RE: 3 dawki w raka

다음에 대한 하나의 댓글을 보고 있습니다 :

3 dawki w raka

2년 전

Dostatecznie sam się zdemaskowałeś. Nie widzę sensu czytania kolejnych manifestów. Lubisz swoje bagienko. Więc jak najbardziej możesz się w nim pluskać :)

Zależy mi tylko na braku obrażenia innych ludzi jak @nieidealna.mama lub innych bardziej anonimowych, którzy starają się zrobić coś dobrego na rzecz zdrowia.

Dla innych czytelników przypomnę, że o m.in. nikotynizmie pisałem tu. Tak samo jest tam garść informacji dotyczących profilaktyki wtórnej <-- czym tu handluje?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Dostatecznie sam się zdemaskowałeś. Nie widzę sensu czytania kolejnych manifestów. Lubisz swoje bagienko. Więc jak najbardziej możesz się w nim pluskać :)

Zdemaskowałeś a to rozumie że byłem jakimś szpiegiem albo się z czymś ukrywałem?XD Możesz zajrzeć na mojego bloga oraz komentarzy gdzie już wyrażałem nie raz podobne zdanie nt szczepień.

To ty się zdemaskowałeś jako kolejny nadęty ignorant medyczny.

Zależy mi tylko na braku obrażenia innych ludzi jak @nieidealna.mama lub innych bardziej anonimowych, którzy starają się zrobić coś dobrego na rzecz zdrowia.

Jak nie chcesz żeby @nieidealna.mama była obrażana to przestań jej robić wodę z mózgu tak jak całe grono twoich kolegów. Ona ufa w autorytet twój oraz twoich rektorów i mam nadzieję że z powodu tego zaufania jej dzieci nie mają alergii, astmy ani innych cięższych powikłań po-szczepionkowych. Jak jej córka (jeżeli taką ma) pójdzie się zaszczepić na HPV i tak jak dziesiątki tysiące innych kobiet które padły ofiarą tej szczepionki, stanie się bezpłodna lub też spotka ja coś gorszego, to między innymi ty będziesz za to odpowiadał, ponieważ jesteś nowym pokoleniem nadętych lekarzy ignorantów która z powodu własnej przemądrzałości nie kwestionuje obowiązujących procedur ani wiedzy medycznej ponieważ tak jest łatwiej.

Oczywiście rozumie twoje stanowisko. Jesteś młodym człowiekiem który pretenduje do "elitarnego"
grona szanowanych obywateli. Każdego dnia przyswajasz dziesiątki kartek bardzo zawiłej wiedzy budzącej pokorę swoja zawiłością do której niewątpliwie trzeba wysokiego intelektu i dobrej pamięci. Obcujesz z ludźmi którzy są postrzegani jako wybawiciele ludzkości od chorób. Którzy każdego dnia ratują ludzkie życie.

Na dodatek jak sam zdradziłeś w rozmowie zemną jesteś człowiekiem nacechowanym autorytarnym podejściem ponieważ beształeś mnie że pluję na dorobek naukowy lekarzy którzy spreparowali badania wiążące HPV z rakiem szyjki macicy (W twoim przekonaniu prawdziwe).

Rozmawiasz z kolei, z jakimś w twoim mniemaniu ignorantem i półmózgiem- antyszczepionkowcem(i jak wiadomo atuomatycznie też płaskoziemcem:P ). Pewnie razem z kolegami układacie sobie żarty i opowiadacie anegdotki na temat "takich jak ja" (Chociaż skrycie mam nadzieję że tzw "ruch anty-szczepionkowy" który w rzeczywistości jest ruchem ZDROWOROZSĄDKOWYM zaczyna was przynajmniej poważnie martwić i przestaje wam być do śmiechu:P)

Rzeczywiście czemu miałbyś widzieć sens rozmowy kimś takim ;)

Tylko widzisz może zostaniesz z takim podejściem lekarzem, może zostaniesz nawet szanowanym i sławnym lekarzem ale to kim nigdy nie zostaniesz to człowiekiem którego praca będzie coś warta i który posiądzie prawdziwą wiedze i naprawdę komuś pomoże. Zawsze będziesz listkiem na wietrze który będzie wykładał i leczył w taki sposób w jaki poda ci się to na tacy według procedur które napiszą inni nawet jeśli będzie to sam prezes Bayeru czy innej korporacji bo słupki dochodów spadły. Będzie to wyrządzało wiele krzywdy innym i nawet nie będziesz świadom. Być może nawet któregoś dnia gdy zapłakana matka przyjdzie ze swoim półprzytomnym dzieckiem po szczepieniu i na własne oczy zobaczysz do czego prowadzi medycyna której bronisz, staniesz w obliczu prawdy ale zabraknie ci odwagi żeby zakwestionować wszystko czego cię uczono, ponieważ tak samo jak teraz łatwej jest zakończyć ze mną rozmowę i zignorować poruszane prze zemnie problemy(które zapewne uznajesz za bzdury bo przecież nawet nie rozumie do końca poruszonych w tym artykule mechanizmów.. ), Tak samo wtedy nie będziesz miał odwagi. (mam nadzieję żę chociaż zgłosisz nop w przeciwieństwie do twoich skorumpowanych starszych wykładowców)

To kim za to nigdy nie będziesz z takim nastawieniem, to prawdziwym doktorem i naukowcem, ponieważ prawdziwy naukowiec nie boi się jak to nazwałeś "opluwać" innych naukowców jeżeli istnieje chociaż cień wątpliwości że ich badania mogą być błędnie lub zrobione na zlecenie. Dla prawdziwego naukowca autorytetem jest PRAWDA i WIEDZA a nie ten kto ją przedstawia. Nie liczy się dla niego to czy jest to cieć z podwórka taki jak ja czy też rektor na renomowanej uczelni.

Nie ukrywam że mnie wkurzasz bo nie jesteś pierwszym nadętym lekarzem i pro szczepionkowcem z którym rozmawiam, a także mam już sporo doświadczeń życiowych z tą tzw "medycyną" której się uczysz. Uważam że osoby takie jak ty są wyjątkowo bezkarne(szczególnie w tym kraju) w stosunku do konsekwencji i władzy jakie niesie ze sobą ich profesja, w związku z czym jak przeczytałem twoją propagandę to może zareagowałem nieco za ostro. Wiem ze to nie twoja wina i uczysz się po prosu tego co ci zadają a z racji tego że wszystko wygląda tak renomowanie, poważnie i profesjonalnie, nie masz powodu wątpić w prawdziwość tego co ci przekazują w przeciwieństwie do tego co przekazuje ci ja :P.

Podałem ci jednak link do pewnego opracowania które przeczy twojej wiedzy na temat hpv to nie jest filozoficzny traktat tylko wyniki badań może przeanalizujesz je zanim zamkniesz się na argumentację. Przedstawiłem ci także dowody na to że już nie pierwszy raz w historii nowożytnej, duże koncerny zakłamały prawdę o rzeczywistości do tego stopnia że musiały umrzeć setki tysięcy osób aby prawda zaczęła wychodzić na jaw.

Ty jednak wciąż nie widzisz tego że szczepienia jakkolwiek nie były by w założeniu sielankową ideą wyeliminowania wszystkich chorób, mogą też być narzędziem pomnażania zysku i nie mieć nic wspólnego z leczeniem a to z prostego powodu że z punktu widzenia zysku są one lekiem IDEALNYM ponieważ jak nigdy do tej pory wymyślono coś co sprzedawać można nie tylko ludzie chorzy ale i tym zdrowym a pod odrobina nacisku można to sprzedać WSZYSTKIM. Jeżeli natomiast spowodują one trudne do wykrycia powikłania to mamy pacjenta idealnego. Być może ty ze swoją wiarą w procedury weryfikacyjne i być może z duża dozą empatii, ni wyobrażasz sobie że ktoś mógłby byc tak podły aby do tego doprowadzić ale naprawdę warto odłożyć na chwilę książkę o patologicznych zmianach i przeczytać historię chciażby ostatniego stulecia. Przykładów na zwyroli którzy dla zysku truli mordowali i katowali innych ludzi na skalę masową, również po przez środki medyczne, jest tam w bród ;] Jeśli naprawdę wierzysz że w dzisiejszych czasach niema takich ludzi to współczuję naiwności.

Podałem ci też dowody na to że mnóstwo osób zostało poszkodowanych co chociażby w Danii co ty skwitowałeś tym że media napompowały bańkę w ogóle nie zastanawiając się nad tym że tysiące osób które były okłamane że szczepienie HPV jest w 100% bezpieczne, po prostu zorientowały się co sie z nimi dzieje gdy otrzymały jakąś szczątkową informację z mediów i dotychczas po prostu nie wiązały szczepienia z problemami zdrowotnymi które nagle pojawiły się w ich życiu.

Również bardzo jednostronna analiza problemu takiej uczą was na studiach żebyście nie myśleli za dużo o problemie?

Smutne że kolejny inteligentny człowiek nie korzysta ze swojego intelektu.

Pozdrawiam

·

Dobra @khrom,bo już za bardzo Cię ponosi i muszę się wypowiedzieć.

Jak nie chcesz żeby @nieidealna.mama była obrażana to przestań jej robić wodę z mózgu tak jak całe grono twoich kolegów. Ona ufa w autorytet twój oraz twoich rektorów i mam nadzieję że z powodu tego zaufania jej dzieci nie mają alergii, astmy ani innych cięższych powikłań po-szczepionkowych.

Mam swój mózg, myślę i podejmuje decyzje osobiście. Ufam badaniom lekarskim, nie antyszczepionkowcom. Szczepię moją córkę na wszystko na co tylko mam możliwość i jestem pewna, że jest to jedyna słuszna decyzja.

Jeżeli chcesz kogoś przekonać do swojej racji to z pewnością przestań wyzywać swojego rozmówcę. Reprezentujesz coraz niższy poziom, wręcz nie chce się już czytać Twoich wypocin.
PS. A jedyną nadętą osobą tutaj jesteś Ty :)

·
·

Oczywiście że ufasz badaniom lekarskim ponieważ tak jak pisałem wydaje się to rozsądne jako że Przecież tyle "renomowanych" instytucji je potwierdza. Tyle znanych sławnych lekarzy i cały internet aż kipi od sloganów namawiających do zaszczepienia no i przecież wszyscy to robią to musi być prawda! tyle że tak jak pisałem tak samo było z tytoniem, tak samo było z Roundupem i GMO które jeszcze parę lat temu był wychwalane jako sposób na "zbawienie ludzkości od głodu" a dziś wiemy że są rakotwórcze.

Ponadto większośc ośrodków medycznych Nie prowadzi obecnie żadnych badań a polska NIEMA ani jednego instytutu zajmującego sie badaniem szczepień ani innych preparatów. Ufaszwięc ludziom którzy zaufali ludziom którzy możę są godni zaufania.

Problem ze szcezpieniami jest o tyle poważny że o ile do używania wyżej wymienionych produktów nikt nikogo nie zmuszał to do szczepień owszem.

Nie masz resztą też pojęcia o medycynie i najprawdopodobniej z podlinkowanego przeze mnie badania zaprzeczającego powiązaniu HPV wiele nie rozumiesz więc czemu nie zostawić tego komuś kto się na tym zna prawda? tylko kto to może być. Czyż nie lekarz który wychodzi z uniwersytetu na którym uczy się go zaprzeczać takim newsom?

Tak niestety robi 90% ludzkości i dlatego tak łatwo było przepchnąć całą medycynę Rokefeler-owską włącznie z przymusowymi szczepieniami. My tzw "antyszczepionkowcy" obudziliśmy się po prostu z letargu z ręką w nocniku i dlatego dla osób postronnych nasza walka wygląda tak żałośnie.

Niestety jest to walka o wszystkich i czy ci się to podoba czynie, osoby kwestionujące zasadność co raz to nowszych i durniej uargumentowanych szczepień, walczą również o bezpieczeństwo takich niewdzięczników jak ty :P

Jeżeli chcesz kogoś przekonać do swojej racji to z pewnością przestań wyzywać swojego rozmówcę.

Toczymy rozmowę na równym poziomie. Ja wyzywam go od ignorantów a on mnie od ludzi z urojeniami i oraz ćwierć inteligentów i pospołu.

Jak napisałem powyżej, nieco mnie w pierwszym komentarzu poniosło ponieważ przed oczami mam ofiary HPV takie jak chociażby ta dziewczyna:

albo ta dziewczyna:

o a tu tu masz cały dokument na ten temat:

Kontra kolejny NIEDOSZŁY jeszcze lekarz który nie informuje w swoich artykułach o zagrożeniach jakie ta szczepionka ze sobą niesie oraz o tym że związek HPV z rakiem jest grubymi nićmi szyty.

PS. A jedyną nadętą osobą tutaj jesteś Ty :)

Powiedz to tym osobom z filmów powyżej.

ps. Skoro masz swój intelekt to zacznij go używać a nie powierzaj tego innym tylko dlatego żę mają jakieś dyplomy.