Finał akcji krwiodawstwa w OSP Łoniowa

작년

16 lutego w remizie OSP Łoniowa miała miejsce, zapowiadana walentynkowa akcja oddawania krwi organizowana w ramach programu Ognisty Ratownik Gorąca Krew przez OSP Łoniowa wspólnie z OSP Jadowniki.Przyjemność organizacji zbiórki tego cennego płynu była tym większa, że mija właśnie 10-lecie istnienia organizacji Honorowego Dawcy Krwi przy OSP Łoniowa. 

Do akcji dołączyli się również strażacy z OSP KSRG Rzezawa, sąsiadującego powiatu, którzy również organizują podobne akcje u siebie w jednostce oraz OSP Okocim z gminy Brzesko. 

Liczni mieszkańcy Łoniowej i pobliskich miejscowości, sympatycy straży pożarnej oraz honorowi dawcy krwi tego dnia wzięło udział i oddało krew. 


Tego dnia, o godz. 16:00 w remizie w Łoniowej, odbyło się także Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018 kolegów z tamtejszej jednoski. Obecni na nim byłi druhowie z OSP Łniowa oraz licznie zaproszeni goście m.in. kapelan ZOSP RP ks. Grzegorz Sroka, wójt Gminy Dębno, Dyrektor Zarządu Wykonawczego ZOSP RP w Krakowie. 

Od nas wielkie gratulacje dla kolegów za osiągnięcia i życzymy powodzenia i wytrwałości w kolejnych akcjach i działaniach.


Zdjęcia pochodzą z profilu OSP Łoniowa: https://www.facebook.com/OSP-KSRG-%C5%81oniowa-912223432165519/?epa=SEARCH_BOXDzięki za wizytę i wspieranie nas strażaków. 

Jutro, tj. 03.03.2019r. w Jadownikach odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - TROPEM WILCZYM, w którym, jako strażacy z Jadownik, będziemy zabezpieczać bieg medycznie oraz czuwać nad bezpieczeństwem sportowców na trasie biegu. W najbliższych dniach przedstawię relację z tego "Największego biegu pamięci w Polsce".


Pozdrawiam Mariusz, @firesteem.


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT