Spotkanie Świąteczno-Noworoczne emerytów i rencistów Komendy Powiatowej PSP w Brzesku.

작년

Coroczne spotkanie Świąteczno-Noworoczne w Komendzie Powiatowej PSP w Brzesku, czyli "stara gwardia" znowu razem.20 stycznie 2019 roku w budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbyło się Spotkanie Świąteczno-Noworoczne emerytów i rencistów KP PSP w Brzesku. Przybyli goście, którzy spotkali się wzajemnie po wielu latach wspólnej służby, w których niejednego doświadczyli, przełamali się opłatkiem składając sobie życzenie noworoczne i wspominając stare dobre czasy. Integracja świąteczno-noworoczna przebiegła w wesołej atmosferze z ogromem zamienionych słów i uśmiechów. 

Wśród zgromadzonych był obecny Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku mł.bryg. mgr inż. Piotr Słowiak, który wszystkim byłym funkcjonariuszom złożył życzenia świąteczne i noworoczne, zdrowia, pogody ducha oraz radości w codziennym życiu. Do życzeń dołączył się także kapelan powiatowy brzeskich strażaków ks. Grzegorz Sroka, który życzył wszystkim łaski bożej i odmówił wspólną modlitwę.

Bogdan Bibro, prezes koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Brzesku, podziękował wszystkim za przybycie, również złożył życzenia i zaprosił na kolejne spotkanie noworoczne za rok.

Spośród zgromadzonych gości był również mój tata, który służył w JRG PSP w Brzesku, a dzisiaj jest już emerytem i Naczelnikiem w OSP KSRG Jadowniki :)

Pozdrawiam Mariusz, @firesteem.


Materiał zaczerpnięty ze strony: http://www.straz.brzesko.pl/artykul/swiateczno-noworoczne-spotkanie-emerytow-i-rencistow-komendy-powiatowej-psp-w-brzesku
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending