Jak wrażania po pierwszej wolnej od handlu Niedzieli ?

4년 전

Jesteśmy już po pierwszej wolnej od handlu Niedzieli, czy byłeś w sobotę na zakupach i skorzystałeś z promocji ? Czy zrobiłeś przemyślane zakupy ? Czy byłeś w kościele w Niedzielę ? Z mojego punktu widzenia było normalnie, ale z tego co się słyszałem na ulicy Polacy nie byli zbytnio zadowoleni z tego że nie odwiedzą swojego ulubionego sklepu w niedziele.Na co można było poświecić ten piękny dzień zamiast zakupów, np na spacery, było więcej czasu żeby spędzić go z rodziną. Ja ten czas właśnie tak wykorzystałem, nie ukrywam że zostało więcej pieniędzy w portfelach oczywiście nie wszystkich. :)

"z niczego nie ma nic..."Zrzut ekranu 2018-03-12 o 09.50.30.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Ja wolę sam zdecydować czy spacer, czy sklep, czy może kościół. Wszelkie zakazy i nakazy "dla mojego dobra" działają na mnie jak płachta na byka.
Wolałbym aby państwo ograniczyło się do minimum i dało ludziom przede wszystkim wolność gospodarczą. Nie jesteśmy bydłem żeby nas ograniczać pastuchem elektrycznym i trzymać na wyjałowionym pastwisku.

·

Zgadzam się całkowicie, mam dokładnie takie samo zdanie. Raczej i tak w niedziele nie robię zakupów bo po prostu mam wtedy inne zajęcia i odpoczywam. Nie lubię jak coś mi się limituje, ogranicza i na siłę uszczęśliwia. Tak samo drażnią mnie wszelkie ograniczenia, które są dla mojego potencjalnego bezpieczeństwa.