Kilka słów na pożegnanie :)

7개월 전

wanderer-455338_1280.jpg
Coś się kończy, coś zaczyna.

Witajcie!

Z tej strony (już po raz ostatni) wasz oddany @KapitanPolak!

Nie jestem zwolennikiem pisania tego typu postów. Osobiście uważam, że najlepszym co można zrobić w przypadku zakończenia swojej aktywności blogowej jest tak zwane "Angielskie Wyjście". Czyli odejście po cichu, kiedy to dany bloger po prostu przestaje publikować i nie tworzy niepotrzebnego zamieszania, które może zostać odebrane jako próba zwrócenia na siebie uwagi.

I dokładnie tak zrobiłem, spakowałem graty i wyniosłem się czy to ze Steem czy też z czatów z nim związanych. Pożegnałem się z twórcami z którymi miałem moim zdaniem najlepszy kontakt i rozpocząłem nowy "postblogowy" rozdział mojej historii. Jednakże po czasie dotarło do mnie, że kilka osób jest zainteresowanych tym co się ze mną dzieje i zastanawiają się dlaczego was opuściłem. Tak więc ze względu na nich oraz przez szacunek do wszystkich moich czytelników postanowiłem pożegnać się jak należy.

Ostatnio życie zaskakuje mnie pod wieloma względami. Po długich poszukiwaniach odnalazłem w końcu prawdziwą pasję, która pochłonęła mnie bez reszty. Już wiem kim chcę się stać i co chcę osiągnąć. Jak gdyby tego było mało to szykuję się do rychłej zmiany pracy i powrotu do mojej ukochanej ojczyzny, Polski. Gdzie jak mam nadzieję osiedlę się już na stałe.

Czym się teraz zajmuję? Poświęciłem się spełnianiu marzeń ciesząc się z każdego małego sukcesu, który przybliża mnie do upragnionego celu.

Przygoda ze Steem była ciekawym i pouczającym doświadczeniem, które pozwoliło mi wejrzeć w siebie i w ostateczności rozwinąć moje umiejętności. Podczas jej trwania poznałem wielu interesujących ludzi. Z niektórymi miałem lepszy z innymi gorszy kontakt, jednak koniec końców ciszę się, że byłem członkiem tej barwnej społeczności.

Jeżeli podczas jednej z wielu płomiennych dyskusji, w których brałem udział uraziłem kogoś to przepraszam. Mam nadzieję, że nie będziecie żywić do mnie urazy. Wszak nie jest ważne jak się zaczyna tylko jak się kończy, życie toczy się dalej i nie ma sensu rozdrapywać starych ran :)

Na sam koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy czytali moje posty, komentowali je oraz podbijali swoimi upvotami. Życzę wam powodzenia w waszej własnej pogoni za marzeniami i trzymam kciuki za to byście wszyscy bez wyjątku odnieśli sukces.

Dorzucam też 10 Steem do puli następnych "Tematów Tygodnia" a do tego mój głos jest automatycznie oddawany na wasze posty w trailu @sp-group.

Pozdrawia wasz oddany @KapitanPolak ;)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Super że u Ciebie wszystko jest dobrze, ja mam tylko małą prośbę, wpadnij czasem na przysłowiową kawę tak żeby pogadać. Trzymam kciuki za to żeby ta nowa pasja jak najszybciej przyniosła efekty. Mam nadzieję że to co zmajstrujesz, zobaczę jako jeden z pierwszych. ')

A już myślałam, że to wielki powrót opatrzony takim tytułem dla niepoznaki :D No szkoda, szkoda, że jednak nie.
Rób to co uważasz za słuszne, nawet jeżeli my- Twoi wierni czytelnicy czekamy na zmianę Twojego zdania.
Powodzenia Kapitanie!

Powodzenia!!! Realizuj swoje cele. Ahoj!!!

Wielka szkoda! Może jeszcze coś Ciebie skłoni do powrotu, zwłaszcza teraz kiedy wszystko jest, jak powinno? Jakaś nadzieja pozostaje, że może jednak wrócisz? Pamiętaj, drzwi są zawsze otwarte dla Ciebie, jakbyś zmienił jeszcze zdanie :)

Pozdrawiam i powodzenia na nowej drodze i do szybkiego powrotu:)

Nie podzielisz się z nami co to za pasja? Bo aż mnie ciekawość zżera...

Kapitanie, ze wzruszeniem czytam to Twoje pożegnanie. Jesteś niezwykle barwną postacią i na zawsze już będziesz mi się kojarzył ze Steem :D Szkoda, że nie daliśmy rady rozwinąć tu w pełni swoich skrzydeł i może razem coś więcej podziałać. Ale mimo to, cieszę się, że dane mi było Cię poznać :)

Życzę Ci zatem udanego spełniania marzeń i... do zobaczenia kiedyś! Mam nadzieję, że los jeszcze nas gdzieś zetknie ze sobą.

Cześć!
Witaj na tagu #pl-emocjonalnie. Cieszę się, że dołączasz do emocjonalnej strony Steema. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej.


Autorzy postów na naszym emocjonalnym tagu są nagradzani głosem noisy, diosbot oraz planter.
@nieidealna.mama

Nawet rąbka tajemnicy nie uchyliłeś. Szkoda, że odchodzisz, bo poszukiwanie własnej drogi jest zawsze ciekawe i fajnie się czyta;)

Życzę tak czy siak powodzenia. Jak zmienisz zdanie wpadaj śmiało ;)

Kiedyś, za dawnych lat jak grałem w pewną gre mmo ktorej nazwa to lineage, w naszym klanie na serwerze allseron ktos kiedys powiedział pewne zdanie. Teraz pozwole sobie je sparafrazowac: "Można żyć bez steema, ale po co?" do zobaczenia! :)

Posted using Partiko Android

Ale jaja :)
Dziś jakaś przelotna myśl skojarzyła mi się z osobą Kapitana Polaka (mówiąc prościej - pomyślałem - co tam u Ciebie słychać?) Wchodzę teraz na steemit i widzę, że żyjesz i masz się dobrze :) Super! Powodzenia i do zobaczenia/przeczytania (wierzę, że powrót kiedyś nastąpi) hej!

Powodzenia na "nowej" drodze, Twój powrót będzie wyczekiwany :D
!tipuvote 1 hide

Dziękuję wam z całego serca za wasze ciepłe słowa :) Uwierzcie mi, naprawdę to doceniam.

Nie chcę jeszcze ujawniać czym jest moja pasja. Uważam, że jest za wcześnie by wyjść z tym do ludzi. Wciąż mam przed sobą wiele nauki i dopiero wtedy kiedy moje umiejętności znajdą się na odpowiednim poziomie będę gotowy by podzielić się ze światem tym czym się obecnie zajmuję. Mogę powiedzieć tyle, że ma to związek z popkulturą :P

Wiem, wiem to brzmi strasznie enigmatycznie, ale nie chcę obiecywać gruszek na wierzbie. Jednak jeśli rzeczywiście uda mi się osiągnąć zamierzone cele to z pewnością będę pamiętać o tym by podzielić się rezultatami z wszystkim zainteresowanymi :)

A co do blogowania to obecnie nie rozważam powrotu do pisania. W każdym razie na pewno nie w najbliższej przyszłości. Jak na razie cały mój wolny czas pochłania coś zupełnie innego.

Jeszcze raz wam wszystkim dziękuję i również życzę powodzenia! Może kiedyś na siebie wpadniemy, jak nie tu to gdzieś indziej ;)
Pozdrawia @kapitanpolak ;)

Congratulations @kapitanpolak! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 8000 upvotes. Your next target is to reach 9000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!