Urodziny Hitlera, bla, bla, bla TVN...

2년 전

Untitled-1.jpg

Zapewne każdy z Was słyszał na początku tego roku o akcji TVN-u, jaką było zdemaskowanie w jakimś tam lesie, grupki osób organizującej Urodziny Htlera. No piękna akcja - dziennikarze tejże stacji jakimś dziwnym cudem zdołali przeniknąć w szeregi organizacji, która organizuje tak kontrowersyjne wydarzenie. Nieprawdopodobne? Być może. Nawet bardziej - mocno wątpliwe. Używając niemalże kultowego hasła:
"Przypadek? Nie sądzę".

No dobrze... To idąc trochę bocznym torem od całej historii - praktycznie codziennie zwiedzam portal satyryczno-demagogiczno-opinio(tfu!)twórczy ONET, oczom moim zjawił się artykuł traktujący o... Laureatach nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego (to założyciel tegoż radia, o czym doniosła mi pewna encyklopedia internetowa).
I tutaj wracamy do wątku o urodzinach pewnego klauna, który był ładne kilkadziesiąt lat temu poprzednikiem pani Angeli Merkel... Laureatami wspomnianej nagrody zostali (UWAGA!) autorzy reportażu o słynnej rocznicy narodzin małego Adolfa...
Jak wymowne jest to, że nagroda ta została przyznana w momencie, gdy gruchnęła informacja, że jest wielce prawdopodobne, że TVN mógł finansować tę hucpę i ustawkę, aby zdyskredytować pewną grupę społeczną naszego kraju, przypisując im łatkę neofaszystów. Można powiedzieć, że mleko się rozlało w momencie, gdy ta szopka w stacji "Tusk Vision Network" miała miejsce i żadne sprostowania nie zmienią już w pewnym stopniu wtłoczonej w mózgi odbiorców teorii. Jednak jeśli zostałaby wymierzona bardzo dotkliwa kara za fabrykację reportażu o takim kalibrze, to może miałoby to jakiś wydźwięk, że oto ta stacja potrafi posunąć się do wszystkiego, aby wejść w 4 litery pewnemu słynnemu politykowi z Sopotu, będącemu obecnie "Królem Europy".
Aby nie być gołosłownym, link to niemieckich mediów (onet):
https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/autorzy-reportazu-polscy-neonazisci-laureatami-nagrody-radia-zet-im-andrzeja/p904nwc

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Gość się zwyczajnie broni. Ustawka to jego strategia.
Więc to o "ustawce" to albo więcej dowodów, albo bez spisków proszę.

·

Tak? A zdjęcia hajlującego operatora TVN na tyle swastyki, który otrzymał tę nagrodę to skąd się wzięły?
http://m.niezalezna.pl/245886-te-zdjecia-szokuja-hajlujacy-operator-tvn-ze-swastyka-w-tle

Akurat jak ktoś organizuje takie coś jak urodziny Adklfa, to raczej będzie się z tym kryć i 20 razy sprawdzi każdą osobę, zanim ją zaprosi, żeby nie mieć problemów. A tu nagle pojawiają się dwie osoby z TVNu... to śmierdzi ustawką na kilometr.

·
·

Na ten moment to tylko zwykła prowokacja dziennikarska. To, że hajluje to znaczy że wczuł się w "temat". Proste.
Nie dziwi cię, że u "organizatora" tej "zabawy"( w jego mieszkaniu) znaleziono tak dużo elementów związanych z ideologią która zamordowała tak wielu naszych rodaków?