Tygodnik Czerwony #2

2년 전

Wczoraj obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji redakcja Tygodnika Kuratorskiego składa Wam najszczersze życzenia, aby zawsze jakaś część Was była beztroskim dzieckiem. Dla wszystkich dzieci na #polish, tych dużych i tych małych - wszystkiego najlepszego!

W kolejnym wydaniu Czerwonego Tygodnika Kuratorskiego przedstawiamy Wam nowe działy, które zostaną z nami na dłużej - Video oraz Fotografia.

Miłej lektury!

5s4dzRwnVbzGM3JdycGKFQo7ALS3GhuMGL8qbG8zfSd9jS6ta5JqvCWpi3g1TCoQknBV24rHJE2taU6NxDdxEmLKkjKrFhDUj6nHS9cXKTZDAtEJTiPkCQoMpLjHvdsjJaPUGfDYVNeXnjDqqqWrkUrwEjtYGNQgL8GHG22.jfif

Jeśli posiadasz konto na wykopie, obserwuj nasz tag

Możesz też polubić nas na Facebook

Przypominam też o poprawnym tagowaniu artykułów, tak aby miały szansę znaleźć się w dziale pod opieką redaktora.

Redakcja w składzie:

Redaktorzy:
@kamilkowalski - grafik
@grecki-bazar-ewy - opiekun działu Kuchnia
@angatt - opiekun działu Podróże
@santarius - wsparcie merytoryczne
@kusior - opiekun działu Filmy
@baro89 - opiekun działu Video
@nieidealna.mama - Zastępca redaktora naczelnego oraz Honorowy redaktor naczelny Tygodnika Kuratorskiego, opiekun działu Życie
@barbarossastudio

Współpracownicy:
@andzi76 - muzyka


Dzisiaj kilka naprawdę świetnych zdjęć z rezerwatu przyrody Biała Woda (to w Pieninach). Ech... pojechałoby się. :) Autorem fotoreportażu jest @profmedia.

Fotografie "są opowieścią" i pewnie dlatego nie mogę się oprzeć kolejnym zdjęciom autorstwa @profmedia. Tym razem Rynek Główny w Krakowie. Ale dziewczyno... tu się aż prosi o tekst. Twoje wrażenia.. obserwacje.. Daj coś poczytać. :)

Kolejna, szósta już odsłona wrażen z podróży po Azji.... Zaraz, zaraz... szósta? A druga, trzecia, czwarta, piąta to gdzie? Tydzień temu pierwszy odcinek był dopiero. :D Każde z miejsc opisywanych tutaj zasługuje na osobny artykuł. @who-knock nie daj się prosić!

A @lynxialicious do Szkocji się wybrała tym razem. To nie to co Azja, choć i Edynburg może zaskoczyć egzotyką. Widział kto w innym miejscu na ziemi księżyc w katedrze? A tyle się autorzy książek dla dzieci natrudzili próbując odpowiedzieć na pytanie: "gdzie on - księżyc- chodzi spać?" Tylko... ta whiskey z mlekiem (?).

Na zakończenie relacja @lesiopm, który zawędrował na drugi koniec Europy - do starego portu na Korsyce. Porto-Vecchio ma w sobie to coś i z wdziękiem pozuje do zdjęć, dzięki którym możemy choć trochę wczuć się w klimat miasta. Autor artykułu przyznaje, że chciałby jeszcze tam wrócić. Jest zatem nadzieja na drugi... a może i trzeci atykuł?

Steem'owy jadłospis na ten tydzień:

Śniadanie:
Przy śniadaniu i potrannej kawie zajrzyjcie do najnowszych statystyk tagu #pl-kuchnia. Kuchenne statystyki serwuje jak zwykle @jacekw.

Obiad:
Obiad na słodko? Jeśli są to truskawki to pewnie można ;) Makaron z truskawkami proponuje @jacentys.

Deser:
Na deser mam dla Was rogaliki z ciasta krucho-drożdżowego na słodko według przepisu @pannapysia.

Kolacja:
Kolację zostawiam Waszym gustom i smakom. Proponuję jednak podczas kolacji (lub po) zajrzeć na profil @lukaszhucz, gdzie znajdziecie Jego zmagania z odchudzaniem w formie filmików.
"Chcesz zmieniać świat? Zacznij od siebie!" - @lukaszhucz.

Smacznego tygodnia życzy @grecki-bazar-ewy.

@woytas - wielbiciel historii, polityki oraz piłki nożnej. Z pewnością znajdziecie u Wojtka coś dla siebie.

@doabit - programista z Poznania. Piotr jest również podróżnikiem, więc liczymy na ciekawe posty

Każdy z nas chiałby zostać miliarderem albo chociaż milionerem. @indywidualista mówi o tym, czego nauczył się od miliardera Tony Tan Caktiong, który obecnie posiada ponad 4500 restauracji na całym świecie. Zdradza nam również tajniki, które mogą doprowadzić każdego z nas do sukcesu. Serdecznie polecam filmik Zapomnij o negatywizmach, który daje pozytywnego kopa do działania!


Lubicie stare, dobre gry? @wrestlingworld zagrał wręcz w legendę jeśli chodzi o klasyki gier video, czyli Super Mario Bros. Jak mu poszło starcie z mariożerczymi roślinami, niebezpiecznymi żółwiami i grzybopodobnyni stworami? Zobaczcie koniecznie!


@rozio zagrał już po raz trzeci w grę Bioshock 2. Jeżeli ktoś jeszcze nie obejrzał tej rozrywki, bądź może jest ciekawy na czym polega ta gra, zapraszamy do obejrzenia gameplay'a.


Zachęcamy do używania tagu #pl-dtube dla osób, które nagrywają video po polsku i wrzucają je na Dtube. Wiecej informacji na temat korzystania z tagu znajdziecie w poście Propozycja nowego tagu dla polskiej społeczności - #pl-dtube


@magnus19@lawliet45@towilmaszI to by było na tyle

Dziękujemy, że dotarłeś/aś do końca. Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa, zostaw głos i zasubskrybuj nasz profil. Kolejne wydanie ukaże się w przyszłą niedzielę wieczorem.

Witamy na Polish

Jeśli jest to twój pierwszy dzień, zapoznaj się z poradnikami oraz listą tagów polskiej społeczności:
FAQ STEEM DLA POLAKÓW
Ochrona przed oszustwami - WAŻNE!
Głosowanie – nieskończone źródełko?
Jak tworzyć by zarabiać?
Jak wystartować?
Poradnik Markdown - Edycja tekstu
Jak ustawić niestandardową miniaturkę
Porządkowanie materiału w poście
Kim jest delegat Steem?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Dziękuję za wyróżnienie :)

Posted using Partiko Android