Etap 2 rozkminy rosomaka czyli co jest na plus a co jest dalej nie tak

2개월 전

Dziś trochę mnie dużo na polskiej społeczności ale to chyba dobrze.

Dziś zostałem pozytywnie zakwalifikowany do ruchu bezwizowego to ogromny plus, jednak bardzo się obawiałem, że mogą odrzucić lub coś, ale jednak udało się.
Jeden etap bliżej do wylotu do Stanów.

Od poprzedniego artykułu związanego ze mną niewiele się zmieniło, jeśli złe chociaż dzisiejsza nowina odrobine poprawia status mój.

Plany mam co do Chicago bo tam planuje lecieć, bilety to loteria rano bez przesiadek popołudniu z przesiadkami by wieczorem całkowicie zniknął lot a na drugi dzień pojawił się z inna cena.

Właśnie tutaj kolejne zmartwienie muszę tak manewrować by wybrać najtańszy lot ale bez przesiadek bo nie znam świetnie angielskiego by np w Londynie moc normalnie się komunikować wiec odpada niestety.

Druga bolączka to ubezpieczenie i o jezusie stepujący nad równikiem ceny to istny kosmos, najtańsze podejrzewam ze jakieś kambodzanskie to ponad 500 zł a to dużo biorąc pod uwagę ze kasa się nie przelewa, ale zobaczymy.

Na razie 1 etap zakończony bo paszport jest No i jest tez już ESTA.

Planuje lecieć na więcej niż tydzień bo wiadomo na tydzień mało co się opłaca.

Co do mojej depresji w ostatnim czasie daje o sobie znać i to mocno komplikuje pewne rzeczy.

Jak już wcześniej pisałem nie jestem taki jak inni wiem ze każdy tak pisze ale kurczę chciałbym by wszyscy mieli dobrze wtedy czuje się lepiej(taki Jezus)

Dlaczego wróciłem po takiej przerwie na

Steemit kiedy i tak jest ciężko?

Każdy grosz mi się przyda a probuje pisać artykuły, które wiadomo poziomem może nie są tak wybitne jak większość waszych, ale to są moje i walka z moimi błędami tez życiowymi.

Co sadze o Tronie?

Jeśli będzie nowa waluta to będzie kiepsko bo trochę mam tej starej wiec trzeba ja spieniężyć

Pewnie większość z was mnie pamięta z discorda lub z moich tekstów o bohaterach z horrorów hehe

Na ta chwile ile zarobiłem na steemicie?

35 zł wiec jest bardzo kiepsko, nie poddaje się, ale wiem ze raczej ciężko będzie uciułać kwotę jaka mnie satysfakcjonuje w tej ciężkiej sytuacji

Dlaczego pisze tylko na telefonie przez partiko?

Komputer mi się popsuł (matryca) a to jedyna alternatywa do pisania artykułów większych bądź mniejszych
Rysunek jest mój narysowany na telefonie hehe
Dziękuje za przeczytanie moich życiowych wypocin, pewnie stopniowo będę się otwierał bo chyba obcy lepiej rozumie niż rodzina hmm

Posted using Partiko iOS

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Super. Tak szybko tak dobre wieści ;)
Może za niedługo napiszesz, że poszczęściło Ci się i udało Ci się wszystko załatwić dokładnie i to nie największym kosztem ;)
Trzymam kciuki i czekam na update sytuacji ;)

·

Dziekuje za komentarz, ostatanio napisałaś ale miałem zbyt niski poziom i nie mogłem skomentować ale teraz jest ok.
No coś się dzieje czy dobrze okaże się niedługo teraz muszę ustalić kiedy i na ile i multum spraw ogarnąć. Wiadomo będzie kolejne przemyślenia rosomaka. Dziś okropny dzień poszedłem kupić słuchawki i kupiłem ale bez mikrofonu takie szczęście tylko ja mam. Powiem ci tak jeśli polecę to będzie to tez lekki odpoczynek psychiczny jak nie polecę to hmm sam nie wiem. Zobaczymy na ile brat mnie przygarnie ;)

Posted using Partiko iOS

Szyja do góry, jest dobrze. Pokonujesz przeszkody na drodze, a to bardzo ważne.
A poniżej dedykuję Ci klipa ze wspaniałego filmu "Sekretne życie Waltera Mitty".
Wsiadanie do helikoptera z pijanym pilotem potrafi zmienić człowieka.


Gorąco polecam zapoznanie się z komentarzami pod klipem.

·

Bardzo dziekuje za komentarz, znam ten film swego czasu bardzo dużo oglądałem różnych filmów. Powiem tak ze to ulubiony film mojej siostry. Mnie oczarowało w nim to ze można rzucić to wszystko i poczuć się przez sekundę lepiej. Komentarze optymistyczne są pod nim. Powiem ci ze chciałbym byś takim optymista jak ludzie w tych komentarzach, wstając z rana i uśmiechnąć się sam do siebie. Swoją droga David Bowie stworzył niezapomniany kawałek Major Tom hehe. No wczoraj bardzo się ucieszył brat na wieść ze mnie zaakceptowali. Zobaczymy jak będzie dalej pewnie za jakiś czas będzie kolejne rozmyślenia rosomaka.

Posted using Partiko iOS

·
·

Tak, film jej pełen ukrytych symboli, dlatego co jakiś czas do niego wracam.
Życzę powodzenia i czekam na kolejne relacje.

Swoją drogą jeśli kogoś uraziłem moim artykułem to wybaczcie. Bo widzę, że minusy są stąd dobrze by było jakby dana osoba się określiła za co a ja dostosuje moją treść by takich minusów było mniej ;)
By the way, if I offended someone with my article, forgive me. Because I see that the cons are good, it would be good if a person would define himself for what, and I will adjust my content so that there are less such cons;)