Nuda... Coś o mnie, albo i inaczej o fotografii ulicznej.

4년 전

Czasami coś wybija... Przeglądając setki, tysiące zdjęć, oglądając Instagrama i konkursy, wszędzie monotonia. Czasami znajdzie się coś co rusza i jest to zwykle fotografia uliczna.
Dążenie do perfekcji, jest sprawa oczywistą, ale miliony "dziobków" nawet najładniejszych modelek, mogą się w końcu znudzić. Dlatego czasami wychodzę by znaleźć coś innego, coś co leży na ulicy....
DSC_3968.jpg
Poszukiwanie piękna w fotografii, wzbudza niedosyt brzydoty, jakaś równowaga w tym świecie przecież musi istnieć...
Robienie zdjęć na czyjeś zamówienie, to dla wielu konieczność i dlatego wielu fotografów marnuje swój talent, goniąc od wesela do komunii, od nieruchomości do obrazków pocztówkowych. Problemem zwykle jest kasa. Robisz coś zawodowo, musisz wyrobić "normy", dlatego ludzie wpadają w jeden styl, kanał dający najlepsze zyski.
Ktoś, kto sobie wyrobi pewna renomę w swoim zakresie, jest ofiarą sukcesu poniekąd, nie wypada mu robić złych technicznie zdjęć, używać tego co ma pod ręką, bo będzie odbiegało od normy. Czasami się ciesze ze swej wolności w tym temacie, mogę robić to co chcę :)
DSC_3930.jpg
Ale zdaje sobie sprawę, ze z czasem przyjdzie czas na obranie pewnego kierunku. Tak jak wszyscy, by zarobić na "Harleya" ;)
DSC_3966.jpg
A może i na Forda "Mustanga".
DSC_3957.jpg
Tymczasem wole jednak, trzymać się ulicy, bo ona jest życiem, i na niej wszystko można znaleźć.. .
DSC_3911.jpg
Dzieci wiedza o tym najlepiej, dopiero później tracą gdzieś ta naturalna wiedzę.
DSC_3926.jpg
Czas uciekać, następnym razem inna historia ;) Pozdrawiam, czas spływać do obowiązków.
DSC_3925.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Welcome to Steem Community @danielmarkiewicz! As a gentle reminder, please keep your master password safe. The best practise is to use your private posting key to login to Steemit when posting; and the private active key for wallet related transactions.

In the New Steemians project, we help new members of steem by education and resteeeming their articles. Get your articles resteemed too for maximum exposure. You can learn more about it here: https://steemit.com/introduceyourself/@gaman/new-steemians-project-launch

Bo #street# żyje swoim życiem, postrzegasz to jak zaczynasz obserwować "punkt" celu, który obierasz. Keep going👌

·

Na pewno będę coś robił w tym kierunku, chociaż ostatnio mam kilka propozycji na zdjęcia gigów kapel metalowych, punkowych i hardcorowych i muszę się zabrać za ten temat, bo jest bardzo pokrewny fotografii ulicznej. Do tego mam mistrzów w tej dziedzinie pod ręką, wiec jest się od kogo uczyć nowych tematów.


Hello @danielmarkiewicz!

I noticed you have posted many times since you began your journey on Steemit. That is great! We love active partipants.

I do want to point out that the Introduceyourself tag is meant to be used once only to introduce yourself to the Steemit community. You have now posted 8 times using the introduceyourself tag. Please see this link for more information Tag Spam?

Please take this into consideration and help build a great platform!

·

Thank you robot :D

The Vote For Your Awesome Post Has Just Arrived!


This post has been voted with the use of SteemiTag. Feel free to upvote this comment if you’d like to express your support for our cause. Conversely, if you don’t want to receive any more votes from SteemiTag, please respond to this comment by writing NOVOTES.

SteemiTag is an innovative program that helps users increase their gains in the curation rewards by voting on posts that are likely to get high payouts. It maximizes the chance of a user to be rewarded through an accurate selection algorithm that works 24/7 and eliminates "no rewards" problem for users with low Steem Power. You can participate in our program by clicking on this link and confirming your delegation. Your rewards will be sent to you in the form of weekly dividends. Thank you and keep up with your great work!