Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Gdyby nie dodawać cukru to mamy wariant chlebowy.

·

Dokładnie tak :)
Przyznam się przy okazji, że już prawie pół roku nie jem ani cukru, ani chleba i czuję się rewelacyjnie :)

·
·

Płatki owsiane nie zawierają glutenu, więc własny, ale tylko własny taki chlebek jest zdrowy, smaczny i pożywny. Zauważyłem, że ciągnąc głównie na sokach tracę łaknienie, często nie jem całą dobę. Pół litra soku dziennie zaspakaja mnie całkowicie ale w międzyczasie trafi się gotowany kartofel z sałatą. Mąka, cukier, nabiał, pieczywo są niemile widziane w moim domu. Dochodzę do wniosku, że tradycyjna dieta jest kosztowna i mało skuteczna. Warto dbać o siebie aby nie stękać na starość. Brawo Ewa.

·
·
·

Tak, często piekę chlebek z płatkami owsianymi ale ostatnio nawet takiego nie jem, odstawiłam całkowicie węglowodany i podobnie jak Ty nie czuję głodu.

Trzeba walczyć o zdrowie :) Oczywiście każdy ma własne doświadczenia w tym zakresie i pewnie nie każdemu służy podobny schemat żywieniowy.

Odkąd mam w Grecji odpowiednie warunki, stawiam tylko na "domowe" jedzenie, prawie nic nie kupuję. Jednak efekty były różne (nawet niepokojące) do momentu kiedy odstawiłam węgle.

Dużo zdrówka życzę i dziękuję za komentarze :)

Miodzio! Zjadłbym. Takie ciacha to uwielbiam, a szczególnie po dobrym sniadanku i w podróży.

Posted using Partiko Android

·

W takim razie maszeruj do kuchni ;) :D
Powodzenia i smacznego! :)

  ·  작년

Bardzo bardzo apetyczne wariacje. Przy maśle sezamowym pomyślałam o jeszcze jednej wariacji - przy następnym pieczeniu spróbuję wersji z mielonym makiem. :)

·

Super pomysł z tym makiem :)
U mnie niestety ta wariacja odpada bo na Korfu nie ma maku w sprzedaży ;)

Jeszcze raz dziękuję Ci za ten przepis, mój mąż jest nim zachwycony i dość regularnie domaga się Twoich ciasteczek owsianych :)