Popowiadam o Steemie już w najbliższą środę!

작년

Steemianie, jako prowadzący Steemowych profili @ilovecryptopl zostałem zaproszony przez Bartka Bilickiego - CEO Trifinity.io i prowadzącego cotygodniowy program "To The Moon" do udziału w najbliższym odcinku, aby przybliżyć czym ten Steem jest.

Najpierw pozwolę sobie wspomnieć parę słów o ostatnio zapowiadanej przeze mnie prezentnacji (https://steemit.com/polish/@hopyt/moja-jutrzejsza-prelekcja-o-steemie). Całość udała się dużo lepiej niż się spodziewałem. Oczywiście stres był dosyć spory - to pierwsza prelekcja, jaką prowadziłem, ale po prezentacji zebrałem masę fajnego feedbacku od słuchaczy. Usłyszałem, że niektórzy już wcześniej próbowali zainteresować się Steemem, ale dopiero po tym wystąpieniu zaczynają rozumieć o co tutaj chodzi. Znalazło się też kilka osób, które dopytywały mnie o różne szczegóły, zastanawiając się nad założeniem na naszej platformie profili swoich firm.
Podczas panelu z pytaniami dostałem wiele fajnych pytań, rozwijających kwestie, których nie zdążyłem wytłumaczyć w krótkiej prezentacji, dlatego myślę, że udało się wzbudzić zainteresowanie.

Nagranie z wystąpienia pojawi się prawdopodobnie dopiero na początku listopada na profilu @ilovecryptopl (oczywiście zrobię resteem).

Wracając jednak do tematu. "To The Moon" to cotygodniowy program nadawany na żywo na Facebooka, YouTube'a i DLive'a, w którym Bartek przez godzinę wyjaśnia działania kryptowalut ze strony programisty.

33965480_857780947744385_2008297965688455168_o.jpg

Na ostatnim live'ie razem ze @szczepan opowiadali o ich nowej platformie @personaltokens (https://d.tube/#!/v/ilovecryptopl/kokj3bds). Ja będę drugim gościem tego programu.

Macie dla mnie jakieś rady? O czym powinienem powiedzieć? Godzina to całkiem sporo czasu, żeby wytłumaczyć działanie Steema ☺️

Będę wdzięczny, jeśli będziecie mnie wspierać podczas trwania live'a 19.09 około 13 :D

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego artykułu, to serdecznie go polecam.

Powodzenia ;)

·
  ·  작년

Dzięki bardzo, przemknął mi ostatnio, ale nie czytałem :)

·

Hi Patrick, how are you? This is an offkey comment. Amosbastian spoke of you and I thought to visit with you. I have an open task request, I would love you to take a look, perhaps, you will consider taking it up?
https://steemit.com/utopian-io/@surpassinggoogle/task-request-help-us-add-a-badge-and-delegate-button-underneath-posts-for-certified-uloggers-on-ulogs-org

Siema! Fajnie, że będziesz miał okazję wystąpić, trzymam kciuki!
Używasz discorda albo można Cię złapać na steem.chat?

·
  ·  작년

Dzięki bardzo!

Tak, na steem.chat jestem zarówno pod nickiem @hopyt jak i w imieniu I Love Crypto @ilovecryptopl :)