Koncert charytatywny zagrany dla Klaudii, Krzyśka i Krystiana w Brzesku

작년

20 stycznia w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku odbył się koncert charytatywny. Organizatorem był Klub Honorowych Dawców Krwi MOTOJADOWNIKI. Całość imprezy zorganizowana była na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnych oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium.Na koncercie, całkowicie za darmo zagrali: grupa Con Amore z uroczą młodą wokalistką Darią Reczek obdarzoną cudownym głosem oraz gwiazda polskiej sceny muzycznej Mateusz Ziółko przy repertuarze Arka Żureckiego.


Koncert został zorganizowany w głównej mierze dla podopiecznych fundacji Auxilium, Klaudii Madej, Krzyśka Broszkiewicza i Krystiana Bernera, a celem była zbiórka pieniędzy na ich rehabilitację i leczenie. 

Oprócz koncertów organizatorzy sprzedawali cegiełki, przy zakupie których można było wspomóc podopiecznych. Restauracja Rzym i Cukiernia Królewska z Brzeska serwowały oferty gastronomiczne swoich dań i ciastek. Wojciech Podleś z HDK MOTOJADOWNIKI wraz z Agatą Podłęcką prowadzili na scenie licytację ciekawych rekwizytów pozyskanych wcześniej od darczyńców. 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym się dzieli” – Jan Paweł II. Zgromadzona publiczność wzięła sobie do serca słowa Papieża i w ten sposób bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyła w licytacjach. Do najefektywniejszych licytacji „fantów” był m.in.: lot balonem dla dwóch osób, obraz namalowany przez Klaudię Madej oraz narty z autografami kadry polskich skoczków. Z najciekawszych przedmiotów wylicytowanych na scenie była m.in. koszulka z autografem Mika Tysona, która trafiła w ręce Weroniki Podleś - brzeskiej zawodniczki klubu Magic Boxing Brzesko.


Był to już drugi koncert zorganizowany przez Klub HDK MOTOJADOWNIKI na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży „Auxilium”. Cieszy fakt licznie zgromadzonej publiczności i jej aktywnym wsparciu. Organizatorzy wdzięczni są wszystkim uczestnikom koncertów, wykonawcom i sponsorom – Restauracja Rzym, Cukiernia Królewska i Agencja Reklamy Elektro.

Na wiosnę HDK MOTOJADOWNIKI zapraszają na coroczne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego, które odbędzie się na wzgórzu Bocheniec w Jadownikach. Bliżej o wszystkim będę informował.

Pozdrawiam Mariusz, @firesteem.Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Hi! You are my active follower. Can I help you?

Posted using Partiko Android

·

Dzięki!