabijają kabzę właścicielom dużych blogowisk. Na Steem jest inaczej, nie ma tu jednego właściciela, a każdy piszący jest udziałowcem wielkiej zdecentralizowanej sieci. Pisząc autorskie treści masz szansę na zarobek, a konto jest całkowicie darmowe. Po więcej informacji zapraszamy na [Discord polskiej społeczności] (https://discord.gg/7VMUGrQ). [Trzeba usunąć spację]

Przypominam też o Zleceniach na promocję Steem Długo jeszcze będę czekał aż ktoś weźmie ode mnie te pieniądze?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Potrzebny jeden solidny poradnik. Jak się nie mylę to coś było albo jest strona gdzie jest opis? Podlinkować mi wszystko w komentarzu...

No ale, że niby każdy miałby dawać zachętę do rejestracji do Steem do wpisu, to niektóre wpisy będą krótsze nie niż reklama? Atak klonów widzę.

Czy tylko wykopani wybrańcy? Znowu o kasie i zalew osób kopiujących artykuły.

·

Wiadomo, jest to dobrowolne, jak post jest o tym, ze pani w sklepie sprzedała mi zgniłą pietruszkę to nie ma sensu wklejać tej formułki, ale jak się napracowałeś i chcesz zdobyć popularność, to może mieć sens. Jak masz inny pomysł, to proszę, podziel się.

·
·

Myślę, że trzeba by opracować świeże kompendium o Steem i wrzucać do powiązanych.

Co byś pomyślał o platformie opartej na kryptowalutach, którego użytkownicy naganiają na platformę w każdym wpisie?

Ja jednak uważam, że wykop to kiepski target. Gdzie procent blogerów jest stosunkowo mały przy użytkownikach typu "zesrałam się i śmierdzi". Może jednak akcja z niebanalną ulotka/zakładką z qrcodem w książkach w każdej bibliotece, w mieście w której są steemianie byłaby lepszym pomysłem?

·
·
·

Dobry pomysł, możesz zacząć promować Steem w ten sposób.

·
·
·
·

Pomysł dobry, ale nie mój tylko @hallmann.

·
·
·

Są jeszcze inne rozwiązania:
w pkt 1 i 2 dodać url
w pkt 3 pominąć SN bo pisiory wezmą nas na celownik

holdys.jpg

·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·

A ok, na telefonie nie załadowała się cała grafika i nie zaczaiłem.

Długo jeszcze będę czekał aż ktoś weźmie ode mnie te pieniądze?

Rozdawaj tym którzy się zgłosili (zaniżając kryteria?), chętnie prześlę Ci 500 STEEM na kolejną rundę

·

Jest to jakiś pomysł, może rzeczywiście trzeba na początek obniżyć trochę poprzeczkę.

·
·

daj znać gdy będzie potrzeba steemów na nagrody

  ·  작년

No cóż - powodzenia :P