⭐ ZAMIEŚĆ PROJEKT NA FUNDITION.io! Nie wiesz od czego zacząć? Zobacz video!

2년 전

Zapraszam Was do zamieszczenia projektu na Fundition.io!

Kliknij i zobacz video!⤵


@fundition to zdecentralizowana platforma crowdfundingowa, które może pomóc Wam spełnić marzenia. Jest to organizacja, która wspiera projekty innowacyjne, charytatywne oraz promujące STEEM. Z jej pomocą możesz sfinansować swój projekt i zrobić coś dobrego dla naszej społeczności lub otaczającego Cię świata.

Nie wiesz od czego zacząć? Daj mi znać!


Niedawno zostałem Abasadorem Fundition, którego zadaniem jest wpieranie polskiej społeczności w zamieszczaniu projektów na tej platformie. Przygotowałem lub pomogłem przygotować już kilka projektów, które uzyskały wspacie organizacji i dlatego służę Wam moim doświadczeniem.
Jeżeli macie pomysł, ale nie wiecie jak zamienić go w plan odezwijcie się do mnie na Discord (the.foodini#6012). W wiadomości napiszcie kilka zdań na temat projektu, jego ogólnych założeniach oraz pomysłach na aktualizacje, które pomogą Wam zdobyć upvote od Fundition. Chętnie porozmawiam na ten temat i podpowiem co zrobić, żeby Wasz projekt został zaakceptowany.
Masz problemy z angielskim? To nie przeszkoda! Będę reprezentował Twoje interesy i konsultował założenia projektu z osobami odpowiedzialnymi za jego akceptację. Wspólnie doprowadzimy do tego, że znajdzie on wsparcie na platformie.

Czekam na Wasze wiadomości i mam nadzieję, że już wkrótce na stronie Fundition.io pojawi się więcej projektów z naszego kraju!


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Dzięki za dotychczasową pomoc! :) A można pisać aktualizacje po polsku (aby dostać upa od Funditiona) czy trzeba po angielsku?

·

To była przyjemność! Ku chwale KRÓLESTWA! 🍻

Aktualizacje (póki co) można publikować tylko po angielsku, ale ostatnimi czasy sporo się dzieje i Fundacja mocno się rozrasta, więc kto wie. 😉

Thank you @foodini.

Thank you for being a loyal Funditian and helping spread the voice of Fundition all around, we really appreciate your efforts to try and promote Fundition. As a token of our gratitude, please accept this upvote from us. Take care and keep spreading the word about Fundition whenever you can, so, we can grow and help as many people as possible. We wish you all the best.

If you are reading this and you aren’t the author of this post, what are you waiting for, Join Fundition and let’s together make a change, a change that will make this World Better even Amazing !

Fundition is a next-generation, decentralized, peer-to-peer crowdfunding and collaboration platform, built on the Steem blockchain.

Read the full details of Fundition Fund program

Learn more about Fundition by reading our purplepaper

work_on_progess.gif

steemitf.pngtwitterf.pngyoutubef.pngfacebookf.pnginstaf.pngdiscordf.png
Join a community with heart based giving at its core

Czy można używać Fundition jako odpowiednik patronite? Wiesz coś na ten temat

·

Tak, różnica jest w zasadzie tylko taka, że nie można zlecić stałej, cyklicznej wpłaty.

Twoi "patroni" mogą wpłacać dotacje i "uzupełniać" cel projektu przez platformę, a środki trafiają w całości na Twój portfel STEEM.

Co ciekawe, niedługo zostanie uruchomiony PayPal, więc jeżeli ktoś nie ma konta na STEEM to i tak będzie mógł dokonać wpłaty. 😉

·
·

To fantastycznie! Z paypalem dla wielu ludzi będzie to łatwe.

Myślałem nad założeniem fundation bo głownie potrzebuje uzbierać na lustrzankę lepszej klasy do lepszych projektów, wiec możne tu znajdę dodatkowa pomoc :D

Dzięki :)

·
·
·

To jest cel prywatrny, więc bezpośrednie wsparcie upvotami Fundacji nie będzie możliwe. Jednak inni użytkownicy będą oczywiście mogli przesyłać do Ciebie dotacje na ten projekt.

·
·
·
·

Na lustrzankę nie dostanie głosu ale na foodtrack dostajesz? Jedno i drugie to cel prywatny. Gdzie jest różnica?

·
·
·
·
·

@suchy nie zwykły foodtruck, a STEEMtruck - projekt promujący STEEM i adaptujący inne kryptowaluty w codziennym życiu. Naprawdę nie widzisz różnicy?

·
·
·
·
·
·

No dobra, a jak by robił zdjęcia i przyjmował płatności w krypto? Np firma SteemFoto czy coś to by przeszło? :)

·
·
·
·
·
·
·

Jako adaptacja jest spoko. Jeszcze tylko aspekt promocji STEEM w tej firmie pomóż wykombinować i zgłoś się do @mardax'a po udziały jak się zdecyduje. 😜