Kosmicznie fajny temat - crypto alien, czyli obcy w natarciu ratują świat. Maskotka dla inwestorów kryptowalut. Bitcoin.

4년 전

Chyba każdy inwestor kryptowalut spotkał się z często powielanym wizerunkiem kosmity na blogach, obrazkach, memach podczas prowadzonych rozmów itd. Chyba nie bez powodu kosmiczny szarak został ulubieńcem kryptomaniaków ;) To istota, która utożsamiana jest z rozwojem różniącym się od ziemskiego o całe lata świetlne. To miłość do technologii, chęć rozwoju, wolność, otwartość, duch walki , upartość i świadomość zbudowały w inwestorach poczucie odmienności. Odmienności od tej rzeczywistości, w której żyliśmy jak dotąd - myśląc wolni, ale nieświadomie ograniczeni, zmanipulowani. Dziś lecimy w kosmos, bez ograniczeń cudownie świadomi i szczęśliwi a nasza odmienność dodaje nam siłę.

Crypto alien - maskotka, ornament na biurko. Niech moc będzie z Wami!

DSC_0277.JPG

Jest i płeć żeńska, przecież kobietki nieźle wymiatają w świecie kryptowalut i technologii ;)

DSC_0282.JPG

Maskotke można zamówić tu: https://www.etsy.com/uk/malwadeco/listing/608888674/crypto-alien-cryptocurrency-alien?utm_source=Copy&utm_medium=ListingManager&utm_campaign=Share&utm_term=so.lmsm&share_time=1529693787040
Mozliwa płatność kryptowalutą w atrakcyjnej cenie ;)

Liczba na ten moment bardzo ograniczona.

iusa_400x400.27979351_ojz0.jpg

Kat.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Mam nadzieję Kasiu, że też masz swoją Panią ufolową na biurku:)

·

Ja nie mam biurka, za to mam stol do pracy ;)

·
·

Zwał jak zwał, mam nadzieję że alien tam ma swoje miejsce:):)

@kasiamalwa ciekawe ! jestem nowa w świecie kryptowalut (jeśli chodzi o wiedzę, bo z boku a raczej sponad ramienia męża przypatrywałam się im od 2,5 roku) i nie miałam pojęcia o wizerunku kosmity , ale sądzę, że naprawdę trafny symbol to jest i zupełnie się z nim zgadzam. i reszta społeczeństwa chyba też, a rzadko na taką zgodność można trafić 😁pozdrawiam :)

Znamy znamy. Do zdjecia w tle czas wrocic na fejsie.

·

Ja to powinnam jeszcze sobie tabliczke doczepic , jakas kasliwa. Bo tego marazmu nie ogarniam. System dobrze wytresowal sobie zolnierzy "niemocy" , ktorzy az kipia nicoscia i nic nierobiebiem. To chyba wlasnie brak checi do walki jest jednym z kluczowych zalozen.

ale mnie zaskoczyłaś :D hehe i znowu obcy atakują :D

·

Ale to juz "nasi" sa ;)

·
·