Tygodnik Czerwony #7

2년 전

"1 stycznia 2019 roku, na mapie Polski pojawiło się nowe najmniejsze miasto w kraju. Jest nim Opatowiec w województwie świętokrzyskim w powiecie kazimierskim. Najmniejsze miasto w Polsce zamieszkuje obecnie 338 mieszkańców. Dla porównania, największa wieś w Polsce – Kozy liczy aż 12 747 mieszkańców."

5s4dzRwnVbzGM3JdycGKFQo7ALS3GhuMGL8qbG8zfSd9jS6ta5JqvCWpi3g1TCoQknBV24rHJE2taU6NxDdxEmLKkjKrFhDUj6nHS9cXKTZDAtEJTiPkCQoMpLjHvdsjJaPUGfDYVNeXnjDqqqWrkUrwEjtYGNQgL8GHG22.jfif

Jeśli posiadasz konto na wykopie, obserwuj nasz tag

Możesz też polubić nas na Facebook

Przypominamy też o poprawnym tagowaniu artykułów, tak aby miały szansę znaleźć się w dziale pod opieką redaktora.

Redakcja w składzie:

Redaktorzy:
@kamilkowalski - grafik
@grecki-bazar-ewy - opiekun działu Kuchnia
@angatt - opiekun działu Podróże
@santarius - wsparcie merytoryczne
@kusior - opiekun działu Filmy
@baro89 - opiekun działu Video
@nieidealna.mama - Zastępca redaktora naczelnego oraz Honorowy redaktor naczelny Tygodnika Kuratorskiego, opiekun działu Życie
@barbarossastudio

Współpracownicy:
@andzi76 - muzykaSię działo! Niedawno w Berlinie, teraz na Korfu... Metup za metupem :) Następny pewnie na Teneryfie bo @tomii nie od dzisiaj zaprasza, w kolejnych postach kusząc pięknem swojej wyspy. No.. chyba, że wszyscy się skrzykną i umówią w miłej knajpce gdzieś w Bangkoku - Steemfest już w listopadzie. :) Ale to jeszcze chwila. Teraz cieszmy się krótką relacją ze spotkania, którą przygotowała @grecki-bazar-ewy

A @lynxialicious w Jordanii. Dużo spełnionych marzeń, wrażeń, emocji i ciepła. Tak btw... z tym morzem czerwonym to ściema. No sami zobaczcie. :)

Morze Czerwone, Jordania... a trochę dalej - Liban. Stolicę Libanu, Bejrut zwiedzała @healthandfitness To był rodzinny wyjazd i we wspomnieniach dużo ciekawych uwag na temat codzienności. Jest i o morzu - Śródziemnym tym razem. Bardzo fajne zdjęcia.

Na zakończenie osobista relacja @jocieprosza Zachwycił się człowiek Indiami i to co tam zobaczył, opisał ze szczegółami. Jest tylko drobra trudność - wszyjsko co ôpisoł, ôpisoł po ślōnsku. Ale co tam - dobry tekst broni się sam. Warto!

Pokażcie nam swoje ogrody, balkony, rośliny doniczkowe lub parki w Waszej okolicy. Tag #pl-ogrod czeka na Wasze wpisy :)

Na #pl-ogrod @minimalistyczny planuje jak wprowadzić permakulturę do swojego ogrodu.

Steem'owy jadłospis na ten tydzień:

Śniadanie:
Co powiecie na naleśniki z jagodami? Zaprasza @pannapysia.

Obiad:
Na obiad @pannapysia zrobiła lazanie więc warto było u niej zostać ;)

Deser:
Pyszne jagodzianki przygotowała dla nas @bowess. Spróbujcie koniecznie!

Kolacja:
Kolacja lekka i zdrowa, czyli sałatka z buraków z serem feta u @healthandfitness.

A co dobrego pachnie w Waszej kuchni? Pochwalcie się koniecznie! Tag #pl-kuchnia czeka na Wasze pyszne przepisy, kuchenne rewolucje, recenzje i wpisy okołokulinarne.
Zapraszam :)

Smacznego tygodnia życzy @grecki-bazar-ewy.

Aby grać na gitarze, potrzebny jest talent oraz miłość do muzyki. @konradz16 przedstawia swój cover zespołu Bloodbound - "Rise Of The Dragon Empire". Utwór jest gratką dla miłośników cięższych brzmień. Zapraszamy do wysłuchania.


Kontrola swojej diety oraz tego, co i ile się je każdego dnia nie należy do najłatwiejszych. @lukaszhucz codziennie kontroluje kalorie i przedstawia w swoich krótkich filmikach spozyte dania. Tym razem film nie tylko o jedzeniu, ale również o swojej przejażdżce rowerowej z przyjaciółmi.


@yourmind przygotowała dla nas kolejny cover. Tym razem nasza Steemiaka nagrała swoją wersję utworu Katy Perry - E.T.. Posłuchajcie sami i oceńcie jej talent.


Nagrywanie swoich zmagać w grze Splinterlands staje się coraz bardziej popularniejsze wśród D.tubowiczów. @jozef230 zamieścił film ze swoich walk w lidze Silver. Jak mu poszedł turniej? Zobaczcie sami.


Hibiskus w wykonaniu @stachuBardzo mało wody w wykonaniu @pstrykCutting marks w wykonaniu @kubak


I to by było na tyle

Dziękujemy, że dotarłeś/aś do końca. Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa, zostaw głos i zasubskrybuj nasz profil. Kolejne wydanie ukaże się w przyszłą niedzielę wieczorem.

Witamy na Polish

Jeśli jest to Twój pierwszy dzień, zapoznaj się z poradnikami oraz listą tagów polskiej społeczności:
FAQ STEEM DLA POLAKÓW
Ochrona przed oszustwami - WAŻNE!
Głosowanie – nieskończone źródełko?
Jak tworzyć by zarabiać?
Jak wystartować?
Poradnik Markdown - Edycja tekstu
Jak ustawić niestandardową miniaturkę
Porządkowanie materiału w poście
Kim jest delegat Steem?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

!tipuvote 1.5 hide

Posted using Partiko Android

Aż sprawdziłem. Zawsze myślałem że Opatowiec jest większy. Na pewno jest ładny.

Slicznie dziekuje za wyroznienie❤️